ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mm_ o ile dobrze kojarzę to Ferran jest z córką Enrique?
0
@Kidd Sinister. .
3
@kaamil1910 czyli to musi być prawda w takim razie skoro tak napisał .
3
@Kwiatek67 bo albo ma małe pojęcie o piłce nożnej albo próbował być zabawny co raczej średnio wyszło .
4
Trudny przypadek? To słaby piłkarz , który nie ma żadnych ambicji sportowych .
Pożegnałbym czym prędzej.
0
@Pogba w Barcelonie grał wszędzie no i nie pykło
0
@Sysia11 przecież on od 10 lat jest na wypożyczeniach , więc chyba nie jest taki dobry xd
0
@Tigeros93 w teczowych ? :D
1
@AllBundy ja to samo jest za Barcą ale chodze tylko w koszulkach Espanyolu .
0
CADIZ: Barca and Sevilla never told you
what will happen with you .
[LUUKE] They told me enough.
They told me they'll keep me.
[CADIZ] No.
I will be your club.
[LUUKE] No… No…
That’s not true….
THAT’S IMPOSSIBLE!
[CADIZ] Search your feelings.
You know it to be true!
[LUUKE] NOOOOOOOOOOO!
NOOOOOOOOOO!
[CADIZ] Luke…
You can destroy the relegation zone.
He has foreseen this.
It is your destiny.
Join me, and together
We can rule the relegation zone
As club and player!
Come with me,
It is the only way…
0
@tobiasson92 City za to bez Mahreza xd
0
@jakub1906 czego ludzie nie wrzucą na internet ... Debile .
3
@Michu94 Lenglet już zarabia mało xd
0
@kuz to nie jest DNA Barcy , więc się nie nadaje xd
0
@Archie Carvajal stary , brak drugiego PO , Alaba stary , Marcelo stary , Casemiro stary , Modric stary , Kroos stary , Benzema stary , Bale stary , Hazard stary , Asensio słaby , Lucas słaby .
Militao zawalił dwie bramki i w kilku okazjach w ostatnim klasyku .
Valverde to nie Casemiro a Camavinga to nie Kroos czy Modric , więc nie muszą odpalić .
2
@lucca87 Dest, Depay , Coutinho , Umtiti , Griezmann , Sergi Roberto .
1
@Zoker ciekawe kiedy Coutinho się kapnie że to opaska nieszczęścia i Messi w domu wbija mu szpilki w laleczkę przed strzałami xd
0
@jeyx77x od Koeamana ludzie oczekiwali walki o top3 z takim składem xd
0
@Rewolucja123 bez DMa? Nigdy.
0
@DSDaniels a dla mnie jest to 30 minut dodatkowych emocji o oglądania ulubionej drużyny .
4
@AllBundy ja go nienawidzę . Gra ostro a jak jego dotkniesz to się drze i symuluje .
Nie mogę patrzeć na jego mordę .
1
@cules100pro a dla mnie problemem jest to że tam był jednym z wielu , którzy ogarniali grę pozycyjną i na jeden kontakt . Tam każdy wychodził do gry , odgrywał i znowu wychodził do gry .
U nas czasami jest problem żeby aut wykonać bo nie ma komu grać .
1
@Kgorecki2500 tylko z wody po parówkach.
27
Żaden zespół z topu nie ma tak słabego w defensywie defensywnego pomocnika jak Barcelona .
7
@A_Gomesinho_21 myślę że Ferran zagrał połowę tylko dlatego żeby złapać trochę rytmu .
1
@paweldunajecfcb Grutas tolantongo , Meksyk .
0
@DaPidejpi Martin Braithwaite
0
@Matelel ale bardzo dobrze gra na tej pozycji .
0
Myślę że lato będzie bardzo intensywne w naszym wykonaniu , zakładając że w zimę już nikogo nie ściągamy to moim zdaniem priorytety transferowe to :
- środkowy napastnik ( De Jong przy niskiej pensji może zostać na zmianę )
- defensywny pomocnik
- stoper za Pique
- zmiennik na LO , który jednak rywalizowały o miejsce w podstawie
- rozwiązanie problemu z prawą obroną .
Środek pomocy dobrze obstawiony , skrzydła są , bramkarz jest , stoperzy są .
1
@VamosGirl jak Araujo nie poprawi swojego wyprowadzania piłki to nic z niego nie będzie . Te jego wczorajsze przerzuty wolały o pomstę do nieba .