ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Ja myślę że Bartomeu i Messi jako kapitan zebrali się żeby wytłumaczyć na konferencji dlaczego Janiama odszedł .
0
@nvidd ja pracuje za granica , wiec mam troche inaczej ale np myslisz ze z ludzmi podczas ,, pandemii " nikt tak nie zrpbil ?
0
@Rewolucja123 należą mu się pieniądze ale za rozegranie sezonu a nie od tak .
0
@nvidd ale Suarezowi sie krzywda nie stanie bo klub sobie znajdzie i na spokojnie go ktos zatrudni na nastepny sezon , wiec dlaczego mu wypłacać pozostale wynagrodzenie?
0
@LuisSalvano dobrze wiemy jak skończyło się łamanie FFP przez City haha
0
@arraco w dodatku ma chyba klauzule 600 mln ale dla szejkow z PSG to jest nic ;)
4
Ogólnie rzecz biorąc jeśli to prawda o odejściu Leo to wyjdzie na tym jako tchórz .
Przegraliśmy Lige , dostaliśmy 8:2 od Bayernu i nagle kapitan zespołu bez żadnego nawet wywiadu czy wypowiedzi po tej klęsce odchodzi .
A może boi się że po odejściu Vidala , Rakitica i Suareza już nie będzie miał kto za niego biegać .
0
@zenoowity raczej życzenie .
4
Jak już Messi odchodzi to niech chociaż odejdzie za jakąś astronomiczną sumę , żeby próbować ściągnąć za niego Mbappe , Sancho czy innego chłopka .
1
@AllBundy misiaczek ma juz prawie 30 lat i jest średniakiem , wiec raczej kiepsko
1
@Chakalaka uwielbiam cięższą muzykę ale za Judasami nie przepadam xd
1
@Ratamahatta napewno linia pomocy jest calkowicie do wymiany oprocz De Jonga i potrzeba nam skrzydłowych. Lyon jakby miał lepszy , skuteczniejszy dzień to oni by walczyli z PSG w finale . A wystarczyło im że mieli szybkich skrzydłowych i rozrzucali piłki za linię obrony Bayernu i już Bayern nie miał tak łatwo.
0
@heniek168 Suarez chyba ma świadomość ile ma lat i jak może grać. Sam mówił że nie będzie robił problemów kiedy klub da mu znać że nie jest już w stanie dać tyle ile kiedyś.
Jak narazie wychodzi że jego słowa były puste .
0
@jeyx77x ja jestem zdania że to on właśnie jechał na grze Xaviego i Iniesty , bo jak ich nie ma to ten kluczowy gość nie nadaje się do niczego .
3
Busquets i pensja na poziomie 30 mln . Ja się pytam jak do tego doszło.
2
@Suzu Firpo mógłby dostać szanse tak 5-6 spotkań pod rząd , żeby naprawdę ocenić jego grę i przydatność.
16
Muszę wyznać że jestem niezwykle zdegustowany informacją o ewentualnym pozostaniu Busquetsa w Barcelonie . Kiedy miał przed sobą Andresa i Xaviego to jeszcze mu szło ale po ich odejściu jest jak Semedo , ni do przodu , ni do tyłu. Każdy szybszy przeciwnik mija go bez problemu i to jedna z większych bolączek w naszym składzie od około 4 lat .
0
@hoeniker jak dla mnie to niech Barca zaplaci i 20 mln byle bym nie musiał go dalej oglądać w koszulce Barcelony xd
0
@GeraltzKatalonii nie chodzi mi o ttpowe za i przeciw . Chodzi mi o opinię ludzi , czy ich zdaniem się nadaje lub nie i dlaczego .
5
@neeed niech z nim rozwiązują konrakt i nara
3
Ban De Beek do Barcy . Za czy przeciw?
0
@AlexDark00 albo do Barcy B
0
@MaTt_BarcaFan to napiszę prosto . Nie .
0
@MaTt_BarcaFan to niewiem co oni cpaja , Rakitic pierwszy sezon mial bardzo dobry , ogolnie to jeden z najlepszych pomocników w historii LaLiga , zaangazowany w ponad 100 bramek . U nas ponad 30 bramek i jeszcze więcej asyst a grał nisko , praktycznie na DMie .
6
@MaTt_BarcaFan absolutnie nie , niewiem skąd wystrzasnales taka opinię.
38
@BarcaInfo no i ch.. no i cześć
0
@masq i jeszcze sabotażysta Busquets
2
@robsesh ja bym brał bez zastanowienia .
12
@DejMian111 Bravo sport
4
@FC1899Barca niczego nie ujmuje ale pamietajmy ze gral mniej spotkan i to bez tych na wyjazdach z dobry.i rywalami gdzie zazwyczaj graloby mu sie napewno gorzej czy trudniej .