ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 mysle że Ansu ma zbyt blyskotliwy drybling by marnować go na środku.
Co do Grizmanna sie zgadzam że to nie jest skrzydlowy ale sprawdza sie za napastnikiem do gry kombinacyjnej .
20
@pele1282 ja w takim przypadku jestem za karą śmierci i chciałbym żeby jego ubili na śmierć.
I nie jest to żaden język nienawiści, to poprostu powinna być konsekwencja popełnienia tak zwyrodnialego czynu .
3
@jedrek7000 albo chociaż Williana Jose , który jak widać był do wyciągnięcia za darmo na wypożyczenie...
2
@FC1899Barca przejezdzalem kiedys przez Szwajcarię w drodze do Wloch i zakochalem sie ;)
0
@Coutinho007 no dobrze ale jeśli Leo zdecyduje się odejść to z nowym napastnikiem mielibyśmy trzech pilkarzy na trzy pozycje , włącznie z Leo jedynie czterech .
0
Jako że człowiek się nudzi to do głowy w sytuacji naszego klubu przychodzi zazwyczaj letnie okienko transferowe.
Jakie pozycje powinny zostać wzmocnione w Barcelonie , gdzie mamy największe braki , na jakiej pozycji mamy zbyt dużo zawodników i nie jesteśmy zagwarantować im regularnej gry a kto nas zawodzi i powinien odejść definitywnie .
Koeman wraz z zarządem będzie miał ciężki orzech do zgryzienia z kilku powodów .
Pierwszy będzie zależał od tego czy Messi zdecyduje się przedłużyć ( wydaje mi się że nie a nawet jestem za tym by tak się stało ).
Od tej decyzji będzie zależalo czy ściągać środkowego napastnika czy nie a także będzie to miało wpływ na karierę Ousmana Dembele w Barcelonie . Stąd taka moja opinia , bo skoro Messi zostanie to wiadomo że ma pewne miejsce w składzie. Jeśli Ansu Fati odzyska swoją dyspozycję po kotuzji czego bardzo mu życzę no to albo Leo będzie grał na środku ataku i Dembele ląduje na prawym skrzydle albo Messi będzie zajmował na prezentacji składów pozycję PS i wtedy sciagamy środkowego napadziora .
Jeśli chodzi o skrzydłowych aktualnie w składzie znajdują się Ansu Fati , Dembele , Trincao a z drużyny młodzieżowej może wejść Konrad . Jest także Messi który na papierze zawsze zajmuje pozycję PS , w zwiazku z czym mamy 5ciu piłkarzy na dwie pozycje z czego z góry ( głównie przez własną dyspozycję) skreślony jest Trincao . Warto by dać teraz więcej minut Konradowi by przekonać się czy będzie można na niego stawiać w przyszłości czy podzieli los Trincao .
Potem pytanie padnie odnośnie ustawienia jakim bedziemy grac gdyż posiadamy 3ech pilkarzy na pozycję 10tki , po Leo jest to Griezman i Coutinho , którzy zawodzą , szczegolnie brazylijczyk ma jakąś blokadę i nie moze rozwinąć skrzydeł .
Kolejnymi pozycjami jest środek pomocy . Jako że już od dłuższego czasu jestem hejterem Busquetsa , najchętniej widziałbymgo w innym klubie , to samo Pjanic ( bezsensowny transfer ) . Jednak po pozbyciu się tej dwójki piłkarzy zostanie nam jedynie De Jong , Pedri a także piłkarze którzy nie przekonują jak Puiq i zagadka Fernandes ( liczę na jego wypożyczenie by zobaczyć co chłopak potrafi ). W obwodzie jest także nasz PO Sergi Roberto i wypożyczony Alena ( nie warto go jeszcze skreślać bo to dalej młodziutki piłkarz).
W lato przesunąłbym Roberto na stałe do pomocy i do dwójki De Jong , Pedri starał się dokupić typowego defensywnego pomocnika gdyż dla Moriby to jeszcze za wcześnie.
Kolejne pozycje do boki obrony . Najmniej ważna jest lewa strona obrony , ponieważ jaki LO by nie był to Alba musi grać i tak mimo braku formy . Nie dziwię się Digne'owi że chciał odejść. Uważam że kto by tam nie był jako zmiennik to i tak nie pokaże swojego pradziwego potencjalu ze wzgledu na bardzo rzadkie występy.
A co do PO to poprostu ściągnąłbym Emersona do rywalizacji z Destem , jestem zdania że poziom na tej pozycji byłby na bardzo fajnym poziomie .
