0

@kiper09 aha czyli Ty myslisz ze nasza dyspozycja to wina trenera ? seriously ?

5

@Rewolucja123 nie , Dembele ma o wiele lepsze umiejetnosci . Jego niektore glupie decyzje mogą byc spowodowane brakiem rytmu meczowego i zbyt dlugim czasem bez gry .
Ale kiedy jest w formie to jest nie do zatrzymania , piekielnie szybki , niesamowity drybling i obunożność . Jak przez dluzszy okres nie bedzie mial zadnych urazow to ma pewne miejsce w jedenastce .
Fati - srodkowy napastnik i Dembele , tak to widze w przyszlosci .

1

@Lub567 to sobie obejrzyj powtórkę jeszcze raz , a najlepiej trzy .

43

Mając chwilę obejrzałem sobie na szybko wczorajszy mecz i moje wnioski o tym że sędzia nie poradził sobie kompletnie wczorajszym meczu .

Faule taktyczne Bilbao:

- 2 minuta Dani Garcia na Busquetsie - brak zoltej

- 16 minuta Raul Garcia na Busquetsie - brak zoltej

- 24 minuta Messi mija Muniaina , ten z ziemi pociąga go za koszulke - brak żółtej

- 40 minuta - może nie taktyczny ale Dest mija Muniaina ten podnisioną nogą powala Desta

- Druga polowa

- 46 minuta faul Capy na Messim

- 51 minuta faul Dani Garcia na Messim - brak zoltej a powinna byc druga i w efekcie Bilbao grałoby juz w 10tke

- 65 minuta faul Raula Garcia na Busquetsie- brak zoltej kartki i w efekcie mogłaby być już kolejna druga żółta kartka i Bilbao grałoby w 9tkę .

- 67 minuta faul Dani Garcia na De Jongu i żółta kartka

- 75 minuta faul Inigo Martineza na De Jongu - brak zoltej kartki

- 76 minuta minuta faul Balenziagi na Messim - brak żółtej kartki

- okolice 80 minuty - dwa nie taktyczne faule Muniaina - dalej bez żółtej

- 93 minuta wychodzimy z kontrą Berenguer fauluje Messiego - brak żółtej kartki

- 114 minuta Dani Garcia kasuje De Jonga , najgroźniejsza sytuacja meczu -brak żółtej - byłaby już czwarta tego zawodnika

- 107 minuta faul Muniaina na De Jongu - brak zółtej kartki

- 109 minuta faul Villaibre na De Jongu - żółta kartka

- 110 minuta faul Morcillo na Puiqu - żółta kartka

- 120 minuta faul Messiego na Villaibre - czerwona dla Messiego , brak kartki dla Villaibre

- 122 minuta faul Berengera na De Jongu - brak drugiej i w efekcie czerwonej kartki

Do tego :
- 15 minuta brak faulu Lengleta na Williamsie - żółta kartka dla Lengleta .

Dziękuję dobranoc .

3

@Mow_mi_Douglas nikt nie analizował bo to przeciwko Barcelonie . Tak naprawdę fauli taktycznych bylo ok 7 plus jeszcze atak z Zidana na pysk De Jonga i oczywiscie brak zoltych kartek .

6

I ta fotka z wczoraj kiedy Lenglet dostaje żółtą kartkę kiedy nawet nie było faulu na Williamsie .

9

@Kondziubarca to widać jakie masz niskie pojęcie o futbolu .

0

Biorąc pod uwagę dyspozycje Pique to nie jest powiedziane że Gerard odzyska miejsce w składzie .
Dobrze pamiętamy jego juniorskie błędy i mecz przeciwko Bilbao kiedy tarzał się po ziemi jak Williams go objeżdżał .

4

@Koriolan dodajny jeszcze że Lenglet dostał żółtą za brak jakiegokolwiek faulu

1

@MaziFCB mozliwe ale nasi nawet wrzucać nie potrafią xd

0

Pewnie zwolnili Brzeczka bo liczyli na zwolnienie Koemana po wczorajszej porażce i wuja by wskoczył.

