ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Vidal grał na prawej ...
0
@Shroud narazie nic nie widać, jak byliśmy słabi tak jesteśmy
0
@WisniaKala niee bo Vidal nie nadaje sie do rozgrywania .
1
@Pitinho mamy dwóch napastników i zero skrzydłowych, trudno oczekiwać wiele ofensywnych akcji .
0
@Fake69 wina Barcelony że kontuzjowany jest Suarez , Dembele , Roberto czy Alba .
0
Odrazu trzeba zmienić Vidala i wpuścić Fstiego zeby próbował chociaż coś dryblingiem zrobić.
0
@El dominatore a w czym Rakitic , Busquets , Pique zawalili? Grają normalny mecz , Napoli sie broni całą drużyną i kontratakuje u wykorzystali błąd Firpo .
1
Vidal do zmiany . Ogólnie Vidal , Griezmann , Firpo na minus .
0
Nie no bez Lengleta? Serio?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DanielOOL bo jest debilem
1
@Rhaan Rakieta po 1ej połowie mial już praktycznje 2 asysty.na swoim koncie
4
@cat_r37 podawanie do tyłu to mit . Śmieszy mnie zawsze ta opinia i raczej należy ja ignorować bo statystyki pokazuja co innego .
0
@VamosRakieta Manolas nas wyeliminował 2 lata temu , więc ma prawo xd
1
@masakrator05 a co ma sie zmkenic skoro cześć piłkarzy poprostu mentalnie nie daje rady , kiedy pojawiają sie problemy .
0
@Avada Kedavra mówili komentatorzy przy składach na eleven 1. Napoli gra właśnie z Juventusem .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Andre Gomes co rozrzuca piłki. A dopiero wrócił po kontuzji .
0
@BARCA_FOR_EVER nie przejmuj sie tymi ludźmi, nie warto .
0
@Katalonik97 Rakitic, Suarez , Ter stegen , Bravo , Mathieu , Paulinho , Vidal na plus .
0
@svensonFCB niewiem , jeszcze nie zrobiłem
0
@SuperVegeta a jak dla mnie roznicynie ma . Rywale bez większych problemów dochodzą do sytuacji , nie mam jakiejś wielkiej kontroli w grze . W dodatku nie wyciagalbym zbytnio wniosków po meczu z Eibar...
4
@dawidw4 jeśli mówisz o Orłowskim to żaden z niego kibic Realu
1
@messi564 japańców się tyle nakociło że teraz nigdzie nie jest bezpiecznie .
0
@Pilka_jest_okragla ja nie bede zaskoczony jak przegramy bo nasza gra dupy jie urywa absolutnie . Ale wierzymy w zwyciestwo!
0
@AxelFnAxelFnie gral tak bardzo asekuracyjnie , bez przesady.
9
@Janiama no , prkatycznie dwie asysty w pierwszej połowie, dramat.
0
@AllBundy pewnie do Juniora , bo wczesniej go cisneli że nie kuma tego że mamy grać trójką z tyłu
0
@Mroziu to bez wątpienia:D
0
@Mroziu opinii z La Rambli nie mozna brać zbytnio na poważnie:D