ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca a ja mam nadzieję że tego cieniasa Memphisa pożegnamy już w lato.
1
@sheyba @eRsko87 jakby nie było to od kilku spotkań jako jedyny stwarza zagrożenie pod bramką w przeciwieństwie do naszego ultradefensywnego środka pomocy czy średnich wynalazków typu Abde czy Jutgle
0
@koksik2700 jeszcze tylko pozbyć się Roberto , Umtitiego , Busquetsa , Alby , Pique , Braithwaite'a , De Jonga , De Jonga , Puiqa , Abde , Alvesa i jakoś to będzie wyglądać .
0
@MesQueUnClub_87 nie dawno temu tylko kilka miesięcy temu . A dawno temu w takim stylu wypowiadał się Bartomeu .
0
@Huck ale kluby nie są rozsądne i spokojnie PSG , Newcastle czy inny klub mu tyle zapłaci , żaden problem .
2
@Huck na jakie gierki? Piłkarz nie ma obowiązku przedłużać kontraktu cały czas i co by klubowi szkodziło żeby grał skoro tak czy tak odejdzie za darmo bo nikt rozsądny nie będzie za niego płacił pół roku wcześniej .
0
@doc no tak i to info wyszło pewnie dzisiaj od jakiegoś dziecka z FCB co prowadzi fanpejdz żeby mu pocisnać xd
1
@Huck lepiej nie bo Araujo to też niezły złamas i też się może skontuzjować .
1
@kkbarca co nie zmienia faktu że drużyna będzie osłabiona bo skrzydła z Depayem , Jutglą czy Abde to na Segunda Division może byłyby dobrze .
0
@MrShakira no bo Messi gra tam słabo , jakby totalnie bez motywacji .
Dembele w LM dla Barcy :
24 mecze 7 bramek 3 asysty. Więc tragedii nie ma .
2
@Suzu ale mi chodzi o porównanie z Mbappe pod obrazkiem .
4
@MrShakira z całym szacunkiem ale Dembele w wieku 17 lat potrafił w 26 meczach w Rennes strzelić 12 bramek i 7 asyst.
Więc za statystyki z ogórkowej Ligue One dziękujemy xd
0
@AdiKingu96 ale z drugiej strony co mu może zaproponować Barca oprócz pieniędzy? Bo na pewno nie projekt sportowy , mimo że sam się do tego nie nadaje .
0
@Kgorecki2500 on nie dostał dożywocia , wyjdzie mimo że mówi że jak wyjdzie to powtórzy swój wyczyn.
0
@zadafcb fajnie się bawili w Premier League jak awansowali i zrobili zakupy za 100 mln euro z Schurrle na czele i od razu spadli xd
1
@PatrychoO dokładnie.
1
@Ghotti A na demotywatorach czy gdzieś nie było info że roksa wraca? XD
0
@kabaretknl na stronie klubu? XD
3
@kaamil1910 nie.
1
@Przemek2323 Gavi na La rambli?
3
@regatta52 dalej gra w Evertonie .
3
@doc feel the difference , to Koeman zaczął wprowadzać Gaviego i Nico do składu , plus kontuzje itp jak konieczność grania cienkim Destem na LO i LS.
Xavi jak na razie nie notuje wyników a na wstępie dostaje skrzydłowego za 50 mln gdzie Koeman nie mógł dostać nawet Depaya w zimę xd
11
@Coutinho007 nawet? Rakitic to był dwie klasy wyżej niż Holander .
4
@Gomess będą musieli zastąpić Alabe , Carvajala , Casemiro , Modrica , Kroosa i Benzeme . Odczują to i to bardzo .
3
Stanowią trzon drużyny , która cały czas zawodzi .
0
Ale czego tu oczekiwać od Bilbao w tym meczu. Oni są ciency jak sik komara .
Nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę tyle czasu a gdzie tu oczekiwać zwycięstwa .
0
@Striker gdyby nie covid nie wiadomo w jakiej bylibyśmy sytuacji .
0
@masq przypominam że kibice wrócili na stadiony i to też spore podreperowanie budżetu , którego wcześniej nie było .
2
@taris Nie mówiąc o 15 faulach taktycznych z ich strony bez żółtej kartki
6
Bilbao jest słabe . Nieoczekiwałbym fajerwerków z ich strony .