1

@luki123 blisko pola.larnego Griezz dostal ewidentnego lokcia na ryj a sedzia nawet faulu nie odgwizdal .

0

@XXYYZ karnego nie bylo napewno ale zoltko za lokiec na Griezmannie jak najbardziej .

0

@Wossi61FCB Pedri poza jednym strzalem i za mocną piłką do Griezmanna nie dal nic pozytywnego druzynie .

0

@BoreekxD Griezmann zrobil wiecej niz Dembele .

1

@matirix20 wlasnie nie dostał dobrej pilki tylko go Pedri wyrzucil do linii .

0

@Wossi61FCB Pedri XDDD ciekawe za co

0

@Rewolucja123 nieważne, tutaj i tak go beda cisnąć bo nie wiedzą kogo innego.

1

@AmigoBlancos nie no nie pomaga Realowi ale kilka jego decyzji jest kompletnie nie do zrozumienia.

1

@PatrychoO asyste ma? Ma .

0

Niesamowite jak slabo sie prezentujemy a Valladolid wylaczyl Dembele , Desta i Albe .

1

Czy ja sie przewidzialem czy byl spalony na Dembele ?

1

@xBoMBoWiECx lajcik , on wybitnym napadziorem nie byl xd

0

@Rudi35 on byl chory a do tego cpal i pil .

3

@dorkizos a istnieja ludzie , ktorzy by na nich dalej glosowali . To jest chore .

0

@urbipl dziekuje Ci bardzo , no na rozkladzie inaczej pialo xd

0

Na jakim kanale leci Everton vs Crystal?

0

@Sulimo a kto Ci kupi Griezmannaza duze pieniadze? Nikt .

1

@MaxiLopez_84 kiedy pracowalem we Francji , moj zmiennik byl czarnoskory i mowi ze nie kuma tego jak ludzie mogą sie obrazac za to ze ktos nazywa ich ,, czarnymi " skoro przecież sa czarni .
Moj zmiennik ma 62 lata .

0

@kamiVeB wolę Araujo - De Jong - Lenglet

0

@papajak2137 haha chodzilo mi o opcje i możliwośći

4

@DonMatteo901 to podsumowuje tę amatorską ligę

1

@dawidlabadz123 ja nie obcuje z żadną stroną a wystarczy jedna wypowiedz w Internecie i już Cie cisną od tego albo od tego .

0

@Gomess trójka Mingueza-De Jong-Lenglet juz prezentuje sie bardzo dobrze a jeszcze moze byc lepiek jak do nich dolaczy Araujo

4

@tobiasson92 mnie najbardziej szmieszy podzial na lewictwo i prawictwo .
Jak ten glupi naród jest podzielony i że według własnego zdania jesy się szufladkowanym .
Niestety za dużo głupich ludzi żyje w Polsce by było tam normalnie.

0

@umtiti Aguero i Wijnaldum sa nam zbedni . Lengleta zostawic .

0

@jeyx77x no , jeden z wielu przykladow xd

6

@Kgorecki2500 żadnego Anglika na hiszpanskich boiskach , tymbradziej za taka kasę.

0

@AlwaysBlaugrana nie , poprostu strzelil jedna z trzech bramek Realu .

1

@IK10 Ramos popelnia masę bledoe czy zlych ustawiem ale zawsze sa tuszowane albo przez asekuracje kolegi z zespolu albo przez strzelenie bramki . Nie gra wiele lepiej w obronie niz Pique z tym ze Pique nie strzela bramek .
Zolta kartke dostaje sie zazwyczaj za faul lub ratowanie sie faulem taktycznym . Nie musze mowic kto jest w tym rekordzista.

0

@socha akurat w El Clasico mozna by liczyc ze Ramos sie pofpali i bedzie glupio lapal kartki .
Smieszy mnie opinia ,, lider , kapitan " gdzie gosc jest slabym obrońcą i dostaje mase zoltych i czerwonych kartek przez swoją glupote i brak opanowania.
Gdyby nie jego bramki pod bramką przeciwnika to nie byloby go w top10 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?