ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore są jak typowi dzisiejsi ludzie, wrażliwi tak że szok . Pewnie mało nie płakali przy klawiaturze widząc żarty o Busim .
Albo jak koleżka wyżej ,, obrażają osoby z niedowagą " .
OJOJOJOJOJ , biedaczki .
1
@KarwanLaMasia ja właśnie ogarnąłem nowe Mercuriale phantomy , białe z różową kosą . Ale one są piękne :D
0
@BoRoWieC lata temu będąc sucharem i ważąć 70 kg przy wzroście 185 cm dawałem radę ponas 90kg wziąć.
Dasz radę , kwestia treningu, michy i regularności ;)
2
@EsTut daj spokój z tym Busquetsem , obyśmy go widzieli na boisku jak najrzadziej
1
@kerouac prawda
2
@IronSanHybrid kościół to jedna z najgorszych rzeczy jaka powstała na świecie.
0
@vukoo co Ty gadasz za glupoty chlopie
0
Nie no rzeczywiście , 23 lata to już stary wyjadacz .
0
talent ma przeogromny ale te kontuzje od czasu transferu z Borussii to masakra .
1
@patataj mówisz o sobie ? szkoda , spróbuj kiedyś to bardzo fajny sport .
1
Przydałoby się żeby Busquets miał w sobie trochę honoru i zakończył karierę gry w piłkę nożną .
0
@kuz ścisk to chyba w budżecie xd
9
@BarcaInfo tak , widzielismy wczoraj
1
@Coutinho007 tryplet chyba wp==rdolu od innych drużyn xd
0
@snake99 Semedo jest cienki jak siki węża
1
@justfootball ja nic do nich nie mam , nawet szacunku .
1
Griezmann gol i asysta jak narazie w meczu z Chorwacją.
0
@Cadafaz cała defensywa Francji dziś nieogarnia przez eksperymentalne ustawienie . W dodatku Lenglet doleciał w ostatniej chwili z asekuracją i nie mógł ryzykować bo miał już żółtą kartkę.
Zobacz co taki Upamecano odwala dzisiaj za kryminał .
Lenglet akurat przez większość sezonu prezentował dobrą równą formę i straty bramki wynikały z popisów duetu Semedo-Pique .
0
@Bartosz85 to nasz wychowanek , który grał u nas w latach 2008-2017 . Jeden z największych talentów, który odszedł sobie od tak .
0
@patataj a skąd wiesz że za sezon nie zrobi tego samego?
0
@Wilczeq Gość olał Barcę dla City a my po kilku sezonach walczymy o niego. Jesteśmy klubem memem .
8
@KamilZ chyba rozgrywkowym
0
@Encore kto wie czy go jaki trzmiel nie napadnie dziś
8
Szacun Wuja , nie każdy potrafi rozpracowac dwie reprezentacje podczas jednego meczu .
0
Grosicki w swoim stylu , dobry drybling a potem potanie do przeciwnika .
2
Wszystko przez to że Brzęczek przygotował nas na samą Bośnię a jest jeszcze Hercegowina.
0
Co jak co ale karnego bym nie dał . W dodatku napastnik i tak nie miał najmniejszych szans dosiegnac tej piłki.
0
@Uukasz_93 przecież to dwa różne skrzydła
0
@barteq Puiq dostawal szanse za wczesniejszych trenerów i grał padake . Dostal kolejna szanse i ja wykorzystal . W dodatku nie porownuj wychowanka do piłkarza, który jest pierwszy sezon w klubie .
0
@damian777 Dembele przede wszystkim wygrywa wszechstronnością bo nie ma dla niego problemu zagrać prawą czy lewą nogą , szybkością , dryblingiem czy strzałem z dystansu . Polecam sobie obejrzeć wszystkie bramki Dembele w naszych barwach by zdać sobie sprawę z jwgo ogromnego talentu .