0

@FC1899Barca Vidal grał na prawej ...

0

@Shroud narazie nic nie widać, jak byliśmy słabi tak jesteśmy

0

@WisniaKala niee bo Vidal nie nadaje sie do rozgrywania .

1

@Pitinho mamy dwóch napastników i zero skrzydłowych, trudno oczekiwać wiele ofensywnych akcji .

0

@Fake69 wina Barcelony że kontuzjowany jest Suarez , Dembele , Roberto czy Alba .

0

Odrazu trzeba zmienić Vidala i wpuścić Fstiego zeby próbował chociaż coś dryblingiem zrobić.

0

@El dominatore a w czym Rakitic , Busquets , Pique zawalili? Grają normalny mecz , Napoli sie broni całą drużyną i kontratakuje u wykorzystali błąd Firpo .

1

Vidal do zmiany . Ogólnie Vidal , Griezmann , Firpo na minus .

0

Nie no bez Lengleta? Serio?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DanielOOL bo jest debilem

1

@Rhaan Rakieta po 1ej połowie mial już praktycznje 2 asysty.na swoim koncie

4

@cat_r37 podawanie do tyłu to mit . Śmieszy mnie zawsze ta opinia i raczej należy ja ignorować bo statystyki pokazuja co innego .

0

@VamosRakieta Manolas nas wyeliminował 2 lata temu , więc ma prawo xd

1

@masakrator05 a co ma sie zmkenic skoro cześć piłkarzy poprostu mentalnie nie daje rady , kiedy pojawiają sie problemy .

0

@Avada Kedavra mówili komentatorzy przy składach na eleven 1. Napoli gra właśnie z Juventusem .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Andre Gomes co rozrzuca piłki. A dopiero wrócił po kontuzji .

0

@BARCA_FOR_EVER nie przejmuj sie tymi ludźmi, nie warto .

0

@Katalonik97 Rakitic, Suarez , Ter stegen , Bravo , Mathieu , Paulinho , Vidal na plus .

0

@svensonFCB niewiem , jeszcze nie zrobiłem

0

@SuperVegeta a jak dla mnie roznicynie ma . Rywale bez większych problemów dochodzą do sytuacji , nie mam jakiejś wielkiej kontroli w grze . W dodatku nie wyciagalbym zbytnio wniosków po meczu z Eibar...

4

@dawidw4 jeśli mówisz o Orłowskim to żaden z niego kibic Realu

1

@messi564 japańców się tyle nakociło że teraz nigdzie nie jest bezpiecznie .

0

@Pilka_jest_okragla ja nie bede zaskoczony jak przegramy bo nasza gra dupy jie urywa absolutnie . Ale wierzymy w zwyciestwo!

0

@AxelFnAxelFnie gral tak bardzo asekuracyjnie , bez przesady.

9

@Janiama no , prkatycznie dwie asysty w pierwszej połowie, dramat.

0

@AllBundy pewnie do Juniora , bo wczesniej go cisneli że nie kuma tego że mamy grać trójką z tyłu

0

@Mroziu to bez wątpienia:D

0

@Mroziu opinii z La Rambli nie mozna brać zbytnio na poważnie:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?