Jeśli chodzi o stoperów to kierując się plotkami o pewnym transferze Garcii tutaj sytuacja jest jasna że więcej transferow nie potrzeba, choć sytuacja Umtitego biorac pod uwagę jego problemy zdrowotne zdecydowanie się pogorszy przy pozostaniu Pique , gdyż spadnie na miejsce nr 5 w hierarchii stoperów .
Sytuacja bramkarza jest taka jak z lewymi obrońcami, rezerwowy nie będzie zadowolony skoro ter Stegen broni nawet w Superpucharze jak i Pucharze Hiszpanii .
Kogo byście ściągnęli a kogo byście się pozbyli definitywnie/na wypożyczenie?
0
@Piotr,1985 a mnie tam nigdy polski rap nie przekona do siebie . W większości wszystko jedno i to samo , nuty zamulające itp .
Ta nuta jest chociaz troche inna jesli chodzi o tekst , bo zawsze musi się przewinąć tekst o hajsie , jaraniu itp
5
@Lionello niejest kochany . U nas by nie mialby takiej motywacji jak tam i gralby tak jak ostatnio . W Atletico tez gra w pressingu a u nas nie ma sensu robic pressingu kiedy jeden zawodnik zawsze odpada .
2
@Fabik87 oczywiscie ze nie ale nie warto skreslac pilkarza ktory ma dopiero 21 lat a przeszedl wszystkie kategorie wiekowe w Barcelonie .
0
@ViscaElBarca98 no bo skoro jestes zaszczepiony skuteczna szczepionką to jak ja niezaszczepiony moge Ci zagrozic XD troche logiki .
2
@joloskyy oczywiscie ze sedzia wplynal na wynik meczu z Atletikiem , gdyż zapewne Muniain i Dani Garcia nie powinni go dokonczyc , w tym Garcia juz w 50 minucie .
0
@Ramos9248 proste pytanie ,, jeśli osoba niezaszczepiona zagraża zaszczepionej to co to za szczepionka? " .
1
@Mns21 ale dzieki cornawirusowi ludzie juz nie umieraja na raka , ebole i z glodu takze jest git .
0
@matirix20 zależy, jeśli chodziloby o zapotrzebowanie w Barcelonie to zdecydowanie Hochland
4
@HubertMlody trudno zeby Mingueza przekonywał skoro jest stoperem a gra na boku . Postaw Pique na PO albo Umtitiego na LO i też zobaczymy czy będą przekonywali .
4
Aha no to proszę o wytłumaczenie włącznie z minutami danej sytuacji dlaczego Lenglet zagrał źle. Bo zagrał normalnie , solidnie w defensywie i tak jak Araujo wywalczył rzut karny .
Czekam .
0
@tigerekxd tak , rewanż
0
@kibic1899 akurat by dostal zamiast Minguezy zapewne
3
@AlexDark00 szkoda tylko ze kiedy my chcielismy przedluzyc z nim umowe to nas olal i odszedl do City...
0
@Encore Legolasowi to może kolczan wyczyscic co najwyzej xd
A tak na serio to Boromir tez kozak , jego scena smierci jakos zawsze mnie rusza .
0
@Fabik87 Mingueza to nie PO , stąd decyzja zrozumiała
1
@Kwasiak98 kiedys bylo wielu fajnych pilkarzy w kazdym zespole .
ManU Beckham Van Nisterlooy i reszta , Juve - Del Piero , Nedved , Davids
Real- Raul - Ronaldo - Zidane
Barca - Ronaldinho , Eto'o , Deco
Arsenal - Henry , Bergkamp , Pires
Liverpool - Owen , Heskey
Chelsea- Lampard, Drogba
Milan - Schevchenko , Pirlo , Cafu
Inter - Zanetti , Maicon , Crespo
I tak dalej mozna by wymieniać
49
@Coutinho007 Pereza czy Deulofeu mi nie szkoda ale Malcoma tak , szczegolnie ze on trafial czy to z Interem czy Realem .
1
@BarcaInfo luzik , zrobi sie jeszcze po jednym tescie i będą negatywne
3
@Bogan wtedy Thiago tu juz był pan pilkarz z gornej polki , niestety wtedy gral jeszcze Xavi , Iniesta i Fabregas .
3
@FCBparasiempre Messi tez nie jest specem w dziedzinie karnych , moze wyszlo to z rozluznienia bo gralismy z trzecioligowcem .
6
@Ogorinho1974 nie no bez przesady
1
@Quavosk RKS Dąbrowa Górnicza xd
0
@Coutinho007 tak , są fajne alternatywy i młodziutki Moriba . Ja chcialem kiedys Williama Carvalho lub Kondogbie ale juz za pozno xd
2
@DonMatteo901 tak , 6 postów niżej, 24 mnuity temu zostal wrzucony juz post o tym:D