ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fenix1983 Coutinho grał połowę swoich meczów w karierze na skrzydle ale to ,, nie skrzydłowy " xd
0
Mbappe wjechał w obronę Szwedów jak do siebie do garażu.
1
@MESSIah16 ostatni bez wątpienia
0
@jacobFCB bogu dzieki ze go nie wzięli
1
@FCBKasza dobrze zjarany typ
1
@DeCoo o gryzieniu
3
@Hubso z całym szacunkiem wydaje mi się że Dembele ma lepsze od Mbappe .
0
@MNSbEstEver to szkoda bo jak nikt nie przyjdzie i nie odejdzie to czeka nas drugi sezon bez pucharów.
7
@Pilka_jest_okragla też go uwielbiam , gość ma przetalent tak jak Mbappe z tym że Dembele ma to nieziemskie przyśpieszenie. Oby chłop się nie złamał w tym sezonie .
0
@koksik2700 niesamowite triki leżąc na podlodze , gdzie on sie tego nauczyl xd
3
@kkbarca Lepszą drużyną w ataku ale przez jego bierność w defensywie możemy zapomnieć o Lidze Mistrzów .
1
Jak obstawiacie kto pójdzie do odstrzału w tym sezonie biorąc pod uwage ,, ścisk " jaki tworzą Messi , Griezmann , Dembele , Fati , Trincao , Braithwaite i Coutinho ? Nie licze Suareza bo podobno dogadany z Juve .
1
@Mow_mi_Douglas od dwóch sezonów z Messim w składzie nie da się wygrać LM , w następnym jak widać będzie powtórka.
2
Nie sądziłem że to powiem ale wolałbym żeby Messi odszedł w tym sezonie .
0
Co byście powiedzieli na transfer Goncalo Guedesa do nas?
1
@justfootball pozytywnie , napewno będziemy wreszcie grać jako kolektyw i część piłkarzy zacznie brać odpowiedzialność na siebie jak np. Griezmann czy Coutinho , którzy bez Leo grali zawsze lepiej .
1
@Kuracjusz z Busquetsem mogliby rozwiązać kontrakt , tak byłoby najlepiej a Roberto pewnie bedzie grał na PO bo o transferze PO nic nie słychać.
0
@P93FCB logiczne XD
3
Osobiscie zdenerwuje mnie pozostanie Messiego bo po pierwsze już pogodziłem się z jego odejściem a po drugie z nim w składzie rewolucji nie będzie.
Zapewne zostawi mu się opaskę kapitańską , Coutinho pójdzie na wypożyczenie bo oprócz niego jest jeszcze Griezmann , Dembele, Fati , Trincao czy Braith .
1
@Coutinho007 tylko waży tyle co połowa jednego XD
1
@Kuczek głównym upadkiem Adriano była śmierć jego ojca , tyle w temacie .
3
@Pablit nie chcemy w Barcelonie piłkarza, który będzie tu rok tylko dlatego bo nikt go nie może kupić.
0
Pierwszą decyzją po pozostaniu Messiego w Barcelonie powinno być pozbawienie go opaski kapitańskiej.
0
@culesjasiules największą bolączką w ostatnim czasie było chodzenie po boisku Messiego , tragiczna gra Busquetsa , Alby i Pique a oni się nigdzie nie wybierają.
Nie mówiąc już o lipie jaką odwalił Messi i o tym że jak zostanie to pewnie dalej będzie ,, kapitanem ".
0
Czyli co , miała być rewolucja a Messi i jego amigosi pozostają . Czyli będzie powtoreczka z nastepnego sezonu , Messi opuści głowę w dół, Busquets nie będzie miał siły wracać w trzeciej kolejce i popłakany Alba . Dramat .
1
@borek1997 nie dopuszczam już do siebie takiej mysli . Po pierwsze dlatego że Koeman mógł mu przekazać że koniec ze wszystkimi przywilejami i człapaniem podczas meczu . Po drugie nie ma sensu trzymać zawodnika, który nie chce grać w Barcelonie i mam nadzieję że pozbawią go opaski kapitańskiej .
2
Mam nadzieję że do końca tego tygodnia ktoś wreszcie kupi Messiego .
0
@cat_r37 Messi nie może zostać, trzeba go pożegnać.
3
Niech da ktoś te 200 milionów, żegnamy Leo skoro nie chce mu się grać i lecimy z jakimiś transferami .
0
@Geble oczywiscie biorę to pod uwagę ale dobrze czasami ponarzekać na zarząd.