ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ostrovsky po przegranym Superpucharze z Realem w dwumeczu za debiutu Valverde zgarnelismy Lige bodajze . Wiec triumf w tych rozgrywkach o niczym nie przesądza.
9
@socha nie jest to dokladna data , stad tak jak mowil nie wywiera presji na zawodniku . Moze się ona skrocic lub wydluzyc .
10
@socha ,, Sergi potrzebuje mniej więcej dwóch tygodni " widzisz różnicę?
0
@kamilo0066 nie taki kozacki ale napewno dobry
2
@FIJI debiutancki gol Trincao dla Realu Sociedad chyba xd
2
@DanielOOL współczuję Ci bo mnie to wogóle nie boli
0
@Dankhog Brait ma jakis wklad w grę, Trincao nie ma żadnego
0
@DonAndrzejos Jest Alba , Lenglet , Araujo i Mingueza .
1
@Dankhog na ten moment to Trincao to jest wielkie nieporozumienie
0
@Avatarr no Busquets to ma szczególne natężenie podczas meczów XD
7
Najbardziej boli brak Desta na prawej stronie co oznacza że gramy bez prawej strony .
0
@Peniu w lato może być wiele więcej opcji zaleznych od sprzedaży niektórych pilkarzy z naszej kadry
0
@FDJ pamietaj że bramki z ogorkami w lidze dają tyle samo co bramki z dobrymi . Co z tego ze strzeli np dwie z Atletico i wygramy a potem nie strzeli nic i przegramy z Cadizem 0:1 .
Na jedno wychodzi .
1
@Coutinho007 ja uważam że Valverde dałby radę, biorąc pod uwagę wcześniejsze absencje Messiego i Suareza z poczatku sezonu to i tak poradzil sobie bardzo dobrze będąc dalej na pierwszym miejscu .
1
@Peniu ale nie dosc ze jest juz wiekowy to ma jeszcze problemy zdrowotne .
0
@snake99 nie wiadomo jaki poziom by prezentowali grając jedem mecz na piętnaście jak Firpo .
0
@arasz1819 to tekst trochę pod kątem żartu. Jeśli Leo zdecydował że chce odejść to niech odchodzi , czas najwyzsze żebyśmy nauczyli się zyc bez niego.
0
@itmustbejoke Busquets jest w topie ale conajwyzej w Barcelonie za zasługi . Grzalby lawe w kazdym klubie z topu .
A kolejny Pique który jest takim topem że nawet nie zauważyłem że go nie ma w składzie od kilku spotkań.
1
@snake99 akurat w ostatnich spotkaniach Firpo wyglądał dobrze . Escudero to tykajac bomba a reszty nie skomentuje nawet bo to porostu śmiech xd
1
Moja opinia na temat transferu Aguero to jedno wielkie nie .
Mielismy robic rewolucje kadrową, Messi chcial odejsc a teraz będziemy wymyślać jakies glupie ruchy i sprowadzać kolejnego dziada do kadry byle zadowolic Leo bo jego pensja tego nie robi .
Jak dla mnie sooro Messi chcial odejsc to niech już odchodzi , dajmy sobie z tym spokój a zacznijmy wkoncu budować kadrę, która zacznie myśleć na swój sposób a nie tylko rozglądać się za Messim na boisku .
Najchetniej pozbylbym się Leo , Pique , Busquetsa, oczywiście z ładnym, godnym pożegnaniem a także Coutinho i Griezmanna .
Zależnie od tego jakie transfery zrobimyjuż w tym okienku potrzebny będzie środkowy napastnik, stoper, dwóch skrzydłowych i może środkowy pomocnik .
0
@debu1989 praktycznie cale dwa ostatjie sezony Lenglet byl naszym najlepszym obrońcą.
To że ma spadek formy nie znaczy ze juz do niej nie wroci .
0
@dv7wisnia to chyba musisz rzeczywiscie wyjsc z jaskini bo u mnie w DG zasypane .
1
@theadzio124 skoro wolisz ich do Lengleta to taka jest interpretacja .
Jak Lenglet wróci do formy to będzie nrem 1 jeśli chodzi o wybór stoperów.
2
@barteq ale to tylko bramkarz a reszta to zawsze byl podstawowy skład .
W dodatku wydaje mi sie że teraz gramy Superpuchar Hiszpanii a bramkarz rezerwowy broniłw Pucharze Króla.
1
@skubi99 to jedno z wielu nieporozumien jakie wymyslil polski rzad
4
@barteq od kiedy Barca odpuszczala jakikolwiek puchar i wychodziła rezerwami?
1
@theadzio124 no tak , Mingueza i Umtiti a nawet sam Araujo to rzeczywiście pewni stoperzy i nie popełniają błędów xd
0
@tobiasson92 nic im sie nie stanie , dalej beda sobie rządzić na spokojnie a przy następnych wyborach znow przekupią ludzi 500 plus xd
5
@tobiasson92 niby czemu? Jak dotad rujnuja Polske i jeszcze mają poparcie tego głupiego narodu xd
0
@BarcaInfo i zmiennie pewnie co 5 rozgranych spotkań Barca placi 10 milionow XD