2

@PatrychoO no tak , a Pique i Alba graja cudownie . Dest tez kozak w defensywie.

3

Najgorsze Pjanic? A gdzie napastnicy , dzieki ktorym zmarnowalismy mase dogodnych okazjim

6

Dembele ze dwie bardzo dobre okazje , Dest , Messi karny .
Mogliśmy spokojnie prowadzic a tak pozostajemy dalej największymi frajerami w LM ostatnich lat .
Zobaczymy co przyniesie druga połowa.

2

Tak sie msci niewykorzystanie 4 setek .

3

PSG nosi czapkę z dupki od chleba .

1

@VirtuoZ tak , do walki o mistrzostwo kraju

6

Szczerze to ja się dziś nie łudzę . Obstawiam szybko strzeloną bramke dla PSG na 1:0 i potem już jakoś poleci jeszcze kilka .

0

@betonito oczywiscie ze tak , najgorsze jak do ataku nikogo poza nim nie sprowadza a dobrze wiemy ze Aguero lubie sie skontuzjowac .
Oby ten transfer to byl walek i dawac Hochlanda XD

4

Mysle ze trzeba wyjsc 5 obroccami i szukac szczescia w indywidualnych akcjach Messiego i Dembele

0

Zobaczymy jak z Psg bedzie

0

@Avatarr a nie prawda? xd

3

@Transu96 ale Premier League niebieskie xd

4

Równy rok temu byłem na ostatnim meczu Barcelony ... ehh jak ten czas leci

0

@FutbolToMagia mlokos wychowywal sie na stylu Barcy w poprzednich kategoriach wiekowych a oni nie xd

0

@FutbolToMagia ja rowniez gralem i trenowalem . A on ma seniorska pilke juz od młodego bo Barca B nie gra w okręgówce.

0

@FutbolToMagia ale taktyki nie wyrabia sie jedynie w pierwszym zespole xd

15

@LuisSalvano nie dziwne , poprostu chcą mieć w końcu kibiców xd

0

@Krzysiek872 lepiej uznać to za asystę i mieć spokoj zamiast rozpatrywac co dany pilkarz zrobil przed strzalem .

0

@VamosRakieta wogóle nie bylo imprez za Laporty ani nic takiego xd

0

@KORTIS bo nie mamy powodów xd

0

@BarcaInfo a to cos trudnego 9 vs 2 ? XD

0

@Krzysiek872 jesli zawodnik przyjal czy jeszcze poprawil pilke przed strzalem to tymbardziej dobra pilka od podajacego skoro strzelający mial czas by sobie na to pozwolic .

1

@FutbolToMagia no to braki taktyczne albo cos innego . Orzeciez t9 nie jest tal ze zaden trener go nie lubi xd

1

@kacperowski20 zapewne chodzi o braki defensywne Puiqa , przez co zaden trener na niego nie stawia .

0

@Naturopata ja nie pracuję w Polsce ani nic , wiec niewiem tez w jaki niby sposob ja okradam .

0

@Naturopata najbogatszym ciekawe gdzie xd porownaj sobiepolskie wyplaty do kosztow życia itp jak zyja miliony Polakow a jak zyje przeciętny Ahmed w NL , FR czy Niemczech .
A na wschodzie nikt sie Polakom nir klania , niewiem skad wytrzasnales to info .

2

@Pilka_jest_okragla wszystko bedzie zalezalo od sedziego . Jesli bedzie normalny to wygramy , jesli bedzie jakis zlamas to Bilbao jak strzeli pierwsze bramke to sie zamurują i będą faulowac taktycznie 30 razy .

1

@VenoM dobrze wiedziec , mozna co przewalutowac :D

0

@Denzon pozytywne , ciepełko , bez deszczu , z lekkim wiaterkiem .

0

@Naturopata bezpiecznym moze i jest ale porownujac komfort zycia do innych krajow to Polacy sa w czarnej dupie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?