4

@FioletoweOczy ale według La Bamby Dembele nic nie umie i nic nie zrobił w tym meczu , a Busquets dostał ocenę za grę do przodu bo w defensywie kolejny raz zagrał kryminał .

0

@DonAndrzejos jakiego celu? Gdyby Real nie robił głupich błędów w ataku to mijamy dostać z 6 bramek , pomoc była tak blisko celu że między pomocą a obroną była cały czas 20 metrowa luka , nie mamy zastępstwa dla defensywnego pomocnika , który nie nadąża za atakami i robi nie potrafi odebrać piłki . Nie mamy prawego obrońcy czy zastępstwa na LO w przypadku kontuzji Alby , środek obrony nie gwarantuje spokoju a skrzydłowi jak Memphis czy Abde nie dają zespołowi kompletnie nic .
Jesteśmy tak blisko ...

1

@Nerazzurro jeśli piłkarz wypracowuje 5 kluczowych podań to nie są suche statystyki .

2

@Nerazzurro jak Dembele nic nie daje zobacz kilka postów wyżej na statystyki i zastanów się jeszcze raz .

0

@Gaucho @Puyolex dokładnie o to mi chodzi panowie .

0

@Rajek99 defensywny pomocnik jest od wspomagania a nie od bycia wspomaganym .

9

@UncleDrew za to najlepszy przy wszystkich bramkach jest Sergio DM Busquets

4

Dam Wam bardzo trudne pytanie . Wymieńcie mi proszę zespoły z topu u których defensywni pomocnicy mają taką samą indolencję w defensywie jak Sergio Busquets . Ten gość jest tak fatalny że nie rozumiem co on jeszcze robi w naszym zespole a defensywny pomocnik to jedna z najważniejszych roli w zespole .

0

@Fake69 sorry , gdyby nie był z Barcy B , poziom Herculesa to jego poziom .

0

Xavi się pięknie zaorał dzisiejszego wieczoru , ściągnąć De Jonga i wprowadzić beznadziejnego Abde , który gdyby nie był wychowankiem to nie powąchałby nawet murawy .

4

Jedyne zagrożenie w naszej drużynie tworzą Dembele i De Jong , przez większość z Was piłkarze uważani za kompletnie zbędnych .
Gdyby w ich miejsce był Jutgla i Abde to zapewne nic byśmy nie ugrali .

3

Całujcie i podziwiajcie wielkiego Luuka bezbożnicy!

0

Od 5 lat mówię że Busquets to imitacja defensywnego pomocnika .

0

@Oskar00 nasz klub pluje na piłkarzy , więc raczej się tym nie przejmują xd

0

@Kondziubarca oby nie , na szczęście Real jak wygrywa to jedynie max dwiema bramkami xd

0

@Batys u nas w składzie Alba , Busquets , Gavi . Jest jeszcze Nico , Ansu , Pedri z którymi Ferran już się zna także powinien być luz .

0

@Rastafarnianin ta i tam na popcornie Fati , który nie gra xd

2

@IronSanHybrid dokładnie .

0

Jednym z najgorszych scenariuszy to szybka żółta kartka dla Alvesa .

0

@Kaamilos87 nie , poprostu Luuk ostatnio zasłużył sobie na grę w tym meczu .

0

@4drian0 u nas w taktyce jest ,, a z tyłu zawsze coś wpadnie " xd

1

@AmigoBlancos El Clasico nigdy nie jest o nic , miłego oglądania :D

0

@mortistheaxe a czym dysponujesz ? Masz smarttv w telewizorze?

0

@masq jak dla mnie Real wyjdzie czwórką pomocników , przy naszej trójce i będzie dominował środek . A kto zdominuje środek , ten wygra .

0

@R_da_Souza_Faria już był w Szwajcarii ale kazali mu wracać .

1

@Survier zapewne my wyjdziemy trójką pomocników a Real standardowo czwórką i nas znowu zjedzą w środku .

4

@sokot akurat ciśnięcie o Słowika jest słuszne .
Część kasy pójdzie to typa , który powinien już wąchać kwiatki od spodu za to co robili innym ludziom .

9

@Rewolucja123 bo nie mamy żadnych argumentów . Nie mamy skrzydeł , środka pola , nie tworzymy wielu okazji , nie jesteśmy też skuteczni , w obronie zawsze coś wpadnie a bramkarz miewa słabe momenty.

0

@jeyx77x Busquets i Alba w najlepszym wieku xd z lepszymi rywalami Busquets od 5 lat jest cieniem własnego siebie .

0

@Mizander na jego miesięczną pensję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?