6

@Piotr777 to będzie się tak kojarzył tylko Tobie . Ja zapamiętam to że biegał i walczył praktycznie najwiecej , nie odstawiał nogi , za bramki z City , Juventusem czy Realem .

0

Suarez to przegiął z tą pietką .

0

@Piotr777 teraz to taki Rakitic nie ma do kogo grać bo naszej trójce z przodu njlie chce sie biegac

0

@SuperPatsonFCB Bilbao przynajmniej grało pressingiem i gryzlo trawę przez cały mecz , u nas Messi zrobi 4 sprinty i tyle chłop powalczyl .

0

@kokodzambo13 czyli ja też bo mam ten sam dresik XD

0

@Bykunn rzecz się stała bo ludzie poszkodowani zgłaszali sprawę do sądu że przez machlojki wyrzucono ich na ulicę i pozostawiono bez niczego , mówię tu o szarych ludziach jak Ty i ja . A o sądach w naszym kraju lepiej nie wspominać bo to jak działają to woła o pomstę do nieba

0

@Bykunn to że ktoś nie poniósł odpowiedzialnosci za dany czyn , nie znaczy że się nie dokonał . Taki się dokonał a odpowiedzialności nie ponosi nikt .
Tak a co powiesz gdybym pracował za granicą na polskiej umowie dla polskiego pracodawcy? Również mnie osądziłeś a dowodów nie masz XD

1

Tak samo jak ja nie mam dowodów na to że tak jest , tak samo on nie ma dowodów że tak nie jest . To jest tylko moja opinia i ona nie stwierdza faktu .
Nie bój się, nie mieszkam w PL i pozbieralbym się bez problemu .

0

@norbi77 Dudy też nie szanuję , więc mi to bez różnicy :D

0

@MarFan Zresztą Polska to pokręcony kraj i większość ludzi w sejmie kręci byle na czymś zarobić . Nie licząc już naszego śmiesznego prezydencika który najpierw przekazuje 2 mln na TVP a potem robi z siebie debila w hotchallenge na zbiórkę pieniędzy .

0

@MarFan jeśli gość potrafii przez swoje oszustwa wyrzucić biednych ludzi na bruk jedynie po to żeby się wzbogacić to dla mnie jest nikim . Ciesz się że na Ciebie nie padło .

0

A to dlatego że piłkarze grają na roznych pozycjach , czasami nie swoich , nie mamy planu na grę , święte krowy grają cały czas , bezsensowne tournee i piłkarze są bez formy , więc nie dziwię się że tylko 6 nietykalnych .

0

@MarFan to rób screeny i zgłaszaj do prokuratury , w tej chwili .

1

@Wossi61FCB takich piłkarzy nie ma wielu , ja to się dziwię że Busquets ma jeszcze u nas pierwszy skład .

0

@Hosh jakie? nie użyłem żadnych wulgaryzmów a takim człowiekiem właśnie jest

0

@Matej Pep nie wróci bo nie ma po co .

11

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo dziękuję .

0

@caiden93 ja .

1

@TheGoldenEleven a kto Ci wychodzi do tych pilek zeby nieszablonowo zagrac? Odpowiedz brzmi: nikt .

2

@BarcaInfo kto?

6

@barcelonaLM to raczej jakiś syf na szybie obok ramy na oknie xd

0

@T_TG zapomniałeś o Umtitim , Coutinho , Todibo , wypozyczonym Emersonie do Betisu i jeszcze chyba jakims pomocniku bodajze z Valladollid ktory ma dołączyć chyba po sezonie .

1

Tylko zarząd Barcelony mógł liczyć na to że Bayern go wykupi .

0

@Batys Guardioli też piłkarze wygrywali mecze a nie on sam , co wiele razy mówił w wywiadach .

0

@Batys takie gowno narobil ze policz sobie ile spotkan wygrał a ile przegral i bedzie prosty bilans specjalisto

0

Git bo Semedo to kompletny niewypał .

0

@Lukjav Pamiętaj że był jeszcze wtedy Fabregas i Thiago miał bardzo utrudnione zadanie .

10

@Qaz123 dzięki niemu przyszedł do nas Ronaldinho ale pewnie nie masz o tym pojęcia nawet ;)

0

@Kacper1432 we Francji są łapanki na rondach i musisz mieć specjalnie wypisane kartki żeby wyjść z domu . Brak takiego dokumentu to srogi mandat .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?