0

@Mizander na jego miesięczną pensję

0

@doc żaden poważny klub nie będzie chciał Depaya u siebie .

0

@TonySoprano absolutnie , Juve.chce wypożycenia na czas kontuzji Chiesy a nie osłabiać się sprzedażą Moraty.

0

@mateusz1989VeB w Anglii jest dużo miejsca między formacjami , więc tam może nieźle odpalić .

2

@Pilka_jest_okragla Afellayowi wyszły tricki na prezentacji a był cienki jak sik pająka .

2

@Rewolucja123 @BART97 Xavi i Alemany to pionki Bartomeu .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr akurat on nie jest w formie i Yokohama podobno od długiego czasu chciała się go pozbyć.

2

@Coutinho007 Vader i Camnibale to death .
Mayhem , Behemoth , Cannibale , Decapitated , Immortal , Carach Angren , Dimmu , Amon amarth , Children of bodom , Nails , Obituary , Gorgoroth ... Kawał dobrej muzy Cię omija :D

3

@sokot Meshuggah-Bleed , Vanished , New millenium cyanide christ , Born in dissonance , Future breed machinę , Marrow ... to moje ulubione .

4

@Coutinho007 piękne lata dla muzyki , teraz jak sobie zobaczę czego ludzie słuchają to łapię się za głowę .

0

@lucca87 to ja już wolę De Jonga na szpice zamiast Depaya w składzie .

1

@messi564 ta , przy Albie nikt nie będzie grał na lewej stronie , złoty Amigos musi grać .

7

Abde i ocena 6 i 5 XD , tylko tak to można skomentować.

Statystyki z 30 minut :
Strzały celne: 0
Dryblingi: 0
Podania kluczowe: 0 .

Dembele i ocena 4 i 3:
Dryblingi: 5
Podania kluczowe: 2

Może i Dembele mało wychodziło ale przynajmniej chłopak próbował jako praktycznie jedyny brać odpowiedzialność za grę .

2

@Rewolucja123 wracajcie bo zaraz będziecie bronić w 10!

0

@sokot bo praktycznie żaden zespół nie gra tego samego , muzycy się nie rozwijają a.dla słuchaczy jest poprostu nuda . Kiedy promowali nową płytę już dawno przed odsłuchaniem wiedziałeś co jest grane .

1

@Sulimo kilka ode mnie a zapewne większości zapomniałem .
1. I am thy labirynth
2. Purity
3. Dont turn your back on friend
4. Where silent gods stand guard
5. Follow the reaper
6. Ritual annihilation
7. Cataclysm children
8. I'm done
9. Nutshell
10. Born in blood
11. Redneck
12. Ten ton hammer
13. Demanufacture
14. Determined
15. At the left hand of god
16. Incarnation
17. Invisible Control
18. Possessed by stan
19. 5 minutes alone
20. Unsilent death
21. Hits from the bong
22. Turn me loose
23. Benzin
24. Necroshine
25. Eye for an eye
26. For whom the bell rola
27. Whiplash
28. Coldblooded
29. Before I die
30. The shining was a portent of gloom

To tak na szybko.


1

@Coutinho007 Slayer niestety jest dosyć nudnym zespołem . Jedno w kółko i to samo ale niektóre kawałki przypadły do gustu .

0

@Sulimo Faint , Carousel , Qwerty .
I to tyle jeśli chodzi o zespół , który tak się stoczył żeby zostać popowym boysbandem .

3

@tomek8756 a myślisz że dlaczego robi z siebie idiotę? To wszystko jest dla trzepania hajsu .

5

Umtiti na bank głosuje na PIS

2

@doc trudno żeby go chciał dalej trzymać skoro gość jest cienki jak sik komara.

0

@Krystian1588 to może wina pracy w nie godzin xd

1

@Krystian1588 ja lubię dniówki , szczególnie że robię tylko na dniówki , więc wieczorem 22 już łamie do spania i rano człowiek wyspany .

0

A czemu artykuł skupia się tylko na Dembele ? Kto zagrał dobrze poza De Kingiem , który zdobył bramkę?.
Alves w defensywie już na starcie dał się objechać jak dziecko do pary z Busquetsem , ter Stegen podawał do rywali , Jutgli nie było cały mecz , Gavi sfrajerzyl na czerwoną , Busquets z Nico bez kluczowych podań w ofensywie a rezerwowi zawiedli .

2

@Emhyr Abde nie odstaje ... a co potrafi ten Abde bo odkąd chłopak zaczął grywać w pierwszej drużynie to nic nie pokazał i skończy jak Carlesy Perezy , Tello czy Deulofeu .

1

@Kwiatek67 i defensywnym pomocnikiem , który potrafi ogarnąć defensywę .

2

@Mixtape śmieszy mnie to mówienie że Gavi nie jest winien . Piłkarze czasami dostają żółte kartki w 5 minucie i grają normalnie przez resztę meczu .
Gavi źle ocenił sytuację , to był jego błąd i tylko on jest temu winien .

0

@sevs tak , Pique jako pierwszy zachowywał się jak dzban

0

@Yoshi94 no to tak żeśmy wygrali dzięki grze w dziesięciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?