ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@luki123 blisko pola.larnego Griezz dostal ewidentnego lokcia na ryj a sedzia nawet faulu nie odgwizdal .
0
@XXYYZ karnego nie bylo napewno ale zoltko za lokiec na Griezmannie jak najbardziej .
0
@Wossi61FCB Pedri poza jednym strzalem i za mocną piłką do Griezmanna nie dal nic pozytywnego druzynie .
0
@BoreekxD Griezmann zrobil wiecej niz Dembele .
1
@matirix20 wlasnie nie dostał dobrej pilki tylko go Pedri wyrzucil do linii .
0
@Wossi61FCB Pedri XDDD ciekawe za co
0
@Rewolucja123 nieważne, tutaj i tak go beda cisnąć bo nie wiedzą kogo innego.
1
@AmigoBlancos nie no nie pomaga Realowi ale kilka jego decyzji jest kompletnie nie do zrozumienia.
1
@PatrychoO asyste ma? Ma .
0
Niesamowite jak slabo sie prezentujemy a Valladolid wylaczyl Dembele , Desta i Albe .
1
Czy ja sie przewidzialem czy byl spalony na Dembele ?
1
@xBoMBoWiECx lajcik , on wybitnym napadziorem nie byl xd
0
@Rudi35 on byl chory a do tego cpal i pil .
3
@dorkizos a istnieja ludzie , ktorzy by na nich dalej glosowali . To jest chore .
0
@urbipl dziekuje Ci bardzo , no na rozkladzie inaczej pialo xd
0
Na jakim kanale leci Everton vs Crystal?
0
@Sulimo a kto Ci kupi Griezmannaza duze pieniadze? Nikt .
1
@MaxiLopez_84 kiedy pracowalem we Francji , moj zmiennik byl czarnoskory i mowi ze nie kuma tego jak ludzie mogą sie obrazac za to ze ktos nazywa ich ,, czarnymi " skoro przecież sa czarni .
Moj zmiennik ma 62 lata .
0
@kamiVeB wolę Araujo - De Jong - Lenglet
0
@papajak2137 haha chodzilo mi o opcje i możliwośći
4
@DonMatteo901 to podsumowuje tę amatorską ligę
1
@dawidlabadz123 ja nie obcuje z żadną stroną a wystarczy jedna wypowiedz w Internecie i już Cie cisną od tego albo od tego .
0
@Gomess trójka Mingueza-De Jong-Lenglet juz prezentuje sie bardzo dobrze a jeszcze moze byc lepiek jak do nich dolaczy Araujo
4
@tobiasson92 mnie najbardziej szmieszy podzial na lewictwo i prawictwo .
Jak ten glupi naród jest podzielony i że według własnego zdania jesy się szufladkowanym .
Niestety za dużo głupich ludzi żyje w Polsce by było tam normalnie.
0
@umtiti Aguero i Wijnaldum sa nam zbedni . Lengleta zostawic .
0
@jeyx77x no , jeden z wielu przykladow xd
6
@Kgorecki2500 żadnego Anglika na hiszpanskich boiskach , tymbradziej za taka kasę.
0
@AlwaysBlaugrana nie , poprostu strzelil jedna z trzech bramek Realu .
1
@IK10 Ramos popelnia masę bledoe czy zlych ustawiem ale zawsze sa tuszowane albo przez asekuracje kolegi z zespolu albo przez strzelenie bramki . Nie gra wiele lepiej w obronie niz Pique z tym ze Pique nie strzela bramek .
Zolta kartke dostaje sie zazwyczaj za faul lub ratowanie sie faulem taktycznym . Nie musze mowic kto jest w tym rekordzista.
0
@socha akurat w El Clasico mozna by liczyc ze Ramos sie pofpali i bedzie glupio lapal kartki .
Smieszy mnie opinia ,, lider , kapitan " gdzie gosc jest slabym obrońcą i dostaje mase zoltych i czerwonych kartek przez swoją glupote i brak opanowania.
Gdyby nie jego bramki pod bramką przeciwnika to nie byloby go w top10 .