ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 a kto jest lepszy od Rakitica? Cudowny Puiq który może coś dobrego pograć co najwyżej w trzeciej lidze?
1
@Gaucho no i Rakitic grał kozacko jak do nas przyszedł dopóki nie zaczęli go ustawiać jako drugiego DMa bo Busquets sam nieogarnie . Vidal jest trzecim czy czwartym najlepszym strzelcem zespołu. Jeden kosztował 18 a drugi 15 i dali zespołowi wiecej niż Dembele czy Coutinho , którzy wielce pasowali do zespolu.
0
@Avatarr Arthur ogarnie xd tak sie składa że niestety jak gra De Jong z Arthurem a Rakitic z Vidalem to praktycznie nie ma żadnej różnicy .
22
Liczę na dobry wynik i kilka minut Braitha pod koniec!
1
@tristan87 dla mnie git
0
@herbblaugrana jak sie koledzy pokaza z przodu to i Rakitic dogra zajebistą piłkę
0
@lambard tak naprawdę te transfery akurat kozackie ale piłkarze dają dupy .
0
@BarcaInfo bez szału
0
@NeroTFP animi Ney!
1
@herbblaugrana lepiej z Vidalem zeby stracił piłkę przy przyjeciu i poszla kontra dla rywali.
4
@macio_944 spoko , bardzo ich lubię oglądać.
1
@Bocheno1 Paco gdyby grał regularbie to nastrzelalby bramek
0
@rafinho1993 dziękować :D
0
@rafinho1993 wiem ale za 3 tyogdnie będę oglądał na żywo :D
1
Powodzenia ziom , chcę Cię zobaczyć w akcji za 3 tygodnie i obyś udowodnił że zasługujesz na grę w tym klubie!
1
To już nie to samo Atletico niestety .
0
La rambla chce w zimę Neymara , Lautaro , Jesusa i De Bruyne!
1
@maroon a gdzie maja szukać jak moga ściągnąć kogos jedynie z Hiszpanii xd
5
@arraco brawo , widze ze bedzirsz powtarzał głupotę przez cały sezon
1
@Hawajski89 no napewno ty byś go ogarnął za połowę ceny , w dodatku Ney nie odszedł na początku okienka i mieliśmy nóż na gardle .
0
@Hushovt zapewne zobaczymy częste bezsensowne klepanie w środku , glupie straty zawodników i zero zaangażowania.
1
Bayern klepie ogórków
0
Wszyscy wiemy że chlipak ma ogromny talent ale te kontuzje...
1
@judasz89 tak , już kluby sprzedają swoje największe gwiazdy w środku sezonu , w dodatku poza okienkiem ...
0
@BlauGrana1404 zacznij sie przy niej oglądać za innymi z ciałem 10/10 , efekt bedzie zaraz xd
0
@SzahMatt to sie zmienilo ze Dembele mial wrócić do gry a wypadldo kinca sezonu. Chyba Ci to umknęło że mamy 3 piłkarzy w atakudo konca sezonu.
0
@Criss18Barca tak , chyba w Fifie xd
0
@Gaucho no , zrobił to aż raz
0
@Kengo no jego koledzy niestety nie maja do kogo grac do przodu
0
@Colon Lost , cóż za piekne czasy . Pamietam że pierwsze 3 sezony bardzo mi się podobały .