10

Liczę na minuty Konrada w drugiej połowie.

3

@dariooo jedyny środkowy napastnik w zespole a Ty płaczesz że jest w składzie. To może Puiqa albo Umtitiego tam postawmy .

0

@BaroPodertosDwie okazje masz rację, pominalem ten strzal z dystansu .
Myślę że jeśli chodzi o główkę Lengleta to on nie podawal do Busquetsa tylko chciał wybić ja dalej , do tego na jego miejscu nie przedluzalbym pilki na różny bo w tamtym miejscu mogloby sie to skończyć poprostu ,, swojakiem " .

Co do sytuacji ze 117 minutyto takich wybić było sporo w tym meczu , stąd niewiem co zasługuje na wyróżnienie w tej sytuacji jak i w 53 minucie .

Ogólnie mi chodzi że większość z tego to poprostu nie są zadne konkrety a przecież oceniamy go jako PO , mimo że nominalnie jest stoperem .

5

@BaroPodertos ,, Pod względem gry w defensywie raczej słaby występ " a przez cały mecz czyli 120 minut popełnione trzy błędy z czego tak naprawdę wyróżnić należy jedynie ten z 24 minuty gdzie został minięty przez zawodnika Cornelli .
W 5. minucie to wynik braku komunikacji i nieporadnej głowki Firpo , w dodatku akcja została szybko skasowana i bez historii . Co w wypadku wspomnianej sutyacji z nieporadnością Minguezy już miało większe konsekwencje bo rywali oddał grozny strzal z bliskiej odleglosci .

Następna sytuacja w 82 minucie gdzie piłka nie była mocno zagrana ( zawiesina można by powiedziec ) stąd ciężko było ja zagrać daleko od własnego pola karnego , przed sobą Lenglet miał Busquetsa a za nim aż trzech rywali , w tym dwóch bez żadnego krycia , w dodatku myślę że gdyby padła z tego bramka to została by anulowana przez Var po faulu na Francuzie , gdyż rywal nie wyskoczył nawet do walki o piłkę a rękami przeszkadzał mu w skutecznej interwencji .
Czyli 6 interwencji na plus , jedna gorsza z tyłu oznacza ,, słabo w defensywie ".
Jeśli to są te poważne błędy po których można mówić o słabej defensywie to aż boję się co będzie w opisie Pique jak wróci.
Do tego nie ma wpisanej piłki od Lengleta w pole karne do Dembele z bodajże 52 czy 53 minuty .

A teraz Mingueza :

W niektorych opisach gdyby to był Lenglet to pisałoby ,, 4 minuta , beznadziejnie obliczył tor lotu piłki , miał szczęście że naprawił " , bo Mingueza naprawił tą interwencją swój błąd.
Wyróżniamy sytuację z 25 minuty o odbiorze a co zaslugiwalo na wyróżnienie w obronie 2vs1 ?tam nie miało prawa nic się wydarzyć .

Skuteczne wyjście spod pressingu w 53ej minucie to prawdziwy hit mazowsza ! Jak obejrzalem powtórke to sie prawie poplulem ze smiechu . Jaki ten pressing byl? To naprawde cos takiego jest warte odnotowania? .

Albo sytuacja ze 117 minuty? Dobre zagranie na 30 metr naszej połowy?.
Fajnie Konrad pociągnął pod pole karne ale to jego zasługa a nie genialnego podania Minguezy .

Dużo w opisie jest wyroznione ale większość z tego co jest napisane , szczególnie przy Minguezie to szukanie pozytywów na siłę . W defensywie miał kilka bloków wrzutek plus dwie piłki w pole karne i to wszystko . To zagrał tyle w ofensywie co Lenglet ze stopera .

4

No i mamy niespodziankę, Real Madryt wygrywa na ten moment z Deportivo Alaves a piłkarz niższego formatu Hazard ściga się z Wielkim Braithwaitem jeśli chodzi o dorobek strzelecki .

5

Mingueza 7
Lenglet 6

Beka

0

@Waslak12 ale tu nie mówimy o dowodach a o skazaniu za zabójstwo.
W dodatku przeczytaj moje inne komentarze poniżej zanim sie wypowiesz .
Przy korupcji dowody sie zawsze znajdą.

