ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 trudno zeby sie nie sfrustrowal jak jest 8 fauli taktycznych ze strony Bilbao i zero kartek
29
Juhu swietujemy!
6
Sedzia sie dzisiaj popisal . Żółta dla Lengleta gdzie nie bylo faulu , brak czterech czy pieciu żółtych kartek przy faulach taktycznych rywali , ogolnie 3 zolte kartki przy 24 faulach Bilbao . Jeszcze chyba gosc ktory bezmyslnie prawie wybil zeby Frenkiemu tez nie dostal kartki a to żółta minimum .
Poprostu dramat .
0
@Elnuum zacznijmy od tego że Lenglet dostal zolta kartkę za nic bo tam nie btlo nawet faulu , wiec cisnij sedziego a nie Lengleta .
0
@bartoszekkk a ile zawalow mial Marcelino?
7
Ja rozumiem zaangazowanie Bilbao ale sedzia powinien dac w tym meczu ze 4-5 zoltych kartek za te faule taktyczne .
0
Chyba szósty faul taktyczny z Bilbao i zero zoltych kartek
0
O wchodzi ten przestraszony .
4
Dżordi wzorowo zawalił brameczkę
1
Szkoda że Messi jednak nie gra dzis .
0
Przecież tu faulu nie było na Łoniakim
0
@eosz moje kondolencje , współczuję.
4
@Zip Trincao to powinien gonic pociąg do Bragi na powrót . transfer gorszy od Andre Gomesa :D
0
@FilipeX wejdzie pod prysznic :D
0
@QuaReL ale z tej trojki nikogo nie sprzedasz za sensowna cene
0
@QuaReL nic nie dostaniemy ale nie musi ciągnąć tyle milionów pensji .
0
@QuaReL za 200 milionów mozna zrobic transfery które mysle w sporym stopniu zniwelowały stratę po Leo .
Tylko trzeba to zrobić z głową.
0
W dzisiejszym meczu najbardziej boję się tego że Bilbao zapewne będzie miało przewagę fizyczną .
Jak wiemy Bilbao potrafi walczyć pressingiem praktycznie przez 90% meczu a nasi piłkarze to takie gogusie z Warszawy .
0
@MarcelNJ11 nie widzę go na treningach , więc niewiem czy jest słaby czy nie .
Ty też nie masz pojęcia na ten temat , więc się nie wypowiadaj o czymś o czym nic niewiesz .
1
@NaFazieHitman mission impossible xd
3
@MarcelNJ11 przeciez Ty go nawet w akcji nie widziales
5
@NaFazieHitman jest z kim grac na sciane xd
4
Black i death metal , cóż to za piękne gatunki muzyki . Odrazu człowiek lepiej funkcjonuje po kilku utworach .
1
@dawidw4 mogliśmy myśleć wcześniej i ściągnąć Williama Carvalho czy Kondogbie .
0
@XoodJo wlasnie to wszystko zalezy od interpretacji .
1
@Gaucho tak naprawdę nie mamy ani jednego zawodnika który jest cały czas w formie .
Jak dla mnie nie musimy brać nowego stopera , ewentualnie ze szkółki i para Araujo-Lenglet w podstawie .
0
Czyli 0.5 podzielić przez pół czyli 0.25?
1
@Gaucho bez przesady z Lengletem . Jal jest w formie to jest pewnym punktem defensywy . A trzeba dodac ze to tez nie jest stary stoper .
Mingueza jest młodszy ale dużo wolniejszy i słabszy .
1
@Gaucho mysle ze na Lukaku w naszych barwach juz za pozno , Inter go nie pusci .
0
@Gaucho wiadomka