0

@Barca_Big_Moment przeciez przy trzeciej bramce Lenglet trzyma zawodnika z numerem 20 a potem przejmuje Muniaina to co on miał jeszcze zrobić ? .
Do Inakiego wychodzi Araujo i dobiega Griezmann a obok jest jeszcze Mingueza! który cholera wie co robi na środku zamiast być na prawej stronie boiska i jak zwykle spóźniony Busquets .
Za brak i spóźnioną asekurację odpowiada Araujo i Griezmann , akcja od 01:08 .


Polecam spojrzeć jeszcze raz na chłodno .


3

@itmustbejoke w 15 minucie nie było faulu , polecam sobie obejrzec powtorke .

0

@robsesh co Wy macie z tym Lengletem który nie zawalił żadnej bramki ? . Rozumiem że w tym sezonie zdarzają mu się głupie kartki czy ręce w polu karnym ale w tym meczu akurat nie można się zbytnio do niego przyczepić .

0

@Barca_Big_Moment ciekawe w które bo nie zawalił ani jednej bramki , przy pierwszej zawalił Alba bo to jego zawodnik strzelił bramkę , przy drugiej zawalił Alba z Griezmannem a przy trzeciej Lenglet nie brał żadnego udziału .

0

@Dalhi wątpię że Lenglet wyląduję na ławce a po drugie Lenglet ma 25 lat , najlepszy wiek dla obrońcy jeszcze przed nim .

0

@Rewolucja123 roznica jest taka że Lenglet ma poprostu słabszy sezon po dwóch conajmniej dobrych .
Czas Pique dobiega końca i trzeba szukać piłkarzy w zastępstwo .

0

@Janiama Trincao to do Bragi niech wraca , kompletne drewno i nieudacznik . Andre Gomes był dużo solidniejszy od niego .

1

@Rewolucja123 Pique to niech się na emeryturę szykuję bo ostatnio bardzo lubi sobie odwalić jakiś błąd w amatorskim stylu .

7

Niewiem jak Was ale strasznie mnie wczoraj irytował Muniain , sam grał ostro , faulował taktycznie ( oczywiście bez konsekwencji w postaci żółtej kartki ) a kiedy jego kolega z drużyny był faulowany to odrazu wyskakiwał z mordą to sędziego a kiedy jego faulowali to płacz jakby mu nogę urwało . Nie mogłem patrzeć na tą jego mordę bezdomnego wczoraj .

0

@foczkyyyhg a może nie frajerstwo tylko rywal bardziej zasłużył na wygraną ?

0

@foczkyyyhg no tak , bo przegrac 3:2 to jest frajerska porazka

0

@Majkel34 on akurat nie jest żadnym specem w tym fachu , więc tak , on też nie posprząta .

0

@masa11 ale Ernesto wygrywal swoje mecze a to jest najwazniejsze . Po jego odejsciu bylo dwoch trenerow i nie ma ani wynikow ani stylu .

0

@NoziX1 tak sie sklada ze kiedy Umtiti byl kontuzjowany i przyszedl Lenglet to wogole nie dalo sie odczuc że Umtitego nie ma .
Lenglet byl wiele razy pewniejszym punktem w defensywie od Pique , radze sobie posprawdzac oceny z zeszlych sezonow .

Ogolnie najlepszy swój sezon Umtiti mial srednia ocen 6.99 a Lenglet dwa sezony pod rzad 6.9 .
Wiec troche nikla ta Twoja przepasc miedzy topem Umtitiego a ,, przecietnoscia " Lengleta ;)

0

@Zoker sorry ale pilkarze Bilbao wykpnali chyba 7 fauli taktycznych , dodatkowo taki przez ktory Frenkie mogl stracic zeby i przy zadnym nie bylo zoltej kartki ...

0

@abram3k Lenglet i Dest to nie są przecietniacy .
Jak Lenglet grał ostatnie dwa sezony na wysokim poziomie to gdzie byles wtedy?

5

Nie chcę szukać wymówek ale najgorsze to sędzia, który nie karał Bilbao za faule taktyczne .

2

@noface czemu najgorsze Lenglet? Dostal żółtą kiedy nie bylo faulu i pozniej mecz praktycznie bez bledu?
Mingueze bronisz a on nie potrafil zrobic nic , glupie faule na wysokosci naszego pola ksrnego , bezradnosc i zero w ofensywie .

0

@ElKamil z tego gowna za wiele nie ulepisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?