0

@jeyx77x Marduk- Bleached bones

0

@IMBALEO chcialhym przypomnieć ze na starcie tego sezonu nie mieliśmy jakis czas Suareza i Messiego , a lider był.

0

@itmustbejoke a do kogo Ci ludzie poza Messim maja grać jak nikogo nie ma z przodu xd

0

@Gaucho Rakitic i pilki na kontry dla rywali? Kiedy? W dodatku radzę zwrocic uwage ze to on sie pokazywal do gry od tylu a nie Busquets czy De Jong i jak Rakitic byl dobrze kryty to ter Stegen nie mial nawet z kim zagrac .
I nie dziw sie ze Roberto nie ma sily skoro musi biegać za dwóch , bo kiedy Messi straci piłkę to jedyne co zrobi to obroci sie i popatrzy na przeciwnika .
Dziwie sie natomiast żenie pocisnales Alby , chyba najgorszego zawodnika w meczu lub ogólnieod kilku meczów.

1

@kejdzi rywal moze dominował ale mecze byly wygrane . Teraz klepiemy w środku kompletnie bez sensu i nic z tegp nie wynika .

0

@NeroTFP Choćby to że za Valverde zdobywaliśmy Ligę , a teraz już nie wiadomo jak będzie .

5

Mieliśmy dwie setki plus jak dla mnie powinien byc karny , no ale trudno. Gratulacje dla Bilbao

0

@Reiv111 przeciez kupilismy tego typa co do Valladolid poszedł.

3

Koszulka Williamsa bardziej wytrzymała od Pique :D

13

Busquets mnie rozbroił , Fati mogl wyjść sam na sam jesli Sergio podałby do niego to nie , on musi sie kiwac by podac do Messiego ktory jest za nim ...

1

@Shroud gdyby on sie nie pokazywal do gry to byśmy od bramki nigdy nie zaczeli

0

Powiem tak , jak Rakieta nie pokaze sie ter Stegenowi do gry to nie ma z kim grać.

0

@Midast to powiedz to pilkarzom ktorzy nie chca grac co 10ty mecz i zatrzymaj ich w klubie . To normalna rzecz wypozyczyc Alene , Pereza , Todibo czy Wague bo i tak nie grali a tak koga sie rozwinac

4

Abidal ma rację , bylo widac zaangażowanie świętych krów, które chodziły sobie po boisku . Zobaczymy jak bedzie teraz .

0

@NeroTFP ja tez i to tak samo jakies 2 godzinki :D

5

@NeroTFP ja tak zalatwilem wyrobirnie dowodu osobistego , piekna sprawa.

0

Slayer- cała płyta God hate us all plus Raining blood, Angel of death itp
Korn- Make me bad, did my time, take me , blind , falling away from me , yall want a single , coming undone ,adidas, wake up , divine, good god, a different World (ft corey taylor) , insane itp
System of a down - Aerials, Innervision , Streamline , chop suey, hypnotize , toxicity , spiders, fuck The system , prison song , byob, violent pornography , soldier side itp
Plus:3
Alestorm- shipwrecked
Amon amarth- tocks taunt
Alice in chains-would
Acdc- shoot to thrill
Anthrax- bring The noise
Barren earth- white fields
Behemoth- of fire and the void
Baroness- teiresias
Burzum- black spell of destruction
Caliban- ive sold myself
Chimaira - pure hatred
Cannibal corpse- when death replaces life
Carach angren- van der deckens triumph
Children of bodom- follow the reaper
Carpathian forest- everyday i must suffer
Carcass- heartwork
Drowning pool- stomping ground
Disturbed- voices
Devildriver- pray for villains
Dimmu borgir- Cataclysm children
Dope- Addiction
Dyscarnate-all the devils are here
Decapitated- Spheres of madness
Five finger death punch- canto 34
Godsmack-sick of life
Gojira-love
Gorgoroth- Possesed by satan
Guns n roses- welcome to the jungle
Heaven shall burn - Antagonized
Iron maiden- Fear of the dark
Immortal- norden on fire
Koorpiklani- Ruunimulta
Katatonia- leaders
Limp bizkit- head for the barricade
Linkin park- qwerty
Metallica- that god failed
Motorhead- ace of spades
Megadeth- super collider
Marduk- bleached bones
Mastodon- crusher destroyer
Meshuggah- born in dissonance
Mydvayne- determined
MMushroomhead-kill tomorrow
Nails- unsilent death
Napalm death- on the brinks of extinction
Nargaroth- into the void
Obituary- Dont care
Pantera- 5 minutes alone
Rammstein- benzin
Slipknot- the herethic anthem
Stone sour - choose
Sepultura- Roots bloody roots
Soulfly- Eye for an eye
Venom- black metal
Vader- dark heart

Tyle na szybko mi przyszlo do glowy.

0

@karci0 Slayer- cała płyta God hate us all plus Raining blood, Angel of death itp
Korn- Make me bad, did my time, take me , blind , falling away from me , yall want a single , coming undone ,adidas, wake up , divine, good god, a different World (ft corey taylor) , insane itp
System of a down - Aerials, Innervision , Streamline , chop suey, hypnotize , toxicity , spiders, fuck The system , prison song , byob, violent pornography , soldier side itp

2

@mcsarna oglądałem Neya na żywo w meczu PSG w tamtym roku i co jak co ale na boisku to jest profesjonalistą i jego umiejętności są bezcenne .

0

@PatrykBarca ta i kontuzje znikną

0

@mandigal kolega napisał komentarz wyżej o Rakiticu , raczej Messi spędzał sporo czasu w środku więc wszyscy pomocnicy kierowali piłkę do niego a on nawet nawet ja rozgrywał .

0

@HansLanda tak , oto ona .

2

Jordi Alba tragicznie , kompletnie bez formy .

5

Byle Fatiego nie było w podstawie bo nie idzie mu kompletnie ostatnio .

1

@MatiFCB2000 beznadzieja szczerze mówiąc

0

@lukaszbarca15 Neymara? Nie było go w 30stce

0

Haaland z kolejną bramką xd a ludzie się dziwią czemu nikt nie bierze pod uwagę Lewego do ZP xd

0

@HubertoRoberto ciekawe od kiedy są fanami Rakitica , radzę sprawdzić wcześniejsze oceny.

0

@Ynek Rakitic miał wyjściową 5 i wszedł na trochę i zanotował czy to odbiór czy asystę więc git .

4

@stone80 teraz mają choćby Fernandinho , Casemiro czy Fabinho .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?