0

@kkbarca a ja mam nadzieję że tego cieniasa Memphisa pożegnamy już w lato.

1

@sheyba @eRsko87 jakby nie było to od kilku spotkań jako jedyny stwarza zagrożenie pod bramką w przeciwieństwie do naszego ultradefensywnego środka pomocy czy średnich wynalazków typu Abde czy Jutgle

0

@koksik2700 jeszcze tylko pozbyć się Roberto , Umtitiego , Busquetsa , Alby , Pique , Braithwaite'a , De Jonga , De Jonga , Puiqa , Abde , Alvesa i jakoś to będzie wyglądać .

0

@MesQueUnClub_87 nie dawno temu tylko kilka miesięcy temu . A dawno temu w takim stylu wypowiadał się Bartomeu .

0

@Huck ale kluby nie są rozsądne i spokojnie PSG , Newcastle czy inny klub mu tyle zapłaci , żaden problem .

2

@Huck na jakie gierki? Piłkarz nie ma obowiązku przedłużać kontraktu cały czas i co by klubowi szkodziło żeby grał skoro tak czy tak odejdzie za darmo bo nikt rozsądny nie będzie za niego płacił pół roku wcześniej .

0

@doc no tak i to info wyszło pewnie dzisiaj od jakiegoś dziecka z FCB co prowadzi fanpejdz żeby mu pocisnać xd

1

@Huck lepiej nie bo Araujo to też niezły złamas i też się może skontuzjować .

1

@kkbarca co nie zmienia faktu że drużyna będzie osłabiona bo skrzydła z Depayem , Jutglą czy Abde to na Segunda Division może byłyby dobrze .

0

@MrShakira no bo Messi gra tam słabo , jakby totalnie bez motywacji .

Dembele w LM dla Barcy :
24 mecze 7 bramek 3 asysty. Więc tragedii nie ma .

2

@Suzu ale mi chodzi o porównanie z Mbappe pod obrazkiem .

4

@MrShakira z całym szacunkiem ale Dembele w wieku 17 lat potrafił w 26 meczach w Rennes strzelić 12 bramek i 7 asyst.
Więc za statystyki z ogórkowej Ligue One dziękujemy xd

0

@AdiKingu96 ale z drugiej strony co mu może zaproponować Barca oprócz pieniędzy? Bo na pewno nie projekt sportowy , mimo że sam się do tego nie nadaje .

0

@Kgorecki2500 on nie dostał dożywocia , wyjdzie mimo że mówi że jak wyjdzie to powtórzy swój wyczyn.

0

@zadafcb fajnie się bawili w Premier League jak awansowali i zrobili zakupy za 100 mln euro z Schurrle na czele i od razu spadli xd

1

@PatrychoO dokładnie.

1

@Ghotti A na demotywatorach czy gdzieś nie było info że roksa wraca? XD

0

@kabaretknl na stronie klubu? XD

3

1

@Przemek2323 Gavi na La rambli?

3

@regatta52 dalej gra w Evertonie .

3

@doc feel the difference , to Koeman zaczął wprowadzać Gaviego i Nico do składu , plus kontuzje itp jak konieczność grania cienkim Destem na LO i LS.
Xavi jak na razie nie notuje wyników a na wstępie dostaje skrzydłowego za 50 mln gdzie Koeman nie mógł dostać nawet Depaya w zimę xd

11

@Coutinho007 nawet? Rakitic to był dwie klasy wyżej niż Holander .

4

@Gomess będą musieli zastąpić Alabe , Carvajala , Casemiro , Modrica , Kroosa i Benzeme . Odczują to i to bardzo .

3

Stanowią trzon drużyny , która cały czas zawodzi .

0

Ale czego tu oczekiwać od Bilbao w tym meczu. Oni są ciency jak sik komara .
Nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę tyle czasu a gdzie tu oczekiwać zwycięstwa .

0

@Striker gdyby nie covid nie wiadomo w jakiej bylibyśmy sytuacji .

0

@masq przypominam że kibice wrócili na stadiony i to też spore podreperowanie budżetu , którego wcześniej nie było .

2

@taris Nie mówiąc o 15 faulach taktycznych z ich strony bez żółtej kartki

6

Bilbao jest słabe . Nieoczekiwałbym fajerwerków z ich strony .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?