0

@ESTADISTICAS ja nie mam do niego przekonania , jak dla mnie zawodzi na całej linii .

2

@FC1899Barca ja tak samo darłem mordę jak szalony xd

0

@Dawid66 ter Stegen
Defensywa:Dest- Araujo- Lenglet- Alba
Pomoc: Pedri-De Jong
Skrzydła i ŚPO: Dembele- Messi - Fati
Atak: Haaland

Na rezerwie : Neto , Emerson , Pique , Umtiti , Garcia , Firpo , Puiq , Griezmann , Konrad i ktoś do pomocy na zmianę.


1

@mejsinio dla patologii piękne, bo nie muszą do pracy iść a jakoś wyżyją .
A pamiętaj że ojciec może zawsze iść robić gdzieś na czarno na budowie i do 3 tyś dojdą dwa .

2

@Przemek2323 oby tego człowieka jak najszybciej pozbawili władzy

0

@Michal03 tak .

1

@El dominatore oczywiście że nie ogladalem , co nie zmienia faktu że pięknie wtopilismy 30 milionów euro na zawodnika ,który nic nam nie daje .

0

@sendesara bardzo fajnie że ma udane dryblingi ale jeszcze fajniej by bylo zeby coś z tego wynikało a Trincao jesli juz minie zawodnika po to by zaraz ja glupio stracić.

0

@Gaucho ale Munir sam odszedł , bo przy Suarezie nie dostalby tylu minit ilu by chciał.
A Murillo nie byl najgorszym transferem, biorac pod uwage że byl on juz doswiadczonym defrnsorem szczegolnie przez gre w Interze .

0

@mejsinio a to myślisz że tylko 500 plus przysluguje? Dochodzi do tego bezrobocie , rozne inne swiadczenia z mopsu .
Myślisz że nie znam ludzi , ktorzy tak robia? A sa ludzie , ktorzy nie biora slubu itp , wiec dla ,, samotnej " matki z dz8ecmi przysługują jeszcze inne rzeczy.
Jak kombinują to mają.

0

@Nano22 a ja pracuje na dniowki ale raz podwiozlem zioma na stacje po fajki i akurat byla kontrola XD

0

@sendesara i coś wyniklo z tego?

0

@Gaucho to pokaż dobrego środkowego napastnika , wychowanka , który powikiem grać kosztem wymieniomego orzez Ciebie Boatenga czy za Braithwaite'a .

0

@Striker ogolnie nie ma co porowmywac bo chyba kazdy woli żeby wychowanek , który w dodatku przeszedl wszystkie szczeble kategorii wiekowych odnioal sukces .
Boateng i Braithwaite byli ściągani jako rezerwowi na chwilę , w dodatku Barcelona zawsze miala problem z wychowaniem środkowego napastnika .
Po drugie ile było takich transferów na szybko do obrony? Jedynie Murillo .

2

@Michvl trzeba myśleć o przyszlosciowych napastnikach a nie sprowadzać 30plus

4

O mój komentarz usunięty , to napiszę to w lagodniejszych slowach .

,, I żaden gracz LaLigi nie prezentował się tak beznadziejnie w tym czasie .
Sprzedać i zapomnieć "
Nic chłopaka nie broni , jedna noga , cały czas zejście do lewej , udame dryblingi można policzyć na palcach jednej ręki, zero bramek , bodajze jedna asysta , marnowanie dobrych sytuacji i wiecznie przestraszony.
Niestety Barcelona to nie Braga .
Pozdrawiam .

1

@Gaucho co z tego że wolisz skoro Mingueza jest poprostu słabym piłkarzem i transfer stopera w lato oznacza definitywnie jego koniec gry u nas .

0

Komentarz usunięty

2

@LS a nie powinn9 zyc z 500 plus tylko powinien zostać wprowadzony syan epidemiologiczny i przez zwolniejie w takim czasie powinni miec normalmie wyplacane pensje .
Ale rzadu nie stac na wprowadzenie stanu epidemiologicznego , bo musieliby wyplacsc sporą czesc pieniędzy a poprostu ich nie mają bo wszystko zlodzieje rozkradli .

39

@Mixtape glupota tego kraju to socjalizm i rozdawnictwo , gdzie nieroby i nieudacznicy wolą zrobić 2-3 dzieci i mieć wyjebke na prace bo ,, im sie nalezy! " .

0

@chavez Dani Alves przyznał kiedyś że Leo wozil ich jak pacholki w rozwiazanych butach xd

1

@Ojciec5tkidzieci przykre że nic nie możemy z tym zrobić, bo zbyt wielu idiotów żyje w Polsce .
Wyjechaliby do Niemiec , za Niemcy do innych krajów i zobaczyli jak wygląda prawdziwe , godne i spokojne życie.

2

@Gaz no , rzeczywiście dramat

0

@maviu dobrze dobrze , z tego co wiem to on po sobie również zostawił długi .

56

Dzięki za info , bo myślałem że niezdrowi też trenują.

3

@Dankhog bo przez kilka baboli nagle ludzie robią z Lengleta jakiegoś amatora ( nie o Ciebie mi teraz chodzi) .
Gdyby Mingueza się sprawdzał ( a narazie wiadomo że to kompletnie nie ten poziom i po transferze stopera już nie będzie grał w naszych barwach ) nie ściągano by kolejnego stopera a na teraz jest numerem cztery i do tego kiepski mu idzie.
Większość pod dwóch meczach ze słabszymi drużynami już widzi Umtitego i Araujo jako parę na lata bo taka mentalność tej strony a w ostatnim meczu zobaczyli jak wygląda sytuacja , zawalił dwie bramy i ledwo wyciagnelismy awans w PK .
Leglet miał dwa bardzo dobre równe sezony i po trzecim jeszcze nie skończonym słabszym już umieszczają go na ławce do konca sezonu albo tak jak Ty piszą o Minguezie w pierwszym składzie, który tak naprawdę nie dał zadnych argumentów by na niego stawiać.

0

@Dankhog Mingueza pewniejszym ŚO niż Lenglet .
Chyba nic glupszego nie przeczytam w tym roku xd

2

Ja bym go zostawił, rywalizacja z Destem bylaby okej .

0

@Naturopata ta? Kogo?

0

@Huberc1kk myslisz ze po calej tej szopce z jego odejsciem nagle nu soe odwidzialo i bedzie chcial zostać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?