ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs powinien byc jeszcze trzeci najwiekszy guzik ,, strac bezsensownie pilke "
0
Pezeciez to bylo do przewidzenia ze tak będzie wyglądała nasza gra . Gramy zespolem kompletnie nie zgranym ze soba , na sztucznym , malym boisku . Nie dziwi mnie taka gra zespolu .
14
Przydałoby sie teraz wprowadzic Busquetsa za Puiqa żeby rozruszać nasze ataki .
0
Trincao wreszcie gra z rywalem na swoim poziomie .
0
@4Fabregas4 aaa w tej sytucaji bramkarz musnal pilke a nie obrońca , radze sie przyjrzec .
0
@4Fabregas4 strzelil w bramkarza bo metr przed nim obronca musnal piłkę i zmienił tor lotu piłki.
1
@FC1899Barca chyba abstynencji xd
1
@FC1899Barca specjalnie na Napoli postawiłeś żeby się napić xd
1
Wchodzi Milik! Pokaż im Arek!
2
Napoli Napoli karnego sp.... xD
0
@YoNoEntiendoNada to nie byl blad sędziowski, komentatorzy dobrze opisali sytuację.
1
@VamosRakieta nawet tam nas nie zaprowadził bo zszedl sam przed koncem XD
0
@macio_944 dokładnie
0
@YoNoEntiendoNada Aston Villa to miała prezenty od City że nie wbili im z piątki dzisiaj
0
@Coutinho007 ja bym Lengleta nie sprzedał, Pique niech konczy karierę po sezonie i Araujo , Lenglet , Garcia , Umtiti wystarczą .
A nie stawialbym na Garcie tak w ciemno , bo nie wiadomo jak sie bedzie spisywal .
W dodatku biorac pod uwage zmianę na lewego środkowego obrońcę to nie wiadomo jak bedzie graj Araujo i Garcia .
2
@NaFazieHitman zalezy co nazywamy rasizmem bo jesli nazwanie czarnoskorego czlowieka czarnym no to jaja xd
1
@WisniaKala Pewnie tak , zapewne Barca w zamian odda Araujo i Lengleta a także wpisze w zmiennych Garcii zapłatę agentowi 10 mln po rozegraniu kolejno 5 spotkań .
0
@Kusco15 ale manifestacje nie dają zadanego efektu
2
@xparix w sumie tak , bo ja mam wątpliwość czy on umie grać
2
@SithRM dopóki mi nikt nie łazi po ulicy i się nie obchodzi ze sztandarami , flagami i innymi gównami to niech sobie transy będą i już . Nawet jak ktoś mi tam powie jak człowiek człowiekowi że tak jest no to okej no , co zrobisz .
Problem pojawia się wtedy kiedy wychodzą , paradują , mówią że ja muszę ich akceptować i to w ogóle jest zajebiste .
6
@4Fabregas4 no tak , to przez Griezmanna Williams strzelił w okienko a bramkarz w bramce oznacza ,, pusta bramka " .
Ehh logika niektorych ludzi przeraza .
0
@BarcaInfo nasze gówniaki na lewej , prawej , w środku...
0
@zeko0 w tym wieku już za późno na naukę gry słabszą nogą
0
Może gotować umie albo śpiewać skoro taki talent.
8
Komentarz usunięty
0
@FDJ to i tak że udało Ci się napisać Trincao prawidłowo
11
@Chakalaka po co przytaczac tu slowa kogoś takiego jak Tusk
0
@Bogan w jego oczach widać że niestety ale nic z tego
0
@barteq dzieki ale szkołę ukończyłem prawie 10 lat temu , pozdrawiam .
1
@Coutinho007 chcialbym zobaczyć jutro Trincao ... w innych barwach niz Barcelony xd