ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niestety nasi srodkowi pomocnicy dzisiaj znowu kompletne zero . Chyba zaden z trojki nie zagrał ani razu dobrej pilki do przodu .
0
@monachomachia2 ja nie slyszalem zeby powiedzieli ze zawodzi , tylko ze jest malo widoczny
16
@debu1989 a nie przyszlo Ci do głowy ze trener rozmawia z zawodnikami i Araujo nie czuje sie jeszcze w 100% dobrze?
0
@sintesox powalczyc mozna ale bez kapitana i ogolnie druzyny jest to ciężkie do wykonania xd
0
@Deraxium Barcelona B gra w trzeciej lidzie i nie ma stamtad zbytnio kogo powolac
0
@lukaszbarca15 ja nie mowie ze by sobie nie poradzil , tylko ze nie strzelalby tyle co teraz , to oczywiste .
0
@Deraxium zacznijmy od tego ze mamy przeslaby sklad i piłkarzy ktorzy do siebue nie pasuja .
Zobacz sobie liste pomocnikow PSG w tamtym meczu a nasza xd
0
@Majsteer to sa dramaty a nie horrory
1
@Pilka_jest_okragla jak moze byc architektem bez transferów?
0
@lukaszbarca15 a Suarez i Ibra zawsze grali w LM ?
0
@lukaszbarca15 w niemieckiej kazdy jest dobry ale potem przechodzi do silniejszej ligi i nie strzela polowy tego co wczesniej .
2
@lukaszbarca15 Lewy nie gral w Premier League , La Liga ani Serie A , wiec nie daje do myslenia .
1
@szkutnik91 bez transferów zaden Nagelsmann , Xavi czy Klopp nic nie pomoże.
15
Bardzo dobre statystyki De Jonga i Pedriego w ostatnim meczu przy 80% posiadania piłki.
Kluczowe podania:
- Frenkie: 0
- Pedri: 1
0
@Quavosk no to prosimy Cię o przedstawienie , ktorzy mlodzi pilkarze powinni grać za Albę , Messiego czy Griezmanna .
Bo rozumiem że chcesz zasięgnąć piłkarzy z Barcy B czyli z trzecioligowca .
0
@Trepyveb piszę o tym od trzech lat tutaj .
0
Ja naprawdę niewiem czy jakieś dziecko to ocenia czy jak .
Lenglet sfaulował przeciwnika okej ale czy to był ,, bezmyślny wymach nogą "? Czy oceniający grał wogóle w piłkę kiedyś? Bo opis robi jakby sfrustrowany gruby 14 latek go robił .
Przecież Lenglet poprostu chciał tą piłkę normalnie wybić a rywal zza pleców okazał się sprytniejszy i zdążył wsadzić nogę pod piłkę przed Clementem , po wszystkim .
0
@CarloCule jak mlodziez nie zasluguje na gre to tak jest
2
@Mroziu Deulofeu
0
@debu1989 Umtiti za najlepszych lat czyli przez rok .
1
@Qba2113 nie jestem zaskoczony jego krytyką, bo taka się należy.
Zaskoczony jestem tym ze po slabszej polowie sezonu juz większość widzi go poza klubem a gdyby tak sie postepowalo to większość gwiazd w naszej klubowej historii ( w tym Messi ) rownjez zostałaby sprzedana.
0
@kondrel19 2 lata grania słabo, bez komentarza .
0
@RonnieVEB aktualnie jest nim Lenglet
4
Wystarczy spojrzec ponizej i poczytac komentarze żeby szybko zdac sobie sprawę na jak niskim poziomie znajduja sie uzytkownicy tej strony w stosunku do pilkarzy . Wczesniej bylo z Rakiticem , teraz padłona Lengleta .
Gosc grał bardzo dobre dwa sezony i to Pique czy Alba wygladali przy nim duzo gorzej .
Jeden zly sezon Francuza ( ktory jeszcze sie nie skonczyl ) i mozna przeczytać że juz jest gorszy od Czyhrynskiego , Oleguera itp. Już sprzedać , naszym zbawieniem bedzie Garcia, który jeszcze nawet nie zagrał w pierwszym zespole . Żenada .
Poziom na tej stronie ewidentnie spada już od jakiegoś okresu .
0
@s0nar widze ze ktos tu ma wyrazny kompleks co do Francuza . Lenglet zagral dwa sezony na bardzo solidnym poziomie na jakim Chygrynski nie zagral nawet jednego meczu. No ale tak , Czygrynski lepszy .
0
@Alberto1031 a Umtiti to co?
5
@kuz to bylibysmy w trzeciej lidze , tam gdzie cudowna Barca B.
4
To że Lenglet zawalil przy bramce to wszyscy wiemy ale najbardziej zawalil dzis caly zespol .
Z takim Cadizem na Camp Nou to powinno byc ze 3:0 do przerwy a potem zmiany , wprowadzanie mlodych i spokoj .
A jak sie gra na odwal sie to pozniej jedna glupia akcja w koncowce i mamy bramkę na remis i strata punktów.
0
@wisnia1234 po Busquetsie wezmie xd
2
@Janiama Pique , Busquets , Alba nie nadają się na spotkania z kocniejszymi rywalami .