3

@MesQueUnClub96 trudno zeby sie nie sfrustrowal jak jest 8 fauli taktycznych ze strony Bilbao i zero kartek

29

Juhu swietujemy!

6

Sedzia sie dzisiaj popisal . Żółta dla Lengleta gdzie nie bylo faulu , brak czterech czy pieciu żółtych kartek przy faulach taktycznych rywali , ogolnie 3 zolte kartki przy 24 faulach Bilbao . Jeszcze chyba gosc ktory bezmyslnie prawie wybil zeby Frenkiemu tez nie dostal kartki a to żółta minimum .
Poprostu dramat .

0

@Elnuum zacznijmy od tego że Lenglet dostal zolta kartkę za nic bo tam nie btlo nawet faulu , wiec cisnij sedziego a nie Lengleta .

0

@bartoszekkk a ile zawalow mial Marcelino?

7

Ja rozumiem zaangazowanie Bilbao ale sedzia powinien dac w tym meczu ze 4-5 zoltych kartek za te faule taktyczne .

0

Chyba szósty faul taktyczny z Bilbao i zero zoltych kartek

0

O wchodzi ten przestraszony .

4

Dżordi wzorowo zawalił brameczkę

1

Szkoda że Messi jednak nie gra dzis .

0

Przecież tu faulu nie było na Łoniakim

0

@eosz moje kondolencje , współczuję.

4

@Zip Trincao to powinien gonic pociąg do Bragi na powrót . transfer gorszy od Andre Gomesa :D

0

@FilipeX wejdzie pod prysznic :D

0

@QuaReL ale z tej trojki nikogo nie sprzedasz za sensowna cene

0

@QuaReL nic nie dostaniemy ale nie musi ciągnąć tyle milionów pensji .

0

@QuaReL za 200 milionów mozna zrobic transfery które mysle w sporym stopniu zniwelowały stratę po Leo .
Tylko trzeba to zrobić z głową.

0

W dzisiejszym meczu najbardziej boję się tego że Bilbao zapewne będzie miało przewagę fizyczną .
Jak wiemy Bilbao potrafi walczyć pressingiem praktycznie przez 90% meczu a nasi piłkarze to takie gogusie z Warszawy .

0

@MarcelNJ11 nie widzę go na treningach , więc niewiem czy jest słaby czy nie .
Ty też nie masz pojęcia na ten temat , więc się nie wypowiadaj o czymś o czym nic niewiesz .

1

@NaFazieHitman mission impossible xd

3

@MarcelNJ11 przeciez Ty go nawet w akcji nie widziales

5

@NaFazieHitman jest z kim grac na sciane xd

4

Black i death metal , cóż to za piękne gatunki muzyki . Odrazu człowiek lepiej funkcjonuje po kilku utworach .

1

@dawidw4 mogliśmy myśleć wcześniej i ściągnąć Williama Carvalho czy Kondogbie .

0

@XoodJo wlasnie to wszystko zalezy od interpretacji .

1

@Gaucho tak naprawdę nie mamy ani jednego zawodnika który jest cały czas w formie .
Jak dla mnie nie musimy brać nowego stopera , ewentualnie ze szkółki i para Araujo-Lenglet w podstawie .

0

Czyli 0.5 podzielić przez pół czyli 0.25?

1

@Gaucho bez przesady z Lengletem . Jal jest w formie to jest pewnym punktem defensywy . A trzeba dodac ze to tez nie jest stary stoper .
Mingueza jest młodszy ale dużo wolniejszy i słabszy .

1

@Gaucho mysle ze na Lukaku w naszych barwach juz za pozno , Inter go nie pusci .

0

@Gaucho wiadomka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?