3

@kibic1899 dokładnie, kolejny raz dwie Garcie faulowaly taktycznie i uniknely odpowiednich kar .

0

@kuczyniak nie podpalałbym sie z Umtitim . Lenglet gral rowno dwa sezony, teraz ma dolek w tym sezonie i niektórzy juz go chcą sprzedawać bo Umtiti zagral dwa dobre mecze .
Trzymam kciuki za kazdego naszrgo stopera , nawet Minguezę.

1

Akurat zmiana w końcówce na 5:4:1 to bardzo dobry pomysł. Nasi marnowali multum sytuacji a lepiej wprowadzić stopera i miec spokoj niz stracić bramkenw 94tej minucie .

0

@lucca87 Leo odejdzie to trzeba bedzie kupic szostego :D

0

@Dankhog na jedno wyjście

0

@socha ta , Suarez przy ktorym bylo zawsze dwoch stoperow , Messi na 30 tym metrze i kompletny brak skrzydlowych . No opcji bylo naprawdę wiele .

0

@LuisSalvano sprzedasz Martina , to bedziesz mysial kupic drugiego napastnika na ławkę, sprzedasz Firpo to bedziesz musial kupic obronce który zagra raz na 15 spotkan i rezerwowi tak beda grali padake bo nikt nimi nie rotuje .

2

Coutinho0 bez przesady, miał sporo fajnych przyspieszajacych przerzutow , szczegolnie w pierwszej polowie .
Jak dla mnje zagral naprawde w porzadku .

0

@messiiiiik mowie o tym co on zrobił dobrego w Barcelonie a nie co Barcelona dla niego .

1

Nagroda piłkarza meczu dla Pedriego to gruba przesada . Fakt , zagrał ładnie ale napewno nie lepiej niż Messi i nie wplynal tak znaczaco na wynik spotkania .

0

@socha bo do przodu nie bylo do kogo

0

@BarcaInfo ta asysta to jedyne co gosc osiągnął

0

@Herato my rowniez jestesmy fatalni xd

2

@gukwa super forma , ze dwa mecze z leszczami i już na równi z Araujo go kozna stawiac xd

3

@Sawik_10 ile trofeów wygrał Tottenham w cisgu ostatnich 20 lat?

0

@Ratamahatta i do tego wszystkiego jeszcze Suchoklates w drugiej linii xd

0

@robsesh jedynym rezerwowym w tym skladzie byl Mina za Pique .

0

A ja tam dalej żałuję zwolnienia Ernesto . Styl pozostawial wiele do życzenia ale w 95 spotkaniach La Liga przegralismy tylko 7 z nich .
Na dodatek w jednym z sezonów przegraliśmy dopiero w przedostatniej kolejce z Levante ... tak blisko rekordu , szkoda .
W grupach Ligi Mistrzów zawsze wychodziliśmy z pierwszego miejsca i odpadalismy po kompromitacjach jedną bramką ... przynajmniej nie sześcioma.

A teraz? Atletico nie wypuści już zwyciestwa a do tego potrafią sie fajnie wzmocnić , natomiast w Lidze Mistrzów jak nam PSG nie walnie trójki u nas to zrobi to następna drużyna w kolejce .

0

@mekston Suarez rowniez wypadl na zmiane z Messim na początku sezonu , nie mówię o tej kilkumiesiecznej przerwie .

0

@Kapitan_SW no i co z tego 6:1 jak później nie pokazaliśmy juz charakteru i Juve nas zjechało 3:0 i do widzenia .

2

A dla mnie słowa Koemana to poprostu prawda . Tylko dzieci albo jakieś inne osobniki mogłyby liczyć na mistrzostwo Hiszpanii czy Ligę Mistrzów .
W naszym zespole kilku graczy zmaga się z kontuzjami i to długimi jak ta Pique , Fatiego , Roberto czy Coutinho. W międzyczasie problemy zdrowotne ma Umtiti ( cały czas ) , Araujo , Messi , Dembele czy Braith .

W zespole są nowi piłkarze jak Pjanic , Dest , Trincao , Fernandes , Pedri a z Barcelony B Mingueza czy Puiq ale nie prezentują oni odpowiedniego poziomu .
Na ten moment nie mamy nominalnego prawego obroncy , przez znaczną część czasu nie mieliśmy ani jednego skrzydłowego zdolnego do gry .
W kadrze mamy piłkarzy , których niepowinno lub już niepowinno być w naszym zespole jak Busquets , Braithwaite , Griezmann , Pjanic czy Fernandes .
Trzeba rotowac z powodu braku pilkarzy i Mingueza gra na prawej , Dest gral trochęna lewej , Firpo na prawej , Braith i Griezmann z Pedrim na skrzydle , paranoja jakaś.
W Barcelonie B również nie ma piłkarzy , którzy rzeczywiście podnieśliby poziom naszej gry .
Jednym zdaniem nie można poprostu oczekiwać cudów od obecnej kadry bo kest ona na bardzo niskim poziomie .

Na już potrzebny jest prawy obrońca , jakiś walczak do środka pola , skrzydłowy i środkowy napastnik . Wtedy może z tej gliny coś się ulepi .


1

@Kapitan_SW niestety żaden trener nie pomoże Albie czy Messiemu , no chyba że psycholog .

0

@Janiama Valverde w ostatnim sezonie miał kontuzjowanego Messiego i Suareza a i tak byliśmy na pierwszym miejscu . W dodatku został zwolniony za babole i wylewy Umtitiego i Pique w spotkaniu z Atletico , gdzie obaj zagrali jak juniorzy .
Valverde to bardzo dobry trener , wiec nie ma co go wogóle porównywać z Koemanem .

2

@Kapitan_SW Valverde jedynie co miał średnie to poprostu styl .
Nie jego wina ze nasi pilkarze są tak slabi psychicznie że obsrali sie w rewanzach z Romą czy Liverpoolem albo że Suarez wraz z Dembele marnowali setki w tych spotkaniach.

0

@Derean bo od przygotowania fizycznego jest osobny trener , wiec pewnie dlatego .

0

@Rewolucja123 Neto bym zbytnio nie winil , to byla bardzo mocna piłką z ilu metrów? pieciu ? szesciu?

0

@prodigy ale Leo nie chce tu byc .

8

@NaFazieHitman ja bym nominowal Thurama i jego sytuacje z opluciem innego zawodnika

1

Bo jest Amigosem i jaki by nie byl drugi lewy obronca to on zawsze bedzie gral .

3

@adukla błędy Lengleta już od jakiegos czasu są wyolbrzymiane . Przy tym dryblingu który wyszedl gosciowi nawinalby prawie każdego , wiec nazywanie jego zachowania ,, juniorskim " jest jak najbardziej nie na miejscu.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?