0

@Huberc1kk a kto chce odejsc , Messi czy Coutinho?

4

@tobiasson92 to nic , najważniejsze ze ludzie juz nie choruja na raka , grype i resztę chorób .

1

@koszol wiekszosc z nich nie zna czasów z przed Guardioli , pewnie dlatego xd

4

@Matheo1899 szczerze to bez szału xd

0

@PaCo to nie kwestia trenera tylko piłkarzy

0

@4cesc4 zależy od rodzaju muzyki jaki sie slucha

0

@Xxxbarca4ever dokładnie , pomyśleć że teraz na rezerwie jest Firpo , czasami Mingueza i Sergi Roberto...

0

@kaamil1910 Alba może być lepszyn lewym obrońcą od Adriano ale Adriano był lepszym piłkarzem niż Alba .
Adriano grał na bokach obrony , na stoperze , na skrzydlach , miał dobre krótkie jak i długie piłki , miał drybling czego Alba wogóle nie posiada i dawał wiele przodu . Albę ratuje dobry feeling z Leo

0

Alba wczoraj bardzo dobry występ ale zawsze wolałem Adriano Correię na boku . Był szybki , obunożny , z fajnym dryblingiem .
I te jego bomby w okno z Valencią czy Atletico , raz jedną nogą a raz drugą .
Ehh kiedyś to było .

0

@marcin000019 obys tylko robil sobie jaja bo nie ma ani ziarenka prawdy w tym co napisales .

1

@Tomek54321 no Bilbao nas ojechalo kilka lat temu 4:1 chyba xd

1

@Barca_Big_Moment nie ma co bronić Umtitiego bo zaliczyl dwa babole .
Akurat Lenglet w wybiciu nie ma takiego problemu.

0

Ma jeszcze glupie dryblingi i widać brak ogrania, bo przed sezonem nie gral pol roku .

0

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 mój ulubiony to Żaden

2

@victor niestety jego transfer do Barcy zakonczyl mu karierę

0

@socha ale Fati zaczynal pod koniec dopiero a Dembele byl w szpitalu xd

0

@klopx mielismy lepszego Paco Alcacera , wystarczylo dawac mu wiecej szans

2

@Pilka_jest_okragla żeby znaleźli wspólny jezyk z Dembele na skrzydle .

0

@Kengo ostatni ligowi rywale Barcelony:
- Bilbao
- Elche
- Granada

Nie no mur i talizman z Umtitiego ! Dawac PSG!

0

@socha poprostu mamy skrzydlowych , mamy Fatiego , Dembele czy nawet Coutinho od biedy .
Wczesniej byl tylko Suarez z przodu z opcji do gry bo skrzydła musialy byc latane srodkowymi pomocnikami bo nie bylo kim grac .
Valverde mial tylko Dembele , którego nie bylo , 17letniego Fatiego z Barcy B i Malcoma , którego nie chcial zd

0

@blaugrana158 gdyby nie pandemia to wszystko byloby oplacane jak należy.

0

@BarcaInfo czyli koniec juz blisko xd

0

@BarcaInfo czyli Pedri ma nadzieje ze odejdzie latem do PSG albo City xd

0

@BarcaInfo na ławkę akurat się przyda .

0

0

@VanBarca to postaw Busquetsa albo Pique na PO i zobaczymy jak będzie.
W kluczowym momencie Mingueza znalazl sie w odpowiednim miejscu i asystowal i chwala mu za to .

1

@Joopiter ale Mingueza to nie PO tylko stoper i gry na PO sie nie nauczy.

0

@Avatarr głównie lewą stroną gdzie bocznego gral Mingueza .

0

@Laza nie przywyczajaj się xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?