ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla beznadziejna
0
@socha dotknięcie nie powoduje upadku
0
@Dani13 za Guardioli xd ja mowie o ostatnich trzech latach gdzie Busquets to parodia defensywnego pomocnika .
A obok musial grac Vidalczy Rakitic , tak jak teraz De Jong czyli drugi DM bo Busquets sam nieogarnia .
1
@Ghazul3293 w meczu 4:1 dla PSG? XD
2
@Dani13 akurat Busiego dobrze podkreślił Leszek Orlowski .
Busquets jest dobry kiedy w jego strefie nikogo nie ma i nie musi bronic . Kiedy rywal zaczyna naciskac Busquets gra jak amator z Bklasy .
0
@Emhyr Rakitic i Coutinho probowali
1
@jacobFCB dobry ale nudny jak cholera xd
1
@macio_944 ale robili tez bardzo dobre transfery jak Ney czy Suarez
0
@damian777 Firpo to polka wyżej niz Lenglet ... idz sobie pograj w Fife .
0
@batoosz tapetę na komputer z Braithwaitem (joke)
3
@Rewolucja123 moze dlatego ze w ofensywie nie ma czym reagowac? Szczegolnie ze opcje do ataku do Braith czy Trincao XD
1
@Xxxbarca4ever jak masz jeden trening nog , plus dwa treningi w klubie , plus mecz w wekeend to zakwasy juz nie istnieja , nogi poprostu czuje sie caly czas xd
0
@eckov statystyki z Ligue 1 na nikim wrażenia nie robią
1
@Rust_Cohle byl u nas Paco Alcacer , ktory byl niewidoczny a i tak strzelal to sprzedali go nie robi dryblingow i nie ma WIELKIEGO DNA BARCELONY!
0
@socha nie gral bo mial kontuzje i jest bez formy
0
@socha my mamy jeszcze mecze z Atleti i Realrm , wiec minimum 3 punkty stracone xd
0
@xBoMBoWiECx a ja murem za Ivanem :D
0
@tomFCB watpie zeby Cucu chcial byc rezerwowym, przecież na LO gra Amigo
0
Jak dla mnie Barca powinna go ściągnąć i zostawić na sezon .
Prawa obrona byłaby wtedy bardzo dobrze obsadzona .
0
@mrboom w waznych meczach nilogo nie ma
0
@ProMILs wymien mi tych , ktorzy poniesli w Lidze tylko jedna porażkę przez cały sezon proszę.
2
@Junngeas serio? XD
2
Jak dla mnie rozstanie z Koemanem to bylaby glupota w tym momencie . Mamy najslabsza kadre od lat a i tak jestemy nad Realem w tabeli .
Niech ściągną chlopu pilkarzy ,ktorych chce i potem będzie mozna oceniać.
Z taka kadra zadne Nagelsmany czy Kloppy by nic nie zdzialaly .
0
@ProMILs prawda jest taka ze Valverde zjadl ligę hiszpańską.
0
@gumaz puszka .
6
Wczoraj ze smutku popadłem w alkoholizm , chcąc zalać smutki wypiłem dwa Tyskie i na bani usnąłem w moment .
0
@Colon Slipknot- Dogfish rising
1
@Misiek1999 a moze to na PSG wpłynęła przewaga 4 bramek na wyjezdzie xd
0
@Xxxbarca4ever no , tak solidnie to wygladalo ze Mingueza do zmiany poszedl xd nie ma to jak hype na wychowankow .
1
@Bogan czy Lenglet zawiodl? Przez prawie caly mecz PSG nie stworzylo sobie jakichs dogodnych okazji .
A karny? Gwizdniety bez sensu bo piłkarz faulowany nie miał najmniejszych szans na dpjscie do pilki . Trzeba zmienic te glupie przepisy bo przeciwnik podaje do ter Stegena a w zamian otrzymują karnego ... bezsens .