0

Jak rzeczywiście Pique w pierwszym to niezła beka , gość nie grał tyle czasu , motorycznie nawet zdrowy jest wolny i popełnia błędy a tu odrazu w podstawie przeciwko Mbappe .

0

@culesjasiules Lenglet jest podstawowym , o miano drugiego walczy Araujo z Pique .

1

@MesQueUnClub96 ta i wyniki gorsze , odrazu sie lepiej ogląda.

0

@Japonk te trofea z Bundesligi i krajowych pucharów są bez wartości xd

0

@Derean proszę Cię, ja mam na myśli ożywienie gry i wplyw na wynik a Ty z amatorami tu wyjeżdżasz xd

0

@jeyx77x to Busquets ma problemy kiedy rywal presuje .

0

@jeyx77x byl kontuzjowany

0

@LuisSalvano Pique przed kontuzją grał jak amator

3

Za to my sie smiejemy jak patrzymy na sukcesy w LM Bayernu w ostatnich 20 latach .

0

Najgorsze jest to jak bedziemy dostawac baty w tym składzie bo na ławce nie ma nikogo kto by ozywil grę.

0

@arasz1819 biorac pod uwagę kontuzje Neymara i Di Marii to w Tottenhamie miał Kane , Sona , Alliego , Lucasa itp , wiec tez kilki pilkarzy mial fajnych .

2

@arasz1819 Valverde wygrywał praktycznie wszystko jak lecialo , szczegolnie w Lidze . Nawet w momencie zwolnienia bylismy na 1szym miejscu co pozniej Setien zmarnowal . Nie mówiąc juz o porazce w Lidze w przedostatniej kolejce przez caly sezon .

0

@Avatarr Pique to taczej bedzie grzal ławę

0

@Joe_Barbaro chyba wiadome że Suchoklatesa

0

@BarcaInfo ja mysle ze nie ma ma co czekac , takiego goscia juz nie bedzie .

0

@Pilka_jest_okragla Leo to sie śmieję że jeszcze tylko kilka miechow i ucieka i nie bedzie musiał grac z tymi leszczami xd

0

@Nano22 Warszawa , Madryt , Londyn, Manchester , Glasgow

2

@Keson Lenglet tez kolejny mecz dobrze , mam nadzieję ze zlapia formw chlopaki bo qchodzimy w kluczową fazę sezonu .

1

Umtitemu sie upieklo , nie wspominając jak juniorski sposób porobił go Lucaa xd

10

@PrinceDamon z kulami u nóg

0

@kaamil1910 Ameryki nie odkrył

3

@TheNekro94 nie ale znam Braithwaite'a i Matheusa

1

@kielon93 głupi ludzie się nabrali a teraz będą kolejne podatki żeby wypłacać pińćset plus

9

@mrboom Gratulacje! Oby wyrósł Madridista z krwi i kości xd

6

Jak dla mnie biorąc pod uwagę słabą postawę Busquetsa to Pjanic powinien dostać szansę tak ze trzech spotkań w podstawie pod rząd . Wtedy można by się przekonać czy jest coś wart .

0

@Pilka_jest_okragla i oby tak zostalo .

5

@victor dla mnie nie byl tragiczny i kiedys uwielbialem go jako komentatora .

W dodatku tyle lat komentowac Polską reprezentację i nigdy nie powiedzieć k**wa to za to jeszcze większy szacunek .

0

@Janiama Depay nie jest jednym z najlepszych , nie zaliczalbym go do tego grona .
A jednak roznica miedzy pilkarzami jest , wystarczy spojrzeć na naszą kadrę i porownac ja z pilkarzami jacy kiedys występowali w naszym zespole .
Kiedys mielismy prawie na każdej pozycji zawodnika, który był w topie . Dziś to Messi , Alba , ter Stegen i koniec .

0

@lucas/catalan Madison Ivy?

1

@Krystian_mix Sinister

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?