ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KapiFCB wiem , dlatego dziwny dla mnie ruch bo Malcom był dobry i jak dla mnie byłoby więcej pożytku jak z Dembele
2
Czyli tak , sprzedajemy Malcoma a potem kupimy kogoś bez nazwiska w jego miejsce... Dobry plan
0
@BARCA_FOR_EVER poszedł do Villarealu podobno za 20 kilka milionów
5
@ninja81 żaden z nich nie zasługuje na grę w pierwszym składzie , Perez zasłużył na ogony dlatego wypożyczenie to beds8e dobra opcja .
0
@Artsss Barca od zawsze sprzedawała tanio...
0
@KrisKris skończ pieprzyć głupoty
0
@Barcelismo tak , portret Luisa Figo
0
@MaŁolat tak bo w takim City jak jeden grzeje lawę to nie narzeka bo zarabia kozacki hajs i nie narzeka .
Na PO no cóż , Semedo okazał się niewypałem ale tego nie dało się przewidzieć. Jak dla mnie to też jest problem że nie mamy napadziorów .
Niestety to już nie te czasy kiedy zawodnicy chcieli grać dla Barcy i nawet jak grali mało to doceniali ten czas .
Brakuje takich graczy jak Adriano czy Kwotą którzy grali mniej ale cały czas wnosili coś pozytywnego do gry . Dziś trzeba wymienić ten cały trzon drużyny bo mają mentalność przegrywów z Albą na czele .
0
@MaŁolat myślisz że Leo się zgodzi żeby Suarez siedzial na ławce? Serio?
1
@BarcaInfo A kto mógł przewidzieć że Suarez wypadnie na 4 miesiące? Bo bez jego kontuzji nie ma sensu kogoś sprowadzać bo i tak Suarez będzie grał wszystko .
0
@Rewolucja123 Busquets gra poza schemat? Chyba w fifie . Zresztą jeśli reszta pomocników gra do boku to może z przodu rzeczywiście nikt sie nie pokazuje do gry?
1
@bartekvisca jakoś na gorsze już dał radę zmienić to na lepsze się nie da? XDD
0
@Borneo Arthur jest po długiej kontuzji a on to wystawiane pierwszym na Valencie to już jego pierwszy błąd . Drugi to Fati na prawym skrzydle . A kolejny to zmiana ustawienia .
0
@DonMatteo901 szkoda tylko że Collado był spóźniony a chwilę później normalnie mu Rakitic zagrał piętą jak wychodził na pozycję.
1
@kolagadawid gra była beznadziejna
0
@Borneo narazie to zmienił na gorsze , więc krytyka jest uzasadniona .
1
@AllBundy dla większości La Rambli to się liczy , ładne prowadzenie piłki czy kółeczka z nią są bardziej wartościowe niż bramki i asysty .
1
@beznicku1000 szczerze wolałbym przejrzeć fejsa niż oglądać tą beznadziejną klepanine bez pomysłu xd
0
@Kuczek nawet w takim meczu musicie się przyczepić do Rakitica , Boże xD
0
@Drozdu7 Rodrigo też dobrze zagrał a wszyscy mają z niego bekę tutaj
0
@kacpros ja też byłem za pozostanie Valverde no ale cóż , niby 80% socios miało rację chcąc zwalniać Ernesto ;)
1
@burixgm w Lidze ogórkowej można
0
@Cochise różni się tym że Rakieta ma w 300 spotkaniach w La Liga udział w ponad stu bramkach ...
0
@IronSanHybrid taaak? Jak do tej pory to była przecież wina Valverde I Rakitica xd
0
@Volk w połowie lutego z taką grą to nasz sezon może się skończyć. Przynajmniej w La Liga
0
@borys27 co z tego , ten mecz to jest kompletne rozczarowanie i brak dobrej akcji w pierwszej połowie to wstyd
0
No i ja mam teraz bekę, bo mówiłem że wyniki są ważniejsze a dopiero potem może być styl .
Właściwie podpalili mad stylem no i macie , tysiąc podań, wymarzony środek i Umtitiego w pierwszym składzie .
No i 0:2 z Valencią .
8
Na szczęście dla ludzi tutaj bardziej liczy się styl , duża liczba podań i ładne prowadzenie piłki, więc będą zadowoleni .
2
Setien Out amatorze :D
5
Takie były zachwyty nad środkiem pola a nie wykreowali żadnej sytuacji xd