ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FioletoweOczy ale według La Bamby Dembele nic nie umie i nic nie zrobił w tym meczu , a Busquets dostał ocenę za grę do przodu bo w defensywie kolejny raz zagrał kryminał .
0
@DonAndrzejos jakiego celu? Gdyby Real nie robił głupich błędów w ataku to mijamy dostać z 6 bramek , pomoc była tak blisko celu że między pomocą a obroną była cały czas 20 metrowa luka , nie mamy zastępstwa dla defensywnego pomocnika , który nie nadąża za atakami i robi nie potrafi odebrać piłki . Nie mamy prawego obrońcy czy zastępstwa na LO w przypadku kontuzji Alby , środek obrony nie gwarantuje spokoju a skrzydłowi jak Memphis czy Abde nie dają zespołowi kompletnie nic .
Jesteśmy tak blisko ...
1
@Nerazzurro jeśli piłkarz wypracowuje 5 kluczowych podań to nie są suche statystyki .
2
@Nerazzurro jak Dembele nic nie daje zobacz kilka postów wyżej na statystyki i zastanów się jeszcze raz .
0
@Gaucho @Puyolex dokładnie o to mi chodzi panowie .
0
@Rajek99 defensywny pomocnik jest od wspomagania a nie od bycia wspomaganym .
9
@UncleDrew za to najlepszy przy wszystkich bramkach jest Sergio DM Busquets
4
Dam Wam bardzo trudne pytanie . Wymieńcie mi proszę zespoły z topu u których defensywni pomocnicy mają taką samą indolencję w defensywie jak Sergio Busquets . Ten gość jest tak fatalny że nie rozumiem co on jeszcze robi w naszym zespole a defensywny pomocnik to jedna z najważniejszych roli w zespole .
0
@Fake69 sorry , gdyby nie był z Barcy B , poziom Herculesa to jego poziom .
0
Xavi się pięknie zaorał dzisiejszego wieczoru , ściągnąć De Jonga i wprowadzić beznadziejnego Abde , który gdyby nie był wychowankiem to nie powąchałby nawet murawy .
4
Jedyne zagrożenie w naszej drużynie tworzą Dembele i De Jong , przez większość z Was piłkarze uważani za kompletnie zbędnych .
Gdyby w ich miejsce był Jutgla i Abde to zapewne nic byśmy nie ugrali .
3
Całujcie i podziwiajcie wielkiego Luuka bezbożnicy!
0
Od 5 lat mówię że Busquets to imitacja defensywnego pomocnika .
0
@Oskar00 nasz klub pluje na piłkarzy , więc raczej się tym nie przejmują xd
0
@Kondziubarca oby nie , na szczęście Real jak wygrywa to jedynie max dwiema bramkami xd
0
@Batys u nas w składzie Alba , Busquets , Gavi . Jest jeszcze Nico , Ansu , Pedri z którymi Ferran już się zna także powinien być luz .
0
@Rastafarnianin ta i tam na popcornie Fati , który nie gra xd
2
@IronSanHybrid dokładnie .
0
Jednym z najgorszych scenariuszy to szybka żółta kartka dla Alvesa .
0
@Kaamilos87 nie , poprostu Luuk ostatnio zasłużył sobie na grę w tym meczu .
0
@4drian0 u nas w taktyce jest ,, a z tyłu zawsze coś wpadnie " xd
1
@AmigoBlancos El Clasico nigdy nie jest o nic , miłego oglądania :D
0
@mortistheaxe a czym dysponujesz ? Masz smarttv w telewizorze?
0
@masq jak dla mnie Real wyjdzie czwórką pomocników , przy naszej trójce i będzie dominował środek . A kto zdominuje środek , ten wygra .
0
@R_da_Souza_Faria już był w Szwajcarii ale kazali mu wracać .
1
@Survier zapewne my wyjdziemy trójką pomocników a Real standardowo czwórką i nas znowu zjedzą w środku .
4
@sokot akurat ciśnięcie o Słowika jest słuszne .
Część kasy pójdzie to typa , który powinien już wąchać kwiatki od spodu za to co robili innym ludziom .
9
@Rewolucja123 bo nie mamy żadnych argumentów . Nie mamy skrzydeł , środka pola , nie tworzymy wielu okazji , nie jesteśmy też skuteczni , w obronie zawsze coś wpadnie a bramkarz miewa słabe momenty.
0
@jeyx77x Busquets i Alba w najlepszym wieku xd z lepszymi rywalami Busquets od 5 lat jest cieniem własnego siebie .
0
@Mizander na jego miesięczną pensję