1

@fenix1983 Coutinho grał połowę swoich meczów w karierze na skrzydle ale to ,, nie skrzydłowy " xd

0

Mbappe wjechał w obronę Szwedów jak do siebie do garażu.

1

@MESSIah16 ostatni bez wątpienia

0

@jacobFCB bogu dzieki ze go nie wzięli

1

@FCBKasza dobrze zjarany typ

1

@DeCoo o gryzieniu

3

@Hubso z całym szacunkiem wydaje mi się że Dembele ma lepsze od Mbappe .

0

@MNSbEstEver to szkoda bo jak nikt nie przyjdzie i nie odejdzie to czeka nas drugi sezon bez pucharów.

7

@Pilka_jest_okragla też go uwielbiam , gość ma przetalent tak jak Mbappe z tym że Dembele ma to nieziemskie przyśpieszenie. Oby chłop się nie złamał w tym sezonie .

0

@koksik2700 niesamowite triki leżąc na podlodze , gdzie on sie tego nauczyl xd

3

@kkbarca Lepszą drużyną w ataku ale przez jego bierność w defensywie możemy zapomnieć o Lidze Mistrzów .

1

Jak obstawiacie kto pójdzie do odstrzału w tym sezonie biorąc pod uwage ,, ścisk " jaki tworzą Messi , Griezmann , Dembele , Fati , Trincao , Braithwaite i Coutinho ? Nie licze Suareza bo podobno dogadany z Juve .

1

@Mow_mi_Douglas od dwóch sezonów z Messim w składzie nie da się wygrać LM , w następnym jak widać będzie powtórka.

2

Nie sądziłem że to powiem ale wolałbym żeby Messi odszedł w tym sezonie .

0

Co byście powiedzieli na transfer Goncalo Guedesa do nas?

1

@justfootball pozytywnie , napewno będziemy wreszcie grać jako kolektyw i część piłkarzy zacznie brać odpowiedzialność na siebie jak np. Griezmann czy Coutinho , którzy bez Leo grali zawsze lepiej .

1

@Kuracjusz z Busquetsem mogliby rozwiązać kontrakt , tak byłoby najlepiej a Roberto pewnie bedzie grał na PO bo o transferze PO nic nie słychać.

0

@P93FCB logiczne XD

3

Osobiscie zdenerwuje mnie pozostanie Messiego bo po pierwsze już pogodziłem się z jego odejściem a po drugie z nim w składzie rewolucji nie będzie.
Zapewne zostawi mu się opaskę kapitańską , Coutinho pójdzie na wypożyczenie bo oprócz niego jest jeszcze Griezmann , Dembele, Fati , Trincao czy Braith .

1

@Coutinho007 tylko waży tyle co połowa jednego XD

1

@Kuczek głównym upadkiem Adriano była śmierć jego ojca , tyle w temacie .

3

@Pablit nie chcemy w Barcelonie piłkarza, który będzie tu rok tylko dlatego bo nikt go nie może kupić.

0

Pierwszą decyzją po pozostaniu Messiego w Barcelonie powinno być pozbawienie go opaski kapitańskiej.

0

@culesjasiules największą bolączką w ostatnim czasie było chodzenie po boisku Messiego , tragiczna gra Busquetsa , Alby i Pique a oni się nigdzie nie wybierają.
Nie mówiąc już o lipie jaką odwalił Messi i o tym że jak zostanie to pewnie dalej będzie ,, kapitanem ".

0

Czyli co , miała być rewolucja a Messi i jego amigosi pozostają . Czyli będzie powtoreczka z nastepnego sezonu , Messi opuści głowę w dół, Busquets nie będzie miał siły wracać w trzeciej kolejce i popłakany Alba . Dramat .

1

@borek1997 nie dopuszczam już do siebie takiej mysli . Po pierwsze dlatego że Koeman mógł mu przekazać że koniec ze wszystkimi przywilejami i człapaniem podczas meczu . Po drugie nie ma sensu trzymać zawodnika, który nie chce grać w Barcelonie i mam nadzieję że pozbawią go opaski kapitańskiej .

2

Mam nadzieję że do końca tego tygodnia ktoś wreszcie kupi Messiego .

0

@cat_r37 Messi nie może zostać, trzeba go pożegnać.

3

Niech da ktoś te 200 milionów, żegnamy Leo skoro nie chce mu się grać i lecimy z jakimiś transferami .

0

@Geble oczywiscie biorę to pod uwagę ale dobrze czasami ponarzekać na zarząd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?