ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak rzeczywiście Pique w pierwszym to niezła beka , gość nie grał tyle czasu , motorycznie nawet zdrowy jest wolny i popełnia błędy a tu odrazu w podstawie przeciwko Mbappe .
0
@culesjasiules Lenglet jest podstawowym , o miano drugiego walczy Araujo z Pique .
1
@MesQueUnClub96 ta i wyniki gorsze , odrazu sie lepiej ogląda.
0
@Japonk te trofea z Bundesligi i krajowych pucharów są bez wartości xd
0
@Derean proszę Cię, ja mam na myśli ożywienie gry i wplyw na wynik a Ty z amatorami tu wyjeżdżasz xd
0
@jeyx77x to Busquets ma problemy kiedy rywal presuje .
0
@jeyx77x byl kontuzjowany
0
@LuisSalvano Pique przed kontuzją grał jak amator
3
Za to my sie smiejemy jak patrzymy na sukcesy w LM Bayernu w ostatnich 20 latach .
0
Najgorsze jest to jak bedziemy dostawac baty w tym składzie bo na ławce nie ma nikogo kto by ozywil grę.
0
@arasz1819 biorac pod uwagę kontuzje Neymara i Di Marii to w Tottenhamie miał Kane , Sona , Alliego , Lucasa itp , wiec tez kilki pilkarzy mial fajnych .
2
@arasz1819 Valverde wygrywał praktycznie wszystko jak lecialo , szczegolnie w Lidze . Nawet w momencie zwolnienia bylismy na 1szym miejscu co pozniej Setien zmarnowal . Nie mówiąc juz o porazce w Lidze w przedostatniej kolejce przez caly sezon .
0
@Avatarr Pique to taczej bedzie grzal ławę
0
@Joe_Barbaro chyba wiadome że Suchoklatesa
0
@BarcaInfo ja mysle ze nie ma ma co czekac , takiego goscia juz nie bedzie .
0
@Pilka_jest_okragla Leo to sie śmieję że jeszcze tylko kilka miechow i ucieka i nie bedzie musiał grac z tymi leszczami xd
0
@Nano22 Warszawa , Madryt , Londyn, Manchester , Glasgow
2
@Keson Lenglet tez kolejny mecz dobrze , mam nadzieję ze zlapia formw chlopaki bo qchodzimy w kluczową fazę sezonu .
1
Umtitemu sie upieklo , nie wspominając jak juniorski sposób porobił go Lucaa xd
10
@PrinceDamon z kulami u nóg
0
@kaamil1910 Ameryki nie odkrył
3
@TheNekro94 nie ale znam Braithwaite'a i Matheusa
1
@kielon93 głupi ludzie się nabrali a teraz będą kolejne podatki żeby wypłacać pińćset plus
9
@mrboom Gratulacje! Oby wyrósł Madridista z krwi i kości xd
6
Jak dla mnie biorąc pod uwagę słabą postawę Busquetsa to Pjanic powinien dostać szansę tak ze trzech spotkań w podstawie pod rząd . Wtedy można by się przekonać czy jest coś wart .
0
@Pilka_jest_okragla i oby tak zostalo .
5
@victor dla mnie nie byl tragiczny i kiedys uwielbialem go jako komentatora .
W dodatku tyle lat komentowac Polską reprezentację i nigdy nie powiedzieć k**wa to za to jeszcze większy szacunek .
0
@Janiama Depay nie jest jednym z najlepszych , nie zaliczalbym go do tego grona .
A jednak roznica miedzy pilkarzami jest , wystarczy spojrzeć na naszą kadrę i porownac ja z pilkarzami jacy kiedys występowali w naszym zespole .
Kiedys mielismy prawie na każdej pozycji zawodnika, który był w topie . Dziś to Messi , Alba , ter Stegen i koniec .
0
@lucas/catalan Madison Ivy?
1
@Krystian_mix Sinister