32

Ja myślę że Bartomeu i Messi jako kapitan zebrali się żeby wytłumaczyć na konferencji dlaczego Janiama odszedł .

0

@nvidd ja pracuje za granica , wiec mam troche inaczej ale np myslisz ze z ludzmi podczas ,, pandemii " nikt tak nie zrpbil ?

0

@Rewolucja123 należą mu się pieniądze ale za rozegranie sezonu a nie od tak .

0

@nvidd ale Suarezowi sie krzywda nie stanie bo klub sobie znajdzie i na spokojnie go ktos zatrudni na nastepny sezon , wiec dlaczego mu wypłacać pozostale wynagrodzenie?

0

@LuisSalvano dobrze wiemy jak skończyło się łamanie FFP przez City haha

0

@arraco w dodatku ma chyba klauzule 600 mln ale dla szejkow z PSG to jest nic ;)

4

Ogólnie rzecz biorąc jeśli to prawda o odejściu Leo to wyjdzie na tym jako tchórz .

Przegraliśmy Lige , dostaliśmy 8:2 od Bayernu i nagle kapitan zespołu bez żadnego nawet wywiadu czy wypowiedzi po tej klęsce odchodzi .
A może boi się że po odejściu Vidala , Rakitica i Suareza już nie będzie miał kto za niego biegać .

0

@zenoowity raczej życzenie .

4

Jak już Messi odchodzi to niech chociaż odejdzie za jakąś astronomiczną sumę , żeby próbować ściągnąć za niego Mbappe , Sancho czy innego chłopka .

1

@AllBundy misiaczek ma juz prawie 30 lat i jest średniakiem , wiec raczej kiepsko

1

@Chakalaka uwielbiam cięższą muzykę ale za Judasami nie przepadam xd

1

@Ratamahatta napewno linia pomocy jest calkowicie do wymiany oprocz De Jonga i potrzeba nam skrzydłowych. Lyon jakby miał lepszy , skuteczniejszy dzień to oni by walczyli z PSG w finale . A wystarczyło im że mieli szybkich skrzydłowych i rozrzucali piłki za linię obrony Bayernu i już Bayern nie miał tak łatwo.

0

@heniek168 Suarez chyba ma świadomość ile ma lat i jak może grać. Sam mówił że nie będzie robił problemów kiedy klub da mu znać że nie jest już w stanie dać tyle ile kiedyś.
Jak narazie wychodzi że jego słowa były puste .

0

@jeyx77x ja jestem zdania że to on właśnie jechał na grze Xaviego i Iniesty , bo jak ich nie ma to ten kluczowy gość nie nadaje się do niczego .

3

Busquets i pensja na poziomie 30 mln . Ja się pytam jak do tego doszło.

2

@Suzu Firpo mógłby dostać szanse tak 5-6 spotkań pod rząd , żeby naprawdę ocenić jego grę i przydatność.

16

Muszę wyznać że jestem niezwykle zdegustowany informacją o ewentualnym pozostaniu Busquetsa w Barcelonie . Kiedy miał przed sobą Andresa i Xaviego to jeszcze mu szło ale po ich odejściu jest jak Semedo , ni do przodu , ni do tyłu. Każdy szybszy przeciwnik mija go bez problemu i to jedna z większych bolączek w naszym składzie od około 4 lat .

0

@hoeniker jak dla mnie to niech Barca zaplaci i 20 mln byle bym nie musiał go dalej oglądać w koszulce Barcelony xd

0

@GeraltzKatalonii nie chodzi mi o ttpowe za i przeciw . Chodzi mi o opinię ludzi , czy ich zdaniem się nadaje lub nie i dlaczego .

5

@neeed niech z nim rozwiązują konrakt i nara

3

Ban De Beek do Barcy . Za czy przeciw?

0

@AlexDark00 albo do Barcy B

0

@MaTt_BarcaFan to napiszę prosto . Nie .

0

@MaTt_BarcaFan to niewiem co oni cpaja , Rakitic pierwszy sezon mial bardzo dobry , ogolnie to jeden z najlepszych pomocników w historii LaLiga , zaangazowany w ponad 100 bramek . U nas ponad 30 bramek i jeszcze więcej asyst a grał nisko , praktycznie na DMie .

6

@MaTt_BarcaFan absolutnie nie , niewiem skąd wystrzasnales taka opinię.

38

@BarcaInfo no i ch.. no i cześć

0

@masq i jeszcze sabotażysta Busquets

2

@robsesh ja bym brał bez zastanowienia .

12

@DejMian111 Bravo sport

4

@FC1899Barca niczego nie ujmuje ale pamietajmy ze gral mniej spotkan i to bez tych na wyjazdach z dobry.i rywalami gdzie zazwyczaj graloby mu sie napewno gorzej czy trudniej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?