0

@Herato 1. Ronaldinho
2. Alves
3. Eto'o & Suarez
4. Marquez & Pique
5. Yaya Toure & Rakitic & Adriano

W dodatku bardzo fajne transfery jak Neymar , Bravo , ter Stegen , Larsson , Belletti , Keita , Henry, Villa, Alexis Sanchez, Mascherano, Mathieu , Alba , Gio , Abidal itp

2

@tomek8756 socjal jest w porządku ale powinien mieć jakieś zasady i pomagać biednym a nie że Karyna się okoci i trzech czy czterech Brajanów wybiegnie ino z namiotu prosto po pińćset plus i na bezrobocie .

1

Deportivo Alaves zapłaci rachunek

4

@Encore możliwe, są takie przypadki jak np. Immobile i Serie A

0

Za te kilka ostatnich lat lenistwa i bierności w pressingu to jeszcze powinni im dorzucić obciążenia.

0

@clyde nie no nie popadajmy w paranoję

1

@Brusu na to wychodzi , łączymy się w bólu

3

@koksik2700 jesli chodzi o Polske w Stanach skazano kiedys pewnego nastoletniego czarnoskorego chlopca o imieniu George Stinney .
Dokładnie mial 14 lat , skazano go na śmierć na krześle elektrycznym za gwalt i zabicie dwoch bialych dziewczynek .
Oczywiście niesprawiedliwie gdyż lata później uznano jego niewinnosc.

Mozliwe ze o tym słyszałeś.

Jak dla mnie sądy są zbyt skorumpowane i są pod zbyt dużą władzą wpływowych ludzi .

1

@Dembouz1899 Henry , mój wzór z dziecinstwa ;)

2

Joaquin wyrównuje i wynik 2:2 w spotkaniu z Sociedad .

5

@koksik2700 glownie brak wiarygodnosci w wyrokach sądów. Dziś pan Komenda byłby martwy a jednak po takiej tragedii odzywa w dzisiejszych dniach .

3

@Brusu a ktos tu pisal ze postawil na ich przegraną za 500

0

@socha prawda :D

3

@Sysia11 czy ja wiem , w reprezentacji Hiszpanii rowniez nie jest źle: 195 minut i 2 bramki na koncie .

0

Canales strzela bramkę kontaktową na 2:1 przeciwko Sociedad .

0

@socha niee , to jest poprostu Zlatan Ibrahimović xd

1

@Krychaaa10 mysle ze to głównie ze wzgledu na brak kibiców , przez który atut własnego boiska nie stanowi już w takiej sile jak wczesniej i poziom jest bardziej wyrownany .

4

Postać Oyarzabala również jest ciekawa .
23 letni Hiszpan to zawodnik Realu Sociedad , który może grać na każdej postaci w ataku , najczęściej występuje na lewym skrzydle . Jest bardzo doświadczony rozgrywając we wszystkich rozgrywkach już 203 spotkania.
W barwach Realu Sociedad strzelil 33 bramki i zaliczył 56 asyst .
Jego klauzuje to około 60 milionów euro a jego kontrakt wygasa w 2024 roku .

0

@socha ponieważ było słychać co mówią piłkarze i komentatorzy to przetlumaczyli :D

10

Zlatan do Zapaty podczas oczekiwania na rozegranie przez Milan rzutu rożnego:
,, Strzeliłem wiecej bramek niż Ty rozegrał meczów podczas swojej kariery ".

XDDDDDD

0

@Coutinho007 mysle że Ansu ma zbyt blyskotliwy drybling by marnować go na środku.
Co do Grizmanna sie zgadzam że to nie jest skrzydlowy ale sprawdza sie za napastnikiem do gry kombinacyjnej .

20

@pele1282 ja w takim przypadku jestem za karą śmierci i chciałbym żeby jego ubili na śmierć.
I nie jest to żaden język nienawiści, to poprostu powinna być konsekwencja popełnienia tak zwyrodnialego czynu .

3

@jedrek7000 albo chociaż Williana Jose , który jak widać był do wyciągnięcia za darmo na wypożyczenie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?