ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Huberc1kk a kto chce odejsc , Messi czy Coutinho?
4
@tobiasson92 to nic , najważniejsze ze ludzie juz nie choruja na raka , grype i resztę chorób .
1
@koszol wiekszosc z nich nie zna czasów z przed Guardioli , pewnie dlatego xd
4
@Matheo1899 szczerze to bez szału xd
0
@PaCo to nie kwestia trenera tylko piłkarzy
0
@4cesc4 zależy od rodzaju muzyki jaki sie slucha
0
@Xxxbarca4ever dokładnie , pomyśleć że teraz na rezerwie jest Firpo , czasami Mingueza i Sergi Roberto...
0
@kaamil1910 Alba może być lepszyn lewym obrońcą od Adriano ale Adriano był lepszym piłkarzem niż Alba .
Adriano grał na bokach obrony , na stoperze , na skrzydlach , miał dobre krótkie jak i długie piłki , miał drybling czego Alba wogóle nie posiada i dawał wiele przodu . Albę ratuje dobry feeling z Leo
0
Alba wczoraj bardzo dobry występ ale zawsze wolałem Adriano Correię na boku . Był szybki , obunożny , z fajnym dryblingiem .
I te jego bomby w okno z Valencią czy Atletico , raz jedną nogą a raz drugą .
Ehh kiedyś to było .
0
@marcin000019 obys tylko robil sobie jaja bo nie ma ani ziarenka prawdy w tym co napisales .
1
@Tomek54321 no Bilbao nas ojechalo kilka lat temu 4:1 chyba xd
1
@Barca_Big_Moment nie ma co bronić Umtitiego bo zaliczyl dwa babole .
Akurat Lenglet w wybiciu nie ma takiego problemu.
0
Ma jeszcze glupie dryblingi i widać brak ogrania, bo przed sezonem nie gral pol roku .
0
Komentarz usunięty
2
@Kgorecki2500 mój ulubiony to Żaden
2
@victor niestety jego transfer do Barcy zakonczyl mu karierę
0
@socha ale Fati zaczynal pod koniec dopiero a Dembele byl w szpitalu xd
0
@klopx mielismy lepszego Paco Alcacera , wystarczylo dawac mu wiecej szans
2
@Pilka_jest_okragla żeby znaleźli wspólny jezyk z Dembele na skrzydle .
0
@Kengo ostatni ligowi rywale Barcelony:
- Bilbao
- Elche
- Granada
Nie no mur i talizman z Umtitiego ! Dawac PSG!
0
@socha poprostu mamy skrzydlowych , mamy Fatiego , Dembele czy nawet Coutinho od biedy .
Wczesniej byl tylko Suarez z przodu z opcji do gry bo skrzydła musialy byc latane srodkowymi pomocnikami bo nie bylo kim grac .
Valverde mial tylko Dembele , którego nie bylo , 17letniego Fatiego z Barcy B i Malcoma , którego nie chcial zd
0
@blaugrana158 gdyby nie pandemia to wszystko byloby oplacane jak należy.
0
@BarcaInfo czyli koniec juz blisko xd
0
@BarcaInfo czyli Pedri ma nadzieje ze odejdzie latem do PSG albo City xd
0
@BarcaInfo na ławkę akurat się przyda .
0
@kuba1308VeB nie.
0
@VanBarca to postaw Busquetsa albo Pique na PO i zobaczymy jak będzie.
W kluczowym momencie Mingueza znalazl sie w odpowiednim miejscu i asystowal i chwala mu za to .
1
@Joopiter ale Mingueza to nie PO tylko stoper i gry na PO sie nie nauczy.
0
@Avatarr głównie lewą stroną gdzie bocznego gral Mingueza .
0
@Laza nie przywyczajaj się xd