ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Piotr777 to będzie się tak kojarzył tylko Tobie . Ja zapamiętam to że biegał i walczył praktycznie najwiecej , nie odstawiał nogi , za bramki z City , Juventusem czy Realem .
0
Suarez to przegiął z tą pietką .
0
@Piotr777 teraz to taki Rakitic nie ma do kogo grać bo naszej trójce z przodu njlie chce sie biegac
0
@SuperPatsonFCB Bilbao przynajmniej grało pressingiem i gryzlo trawę przez cały mecz , u nas Messi zrobi 4 sprinty i tyle chłop powalczyl .
0
@kokodzambo13 czyli ja też bo mam ten sam dresik XD
0
@Bykunn rzecz się stała bo ludzie poszkodowani zgłaszali sprawę do sądu że przez machlojki wyrzucono ich na ulicę i pozostawiono bez niczego , mówię tu o szarych ludziach jak Ty i ja . A o sądach w naszym kraju lepiej nie wspominać bo to jak działają to woła o pomstę do nieba
0
@Bykunn to że ktoś nie poniósł odpowiedzialnosci za dany czyn , nie znaczy że się nie dokonał . Taki się dokonał a odpowiedzialności nie ponosi nikt .
Tak a co powiesz gdybym pracował za granicą na polskiej umowie dla polskiego pracodawcy? Również mnie osądziłeś a dowodów nie masz XD
1
Tak samo jak ja nie mam dowodów na to że tak jest , tak samo on nie ma dowodów że tak nie jest . To jest tylko moja opinia i ona nie stwierdza faktu .
Nie bój się, nie mieszkam w PL i pozbieralbym się bez problemu .
0
@norbi77 Dudy też nie szanuję , więc mi to bez różnicy :D
0
@MarFan Zresztą Polska to pokręcony kraj i większość ludzi w sejmie kręci byle na czymś zarobić . Nie licząc już naszego śmiesznego prezydencika który najpierw przekazuje 2 mln na TVP a potem robi z siebie debila w hotchallenge na zbiórkę pieniędzy .
0
@MarFan jeśli gość potrafii przez swoje oszustwa wyrzucić biednych ludzi na bruk jedynie po to żeby się wzbogacić to dla mnie jest nikim . Ciesz się że na Ciebie nie padło .
0
A to dlatego że piłkarze grają na roznych pozycjach , czasami nie swoich , nie mamy planu na grę , święte krowy grają cały czas , bezsensowne tournee i piłkarze są bez formy , więc nie dziwię się że tylko 6 nietykalnych .
0
@MarFan to rób screeny i zgłaszaj do prokuratury , w tej chwili .
1
@Wossi61FCB takich piłkarzy nie ma wielu , ja to się dziwię że Busquets ma jeszcze u nas pierwszy skład .
0
@Hosh jakie? nie użyłem żadnych wulgaryzmów a takim człowiekiem właśnie jest
0
@Matej Pep nie wróci bo nie ma po co .
11
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo dziękuję .
0
@caiden93 ja .
1
@TheGoldenEleven a kto Ci wychodzi do tych pilek zeby nieszablonowo zagrac? Odpowiedz brzmi: nikt .
2
@BarcaInfo kto?
6
@barcelonaLM to raczej jakiś syf na szybie obok ramy na oknie xd
0
@T_TG zapomniałeś o Umtitim , Coutinho , Todibo , wypozyczonym Emersonie do Betisu i jeszcze chyba jakims pomocniku bodajze z Valladollid ktory ma dołączyć chyba po sezonie .
1
Tylko zarząd Barcelony mógł liczyć na to że Bayern go wykupi .
0
@Batys Guardioli też piłkarze wygrywali mecze a nie on sam , co wiele razy mówił w wywiadach .
0
@Batys takie gowno narobil ze policz sobie ile spotkan wygrał a ile przegral i bedzie prosty bilans specjalisto
0
Git bo Semedo to kompletny niewypał .
0
@Lukjav Pamiętaj że był jeszcze wtedy Fabregas i Thiago miał bardzo utrudnione zadanie .
10
@Qaz123 dzięki niemu przyszedł do nas Ronaldinho ale pewnie nie masz o tym pojęcia nawet ;)
0
@Kacper1432 we Francji są łapanki na rondach i musisz mieć specjalnie wypisane kartki żeby wyjść z domu . Brak takiego dokumentu to srogi mandat .