2

@Encore są jak typowi dzisiejsi ludzie, wrażliwi tak że szok . Pewnie mało nie płakali przy klawiaturze widząc żarty o Busim .
Albo jak koleżka wyżej ,, obrażają osoby z niedowagą " .
OJOJOJOJOJ , biedaczki .

1

@KarwanLaMasia ja właśnie ogarnąłem nowe Mercuriale phantomy , białe z różową kosą . Ale one są piękne :D

0

@BoRoWieC lata temu będąc sucharem i ważąć 70 kg przy wzroście 185 cm dawałem radę ponas 90kg wziąć.
Dasz radę , kwestia treningu, michy i regularności ;)

2

@EsTut daj spokój z tym Busquetsem , obyśmy go widzieli na boisku jak najrzadziej

1

@kerouac prawda

2

@IronSanHybrid kościół to jedna z najgorszych rzeczy jaka powstała na świecie.

0

@vukoo co Ty gadasz za glupoty chlopie

0

Nie no rzeczywiście , 23 lata to już stary wyjadacz .

0

talent ma przeogromny ale te kontuzje od czasu transferu z Borussii to masakra .

1

@patataj mówisz o sobie ? szkoda , spróbuj kiedyś to bardzo fajny sport .

1

Przydałoby się żeby Busquets miał w sobie trochę honoru i zakończył karierę gry w piłkę nożną .

0

@kuz ścisk to chyba w budżecie xd

9

@BarcaInfo tak , widzielismy wczoraj

1

@Coutinho007 tryplet chyba wp==rdolu od innych drużyn xd

0

@snake99 Semedo jest cienki jak siki węża

1

@justfootball ja nic do nich nie mam , nawet szacunku .

1

Griezmann gol i asysta jak narazie w meczu z Chorwacją.

0

@Cadafaz cała defensywa Francji dziś nieogarnia przez eksperymentalne ustawienie . W dodatku Lenglet doleciał w ostatniej chwili z asekuracją i nie mógł ryzykować bo miał już żółtą kartkę.
Zobacz co taki Upamecano odwala dzisiaj za kryminał .
Lenglet akurat przez większość sezonu prezentował dobrą równą formę i straty bramki wynikały z popisów duetu Semedo-Pique .

0

@Bartosz85 to nasz wychowanek , który grał u nas w latach 2008-2017 . Jeden z największych talentów, który odszedł sobie od tak .

0

@patataj a skąd wiesz że za sezon nie zrobi tego samego?

0

@Wilczeq Gość olał Barcę dla City a my po kilku sezonach walczymy o niego. Jesteśmy klubem memem .

8

@KamilZ chyba rozgrywkowym

0

@Encore kto wie czy go jaki trzmiel nie napadnie dziś

8

Szacun Wuja , nie każdy potrafi rozpracowac dwie reprezentacje podczas jednego meczu .

0

Grosicki w swoim stylu , dobry drybling a potem potanie do przeciwnika .

2

Wszystko przez to że Brzęczek przygotował nas na samą Bośnię a jest jeszcze Hercegowina.

0

Co jak co ale karnego bym nie dał . W dodatku napastnik i tak nie miał najmniejszych szans dosiegnac tej piłki.

0

@Uukasz_93 przecież to dwa różne skrzydła

0

@barteq Puiq dostawal szanse za wczesniejszych trenerów i grał padake . Dostal kolejna szanse i ja wykorzystal . W dodatku nie porownuj wychowanka do piłkarza, który jest pierwszy sezon w klubie .

0

@damian777 Dembele przede wszystkim wygrywa wszechstronnością bo nie ma dla niego problemu zagrać prawą czy lewą nogą , szybkością , dryblingiem czy strzałem z dystansu . Polecam sobie obejrzeć wszystkie bramki Dembele w naszych barwach by zdać sobie sprawę z jwgo ogromnego talentu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?