1

@th@les a myslisz ze ksiadz w zeszyciku nie zanotował sytuacji finansowej rodziny podczas kolędy? Potem przychodzi typowy Kowalski , on sobie otwiera notatki ,, trojka rodziny w domu , wszyscy pracuja itp" i masz 1500 .
Oczywiście współczuję straty bliskiej osoby .

1

@SonBarcaGoku i bez Fatiego potrafiliśmy sobie wypracować 3 setki , nie trzeba dodawac że Fati to byl nasz najlepszy zawodnik przed jego kontuzją.

0

@Coutinho007 nie za wiele mógł zrobić bo nie dość że akcja w polu karnym to jeszcze fartownie dla Mbappe się ta piłka odbiła od jego nogi .

0

Mnie to śmieszy ostatnio że po porażce znów krytyka jedynie na Lengleta .
Nie na Pique który zawalił bramke , nie na De Jonga który zawalił bramkę, nie na Desta który zawalił bramke , nie na Pedriego czy Dembele ktorzy nieistmieli cały mecz tylko ten Lenglet .
Znalazla sie ofiara po Rakiticu . Ciekawe kto bedzie nastepny po sprzedazy Lengleta .

0

@marinoo tak sie rozpisales o Lenglecie krytykujac go a to nie on zawinil przy bramkach .
Dlaczego nie krytykujesz Poqie , Desta czy De Jonga , ktorzy zawalili bramki ? Masz jakis kompleks?

0

@swy860930 a kogo Lenglet nie pokryl?

0

@neeed gdybyśmy mieli kadre bez kontuzji to wtedy bys pisal że Barca ma lepszego trenera bo zapewne bysmy wygrali

0

@AxelF Coutinho nigdy nie byl zawodnikiwm podstawowej jedenastki

1

@busquets5 przeciez Lenglet siedział na lawce kilka spotkan , co Ty pieprzysz chlopie .
Umtiti zawalil 3 bramki w dwoch spotkaniach i wielce mu sie nalezy pierwszy sklad .

0

@PatrykBarcelona nawet gdyby mial klauzule 5 euro to nikt by nie skorzystal

1

@DIPENNN taka jest prawda , gdyby nie Bartomeu to Griezmann by strzelil dwie bramki i jeszcze pilka wpadlaby do bramki gdy blokowal Navasa , a tak przez Bartomeu pilka nie mogla wpasc .

0

@Lokoo prawda jest taka ze PSG wykorzystalo bledy naszej obrony a my ich nie .
Griezmann sam mial ze dwie setki plus mógł jeszcze strzelic bramkę kiedy blokowal wybicie Navasa , Dembele zamiast odegrac z klepki Dembele to podal do Navasa .
A niewykorzystane okazje się mszczą.

0

@parpe no i ten wspaniały dwumecz z Bayernem 0:7 ...

13

@KacperVEB kto ma kontuzje w srodku pomocy ze Pedri gra?

0

@seba444 jest ich tylio trzech Messi , De Jong i Ter Stegen

15

@lukiiifcb a jakie ma miec podejscie? Jest poprostu realistą

0

@Mns21 i co myślisz że Mingueza dogonilby Mbappe przy pierwszej bramce? Wczoraj najwiecej zawalil Pique i Dest . I to właśnie za Holendra powinien zagrac Mingueza .

0

@klopx na szczęście klub nie postepuje jak sezonowcy , co sprzedają po slabszym okresie .

0

@Maks91 no tak , to przez Bartomeu pilkarze nie biegaja xd

0

@MNSbEstEver zły nie , co nie zmienia faktu ze byl tez jednym z tych co wczoraj zawiedli

0

@PatrykBarca widzisz , Dembele przez cały mecz nie potrafil byc tak grozny .

0

Wszyzcy mieli beke z Braithwaite'a jak sie dowiedzieli ze dostal zielone swiatlo a w ok 20 minut byl zamieszany w 4 grozne akcje .

1

A ja nie jestem zaskoczony dzisiejszym wynikiem ani trochę. Jest trochę wyższy niż przewidywalem bo obstawialem tak 1:3 .
A dlaczego? Powodów jest wiele :
- obecna drużyna nie ma absolutnie żadnej mentalnośći zwyciezcy
- nasz pressing nie funkcjonuje
- nie mamy prawdziwego lidera w zespole
- kontuzje
- średnia kadra
- najwazniejsi piłkarze zawodzą z lepszymi rywalami czy marnują dogodne sytuacje ( Messi , Griezmann , Dembele , De Jong , Alba , Pique )

Ale są także jakieś plusy . Wszyscy cisneli beke z Braithwaite'a a on w krotkim czasie bral udzial w czterech groznych akcjach naszego zespołu, w dwóch oddając strzały.
I mam nadzieję ze Koeman wyciągnie jakieś wnioski że piłkarzy po kontuzji nie wystawia siena takie mecze , bo dziś Pique a w szczególności Dest poprostu zawiódł.

Z LM juz odpadlismy , z Pucharu zaraz odpadniemy , trzeba.skupic sie na Lidze .

0

@Sulimo to skoro sie nie ma oczekiwan to sie nie wystawia w pierwszym składzie

2

@abram3k bo co ? Na ten moment to Pique gubi krycie a nie Lenglet.

3

@budel17 ta i tak sobie grając doszli do finału LM

0

Co tu dużo mówić, wydaje się że jesteśmy drużyną bez charakteru , bez pazura .
Pressing średni, pomoc nie istnieje, Griezmann zmarnował dwie sytuacje , Messi i Dembele nie istnieją , szkoda gadać.

Oby się otrzasneli w drugiej polowie .

0

@sintesox Dest jak narazie wiele nie pokazal w naszych barwach

0

@socha Severusa Snape'a

0

@La Pulgaa niewiem jak Ty , ja zawszd mam radość i oczekiwanie na mecz Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?