ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO no tak , a Pique i Alba graja cudownie . Dest tez kozak w defensywie.
3
Najgorsze Pjanic? A gdzie napastnicy , dzieki ktorym zmarnowalismy mase dogodnych okazjim
6
Dembele ze dwie bardzo dobre okazje , Dest , Messi karny .
Mogliśmy spokojnie prowadzic a tak pozostajemy dalej największymi frajerami w LM ostatnich lat .
Zobaczymy co przyniesie druga połowa.
2
Tak sie msci niewykorzystanie 4 setek .
3
PSG nosi czapkę z dupki od chleba .
1
@VirtuoZ tak , do walki o mistrzostwo kraju
6
Szczerze to ja się dziś nie łudzę . Obstawiam szybko strzeloną bramke dla PSG na 1:0 i potem już jakoś poleci jeszcze kilka .
0
@betonito oczywiscie ze tak , najgorsze jak do ataku nikogo poza nim nie sprowadza a dobrze wiemy ze Aguero lubie sie skontuzjowac .
Oby ten transfer to byl walek i dawac Hochlanda XD
4
Mysle ze trzeba wyjsc 5 obroccami i szukac szczescia w indywidualnych akcjach Messiego i Dembele
0
Zobaczymy jak z Psg bedzie
0
@Avatarr a nie prawda? xd
3
@Transu96 ale Premier League niebieskie xd
4
Równy rok temu byłem na ostatnim meczu Barcelony ... ehh jak ten czas leci
0
@FutbolToMagia mlokos wychowywal sie na stylu Barcy w poprzednich kategoriach wiekowych a oni nie xd
0
@FutbolToMagia ja rowniez gralem i trenowalem . A on ma seniorska pilke juz od młodego bo Barca B nie gra w okręgówce.
0
@FutbolToMagia ale taktyki nie wyrabia sie jedynie w pierwszym zespole xd
15
@LuisSalvano nie dziwne , poprostu chcą mieć w końcu kibiców xd
0
@Krzysiek872 lepiej uznać to za asystę i mieć spokoj zamiast rozpatrywac co dany pilkarz zrobil przed strzalem .
0
@VamosRakieta wogóle nie bylo imprez za Laporty ani nic takiego xd
0
@KORTIS bo nie mamy powodów xd
0
@BarcaInfo a to cos trudnego 9 vs 2 ? XD
0
@Krzysiek872 jesli zawodnik przyjal czy jeszcze poprawil pilke przed strzalem to tymbardziej dobra pilka od podajacego skoro strzelający mial czas by sobie na to pozwolic .
1
@FutbolToMagia no to braki taktyczne albo cos innego . Orzeciez t9 nie jest tal ze zaden trener go nie lubi xd
1
@kacperowski20 zapewne chodzi o braki defensywne Puiqa , przez co zaden trener na niego nie stawia .
0
@Naturopata ja nie pracuję w Polsce ani nic , wiec niewiem tez w jaki niby sposob ja okradam .
0
@Naturopata najbogatszym ciekawe gdzie xd porownaj sobiepolskie wyplaty do kosztow życia itp jak zyja miliony Polakow a jak zyje przeciętny Ahmed w NL , FR czy Niemczech .
A na wschodzie nikt sie Polakom nir klania , niewiem skad wytrzasnales to info .
2
@Pilka_jest_okragla wszystko bedzie zalezalo od sedziego . Jesli bedzie normalny to wygramy , jesli bedzie jakis zlamas to Bilbao jak strzeli pierwsze bramke to sie zamurują i będą faulowac taktycznie 30 razy .
1
@VenoM dobrze wiedziec , mozna co przewalutowac :D
0
@Denzon pozytywne , ciepełko , bez deszczu , z lekkim wiaterkiem .
0
@Naturopata bezpiecznym moze i jest ale porownujac komfort zycia do innych krajow to Polacy sa w czarnej dupie .