0

@Rhaan degrengolada to jest teraz , ani stylu , ani wyników , ani sprawdzonego trenera z sukcesami , ani wiary we własne umiejętności , ani szansy na pożegnanie piłkarzy , którzy od lat nie prezentują wymaganego poziomu .
DNA Barcelony już nie będzie i każdy powinien sobie uświadomić że futbol poszedł do przodu .
Jak ściągali mu piłkarzy nie pod jego filozofię gry i jego pomysł to się nie ma co dziwić.
Coutinho na początku grał dobrze a potem jak czas pokazał ani Barca ani Bayern to nie jego poziom , Dembele grał jak gra do dzisiaj a Griezmann przynajmniej wybroni się wynikami , za to Valverde jak nie szło to trafiał ze zmianami , czy to Paulinho , czy Vidal , czy Denis czy nawet Aleix Vidal .

0

@Rhaan no to Setien uratował sezon , z pierwszego miejsce na które ? Drugie czy trzecie bo już nie pamiętam .
Ale Valverde nie chciał żadnego z tych sciagnietych zawodników .
Zobaczymy jak Xavi sobie poradzi , patrząc na to co jest teraz to może nie doczekać do następnego zimowego okienka .

0

Oby Espanyol podkradł Traper.

6

@Zbanowany gdzieś były foty jak był w okolicach Paryża na rowerze

0

@Pawlak1992 spokojnie , Rosell też był wielce wszystkiemu winny i był zamknięty a jak się okazało , niewinny .

2

@KrwawiaceoczyVEB dla mnie również , to już więcej emocji miałem przy Barcelonie Valverde .

1

@escarabajo Juve ściągnęło Vlahovica , już jest u nich na testach , więc możliwe że ten pseudonaoastnik do nas zawita .

0

@panczo a wymień mi tych zdolnych graczy których dostał?

0

@Rhaan Setien miał taki skład jak Valverde i jak się skończyło? .
Wymieniłem najsłabszych ze składu ale oni wszyscy grali u Valverde prawie cały czas a Ty wymieniasz jakiegoś Sanza czy Balde którzy zagrali może raz .
Enrique nie miał gorszego składu a i tak został wyjaśniony przez Juventus i PSG na wyjeździe mając MSN i jeszcze młodszych piłkarzy niż Valverde .
Valverde nieogarniajac ataku pozycyjnego wygrywał z Realem 5:1 i 3:0 , nikt od tamtego czasu nie wygrał chociażby raz z Realem .
Valverde w momencie zwolnienia zostawił Barcę na pierwszym miejscu i co się potem stało ? .

12

@reloaded z Semedo , Miną , Dignem ,Andre Gomesem , Paulinho , Vidalem , Aleną , Malcomem czy Paco jechał z Realem 5:1 czy 0:3 . Pyknął Inter na wyjeździe , Tottenham rezerwowym składem .

0

@Rhaan Valverde zostawił zespół na 1szym miejscu , zanim następny trener będzie na 1szym miejscu w lidze to jeszcze trochę poczekasz , a w między czasie będziemy dalej ośmieszani przez Real i nie wyjdziemy z grupy w LM .
Jaki miał ten skład? Semedo , Digne , Andre Gomes , Alena , Denis , Paco , młody Dembele, Malcom , stary Iniesta , Paulinho , Vidal , Pique i Busquets bez formy standardowo .

0

@panczo @Magicc89PL ale głupoty piszecie . Valverde nie musiał robić żadnej zmiany pokoleniowej bo miał w składzie młodych jak Semedo , Lenglet , Andre Gomes , Denis , Digne , Paco , Mina , Munir , Alena , Dembele czy Malcom .
A to nigdy nie dostał transferu , któremu chciał a potem Barca sprzedała wszystkich to już nie jego problem .

3

@koksik2700 więc jesteś jedynym , który uważa Valverde za najgorsze trenera w historii .

4

@Worny Puiq może robić za łamany do bicka a Busquets za olimpijski xd

0

@kuz może trochę Araujo jest dzikiem xd

4

Czyli większość się cieszyła że Dembele jest odsunięty ze składu no bo po co dawać mu minuty skoro lepiej ogrywać młodych ... I teraz Barca ściąga nieudacznika z Wolverhampton który będzie zabierał im minuty xd

0

@Hubsao no to porównując statystyki to i tak Dembele lepszy bo ma dużo lepsze mimo że wracał po kontuzjach tyle razy xd Adama grał w tym czasie i był bezużyteczny xd

0

@Hubsao to że gość na 12317 minut czyli ponad jakieś 130 spotkań strzelił 15 bramek .
Dla porównania Dembele na 11459 minut ma ich 46.

1

@Hubsao strzelał z Tottenhamem , Atletico , Chelsea , w finale PK z Sevillą czy jeszcze innymi .

1

@Hubsao wchodzimy w kluczową fazę sezonu , więc jeśli ktoś bez problemu chce oddać w takim momencie Adamę to tylko świadczy o nim jaki jest dobry i potrzebny Wolverhamptonowi xd

0

@Pawel13sz aktualnie styl Barcelony to frajerzenie , nic poza tym

3

@urbipl uwielbiam te filmy kiedy zaczynają się jak już policjanci leżą na ofierze xd

0

@damianex10 zobaczymy czy będzie taka dobra w skokach narciarskich .

0

@amanter patrząc na naszych skrzydłowych to statystycznie nadaje się perfekcyjnie xd

2

@Kgorecki2500 ja to bym z Puiqem rozwiązał kontrakt , gość jest bezużyteczny .

0

Jak dla mnie transfer Moraty wyklucza pozyskanie Haalanda . Chyba że to będzie tylko wypożyczenie .

0

Czyli godzina bez pudelka .

1

@Nazio87 a mnie wspomaga UNICEF xd

1

@Antimadridista_WR ale my nie potrzebujemy drugiego Busquetsa , tylko dobrego defensywnego pomocnika .

0

@Pilka_jest_okragla a może Ajax wziąłby Albę? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?