0

@ProMILs powinien byc jeszcze trzeci najwiekszy guzik ,, strac bezsensownie pilke "

0

Pezeciez to bylo do przewidzenia ze tak będzie wyglądała nasza gra . Gramy zespolem kompletnie nie zgranym ze soba , na sztucznym , malym boisku . Nie dziwi mnie taka gra zespolu .

14

Przydałoby sie teraz wprowadzic Busquetsa za Puiqa żeby rozruszać nasze ataki .

0

Trincao wreszcie gra z rywalem na swoim poziomie .

0

@4Fabregas4 aaa w tej sytucaji bramkarz musnal pilke a nie obrońca , radze sie przyjrzec .

0

@4Fabregas4 strzelil w bramkarza bo metr przed nim obronca musnal piłkę i zmienił tor lotu piłki.

1

@FC1899Barca chyba abstynencji xd

1

@FC1899Barca specjalnie na Napoli postawiłeś żeby się napić xd

1

Wchodzi Milik! Pokaż im Arek!

2

Napoli Napoli karnego sp.... xD

0

@YoNoEntiendoNada to nie byl blad sędziowski, komentatorzy dobrze opisali sytuację.

1

@VamosRakieta nawet tam nas nie zaprowadził bo zszedl sam przed koncem XD

0

@macio_944 dokładnie

0

@YoNoEntiendoNada Aston Villa to miała prezenty od City że nie wbili im z piątki dzisiaj

0

@Coutinho007 ja bym Lengleta nie sprzedał, Pique niech konczy karierę po sezonie i Araujo , Lenglet , Garcia , Umtiti wystarczą .
A nie stawialbym na Garcie tak w ciemno , bo nie wiadomo jak sie bedzie spisywal .
W dodatku biorac pod uwage zmianę na lewego środkowego obrońcę to nie wiadomo jak bedzie graj Araujo i Garcia .

2

@NaFazieHitman zalezy co nazywamy rasizmem bo jesli nazwanie czarnoskorego czlowieka czarnym no to jaja xd

1

@WisniaKala Pewnie tak , zapewne Barca w zamian odda Araujo i Lengleta a także wpisze w zmiennych Garcii zapłatę agentowi 10 mln po rozegraniu kolejno 5 spotkań .

0

@Kusco15 ale manifestacje nie dają zadanego efektu

2

@xparix w sumie tak , bo ja mam wątpliwość czy on umie grać

2

@SithRM dopóki mi nikt nie łazi po ulicy i się nie obchodzi ze sztandarami , flagami i innymi gównami to niech sobie transy będą i już . Nawet jak ktoś mi tam powie jak człowiek człowiekowi że tak jest no to okej no , co zrobisz .
Problem pojawia się wtedy kiedy wychodzą , paradują , mówią że ja muszę ich akceptować i to w ogóle jest zajebiste .

6

@4Fabregas4 no tak , to przez Griezmanna Williams strzelił w okienko a bramkarz w bramce oznacza ,, pusta bramka " .
Ehh logika niektorych ludzi przeraza .

0

@BarcaInfo nasze gówniaki na lewej , prawej , w środku...

0

@zeko0 w tym wieku już za późno na naukę gry słabszą nogą

0

Może gotować umie albo śpiewać skoro taki talent.

8

Komentarz usunięty

0

@FDJ to i tak że udało Ci się napisać Trincao prawidłowo

11

@Chakalaka po co przytaczac tu slowa kogoś takiego jak Tusk

0

@Bogan w jego oczach widać że niestety ale nic z tego

0

@barteq dzieki ale szkołę ukończyłem prawie 10 lat temu , pozdrawiam .

1

@Coutinho007 chcialbym zobaczyć jutro Trincao ... w innych barwach niz Barcelony xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?