1

@Pilka_jest_okragla beznadziejna

0

@socha dotknięcie nie powoduje upadku

0

@Dani13 za Guardioli xd ja mowie o ostatnich trzech latach gdzie Busquets to parodia defensywnego pomocnika .
A obok musial grac Vidalczy Rakitic , tak jak teraz De Jong czyli drugi DM bo Busquets sam nieogarnia .

1

@Ghazul3293 w meczu 4:1 dla PSG? XD

2

@Dani13 akurat Busiego dobrze podkreślił Leszek Orlowski .
Busquets jest dobry kiedy w jego strefie nikogo nie ma i nie musi bronic . Kiedy rywal zaczyna naciskac Busquets gra jak amator z Bklasy .

0

@Emhyr Rakitic i Coutinho probowali

1

@jacobFCB dobry ale nudny jak cholera xd

1

@macio_944 ale robili tez bardzo dobre transfery jak Ney czy Suarez

0

@damian777 Firpo to polka wyżej niz Lenglet ... idz sobie pograj w Fife .

0

@batoosz tapetę na komputer z Braithwaitem (joke)

3

@Rewolucja123 moze dlatego ze w ofensywie nie ma czym reagowac? Szczegolnie ze opcje do ataku do Braith czy Trincao XD

1

@Xxxbarca4ever jak masz jeden trening nog , plus dwa treningi w klubie , plus mecz w wekeend to zakwasy juz nie istnieja , nogi poprostu czuje sie caly czas xd

0

@eckov statystyki z Ligue 1 na nikim wrażenia nie robią

1

@Rust_Cohle byl u nas Paco Alcacer , ktory byl niewidoczny a i tak strzelal to sprzedali go nie robi dryblingow i nie ma WIELKIEGO DNA BARCELONY!

0

@socha nie gral bo mial kontuzje i jest bez formy

0

@socha my mamy jeszcze mecze z Atleti i Realrm , wiec minimum 3 punkty stracone xd

0

@xBoMBoWiECx a ja murem za Ivanem :D

0

@tomFCB watpie zeby Cucu chcial byc rezerwowym, przecież na LO gra Amigo

0

Jak dla mnie Barca powinna go ściągnąć i zostawić na sezon .
Prawa obrona byłaby wtedy bardzo dobrze obsadzona .

0

@mrboom w waznych meczach nilogo nie ma

0

@ProMILs wymien mi tych , ktorzy poniesli w Lidze tylko jedna porażkę przez cały sezon proszę.

2

@Junngeas serio? XD

2

Jak dla mnie rozstanie z Koemanem to bylaby glupota w tym momencie . Mamy najslabsza kadre od lat a i tak jestemy nad Realem w tabeli .
Niech ściągną chlopu pilkarzy ,ktorych chce i potem będzie mozna oceniać.
Z taka kadra zadne Nagelsmany czy Kloppy by nic nie zdzialaly .

0

@ProMILs prawda jest taka ze Valverde zjadl ligę hiszpańską.

0

@gumaz puszka .

6

Wczoraj ze smutku popadłem w alkoholizm , chcąc zalać smutki wypiłem dwa Tyskie i na bani usnąłem w moment .

0

@Colon Slipknot- Dogfish rising

1

@Misiek1999 a moze to na PSG wpłynęła przewaga 4 bramek na wyjezdzie xd

0

@Xxxbarca4ever no , tak solidnie to wygladalo ze Mingueza do zmiany poszedl xd nie ma to jak hype na wychowankow .

1

@Bogan czy Lenglet zawiodl? Przez prawie caly mecz PSG nie stworzylo sobie jakichs dogodnych okazji .
A karny? Gwizdniety bez sensu bo piłkarz faulowany nie miał najmniejszych szans na dpjscie do pilki . Trzeba zmienic te glupie przepisy bo przeciwnik podaje do ter Stegena a w zamian otrzymują karnego ... bezsens .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?