0

@Ghazul3293 rewanzowego meczu z PSG nie biore pod uwage bo tam juz bylo wszystko pozamiatane , PSG nie probowalo nas atakowac pressingiem , poprostu dograli sobie na spokojnie mecz przy pewnym wyniku i tyle .

3

@VenoM Puiq nigdy nie byl w czyms najlepszy, jest przereklamowany i kariery w Barcelonie nie zrobi .

0

@JarekS Busquets to kluczowa postac w Barcelonie jak trzeba grac z cieniasami .
Kiedy przychodzi powazny mecz Busquets nagle znika i nie ma go ani w defensywie ani w ofensywie .

0

@Rewolucja123 tak czy tak w skladzie pozostanie De Jong , Pedri Moriba , Puiq , Pjanic plus ewentualnie Wijnaldum , którego nie chcę w Barcelonie .

0

@nabial moze chce do nas przyjść XD

0

@JarekS obysmy sie pozbyli Busquetsa w lato

2

@Grubson06 akurat ojciec Neymara doradzał mu żeby został w Barcelonie a nie odchodzil do PSG .
Zresztą niewiem skąd ta opinia . To normalne że jeżdżą po najlepszych klubach , trzeba sie dowiedzieć czy są w stanie go ściągnąć, jakie mieliby plany do niego , jaka bedzie rywalizacja w zespole .
To jest normalna sprawa .

0

@Admin030 akurat Bartek robil tez dobre transfery , tylko pilkarze grają padakę

2

@sawyer00 zależy od momentu . Miałem tak z :
Slipknot- Purity
Limp bizkit- My own cobain
Godsmack- Nothing comes easy
Lamb of god- Duane
Gorgoroth- Possessed by satan
Behemoth- Furor divinus
Marduk- Bleached bones
Decapitated- Homo sum
Cannibal corpse- Code of the slashers
Slayer- New faith
Ace Frehley- A little below the angels
Gojira- Wisdom comes
Guns n roses- Paradise City
Immortal - Mount north
Mayhem - Chainsaw guts

0

@messi564 wywalić Busquetsa i De Jong na jego miejsce

0

@Senyer no to jakie te machlojki opowiedz o jakich pilkarzy chodzi . Bo przed Douglasem pamietam Keirrisona i Henrique ale te transfery byly za Laporty .

1

@axegrinder i jakie to niby machlojki? Jedyny przyklad to Douglas?

9

Najgorzej że znow Szczesny miedzy slupkami
. Jak dla mnie to Fabian jest numerem jeden .

0

@NorbiTBOB no wiem xd

1

@Bykunn ja nie mowie ze stan Georgia nie istnieje tylko że to nie ta Georgia .

0

@Tasde flagi sobie porownaj xd obys tylko trollowal jak i autor xd

0

@sebasek99 Georgia to nie te stan USA a panstwo o nazwie Gruzja .

0

@Janas11224 Freddie , Dimebag&Vinnie Darrelowie , Layne Stayley

2

@Wilczeq Belgii wyszedl jeden turniej , poza tym są zlepkiem gwiazd ale drużyną kiepską.

0

@4Fabregas4 tak sie sklada ze gole i asysty znaczą o wyniku spotkania.

1

@4Fabregas4 gdyby reszta skladu miała statystyki jak Griezmann to bylibysmy najlepsi na swiecie

0

A ja tam podzielam zdanie Pjanica . Powinien dostac 3-4 spotkania z rzedu zeby pokazal co potrafii .

0

@eosz ekino.tv .

1

@Wiktoria13 polskich złotych

0

@DonMatteo901 jak Valdes i Pinto xd

3

@CatalanDream piłkarze nie chorują tak jak i baby z biedronki . Ich nie trzeba szczepic .

1

@lucca87 od lewej , góra: Walter Samuel , Marcin Zając, Mcmanaman , Marquez , Dudek , Vidic .
Dół: Jerzy Brzęczek, Solskjaer , Papu Gomez , ten wysoki z Kevin sam w domu , De Bruyne .
Łatwizna.

1

De Jong zachwycil jak przy linii bocznej mu Isak pilke wygarnal .

1

Neymar nie zasłużył na powrót do Barcy.

3

@messi564 Clement sie podnosi z kiepskiej formy i bardzo mnie to cieszy , bo kiedy jest w formie prezentuje naprawde wysoki poziom .
Najlepsze lata przed nim i może być pewnym obrońcą na lata .
Niestety na La rambli jest zbyt wielu sezonowców , którzy sprzedawaliby pilkarzy po złej polowie sezonu .
Takim tokiem myslenia Messi , Xavi , Puyol , Valdes czy Iniesta nigdy nie odniesliby sukcesu w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?