0

@cat_r37 a kto jest lepszy od Rakitica? Cudowny Puiq który może coś dobrego pograć co najwyżej w trzeciej lidze?

1

@Gaucho no i Rakitic grał kozacko jak do nas przyszedł dopóki nie zaczęli go ustawiać jako drugiego DMa bo Busquets sam nieogarnie . Vidal jest trzecim czy czwartym najlepszym strzelcem zespołu. Jeden kosztował 18 a drugi 15 i dali zespołowi wiecej niż Dembele czy Coutinho , którzy wielce pasowali do zespolu.

0

@Avatarr Arthur ogarnie xd tak sie składa że niestety jak gra De Jong z Arthurem a Rakitic z Vidalem to praktycznie nie ma żadnej różnicy .

22

Liczę na dobry wynik i kilka minut Braitha pod koniec!

1

@tristan87 dla mnie git

0

@herbblaugrana jak sie koledzy pokaza z przodu to i Rakitic dogra zajebistą piłkę

0

@lambard tak naprawdę te transfery akurat kozackie ale piłkarze dają dupy .

0

@BarcaInfo bez szału

0

@NeroTFP animi Ney!

1

@herbblaugrana lepiej z Vidalem zeby stracił piłkę przy przyjeciu i poszla kontra dla rywali.

4

@macio_944 spoko , bardzo ich lubię oglądać.

1

@Bocheno1 Paco gdyby grał regularbie to nastrzelalby bramek

0

@rafinho1993 dziękować :D

0

@rafinho1993 wiem ale za 3 tyogdnie będę oglądał na żywo :D

1

Powodzenia ziom , chcę Cię zobaczyć w akcji za 3 tygodnie i obyś udowodnił że zasługujesz na grę w tym klubie!

1

To już nie to samo Atletico niestety .

0

La rambla chce w zimę Neymara , Lautaro , Jesusa i De Bruyne!

1

@maroon a gdzie maja szukać jak moga ściągnąć kogos jedynie z Hiszpanii xd

5

@arraco brawo , widze ze bedzirsz powtarzał głupotę przez cały sezon

1

@Hawajski89 no napewno ty byś go ogarnął za połowę ceny , w dodatku Ney nie odszedł na początku okienka i mieliśmy nóż na gardle .

0

@Hushovt zapewne zobaczymy częste bezsensowne klepanie w środku , glupie straty zawodników i zero zaangażowania.

1

Bayern klepie ogórków

0

Wszyscy wiemy że chlipak ma ogromny talent ale te kontuzje...

1

@judasz89 tak , już kluby sprzedają swoje największe gwiazdy w środku sezonu , w dodatku poza okienkiem ...

0

@BlauGrana1404 zacznij sie przy niej oglądać za innymi z ciałem 10/10 , efekt bedzie zaraz xd

0

@SzahMatt to sie zmienilo ze Dembele mial wrócić do gry a wypadldo kinca sezonu. Chyba Ci to umknęło że mamy 3 piłkarzy w atakudo konca sezonu.

0

@Criss18Barca tak , chyba w Fifie xd

0

@Gaucho no , zrobił to aż raz

0

@Kengo no jego koledzy niestety nie maja do kogo grac do przodu

0

@Colon Lost , cóż za piekne czasy . Pamietam że pierwsze 3 sezony bardzo mi się podobały .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?