0

@Piotr777 nie trener tylko zarzad który woli tournee po innych kontynentach .

2

@lukaszbarca15 Tello przynajmniej potrafił zdobyć hattricka w lidze

0

@Pablopicasso27 o LM zapomnij

1

@skakun95 szanuję, jakoś trzeba sobie radzić :D

0

@SeeleyBooth biorąc pod uwagę dzisiejsze społeczeństwo to szczerze bym się nie zdziwił :D

21

O 21ej mecz , przy tym drineczki , po tym seks z kobietą , takie wieczory lubię.
Oby mecz był wygrany .

1

@Barwindg nie ciesz sie bo jutro będzie w miejscu dnia Liverpool-Barcelona XD

1

@endriuuu2 jak Vidal wyjdzie na slrzydle w podstawie to sobie sami strzelkmy w kolano

0

@msmsms według regulaminu liga zostaje uznana za niewazna

0

@Bobo25 ale z drugiej strony nawet Zielu z nim pojechał na lekko , wiec i Bale może :D

1

@Bobo25 Isco czy Bale mogą nim pokręcić

0

@TedeFCB szkoda że Lucho z niego zrezygnował bo Arda mial dobre statystyki .

3

@BarcaInfo szkoda bo z Juniorem będzie w cholerę niepewnie .

2

@potrojnakorona u mnie rowniez, nawet 2 tygodniowy :D

0

@FutbolToMagia Semedo ma problemy z przyjęciem piłki, nie potrafi zagrać na jeden kontakt a w ataku nie prezentuje kompletnie nic . Raz na jakis czas zdarzy mu sie asysta a potem 15 meczów padaki .
Jak Pep i Simeone go chcieli to teraz napewno już nie chcą bo chłop okazuje się być poprostu rozczarowaniem .

0

@FutbolToMagia Semedo jest tak dobry że przegrywa rywalizację na PO ze środkowym pomocnikiem .

2

@DonAndrzejos Nelson na sprzedaż jak najszybciej .

2

@Roobo w formie xd ten gosc odkad jest w Barcelonie nie zrobił żadnego progresu .

0

@Explode tak , zobacz sobie ile ma kontaktów z piłką i bedziesz mial potwierdzenie że pieprzysz głupoty.

0

@Maker0 trudno żeby środkowi obrońcy robili kozacki atak pozycyjny , kiedy nie mamy żadnych skrzydłowych żeby zrobić przewagę na skrzydle .

0

@Hushovt dlaczego niby Ci pomocnicy zagrali katastrofalnie?

0

@FC1899Barca Vidal grał na prawej ...

0

@Shroud narazie nic nie widać, jak byliśmy słabi tak jesteśmy

0

@WisniaKala niee bo Vidal nie nadaje sie do rozgrywania .

1

@Pitinho mamy dwóch napastników i zero skrzydłowych, trudno oczekiwać wiele ofensywnych akcji .

0

@Fake69 wina Barcelony że kontuzjowany jest Suarez , Dembele , Roberto czy Alba .

0

Odrazu trzeba zmienić Vidala i wpuścić Fstiego zeby próbował chociaż coś dryblingiem zrobić.

0

@El dominatore a w czym Rakitic , Busquets , Pique zawalili? Grają normalny mecz , Napoli sie broni całą drużyną i kontratakuje u wykorzystali błąd Firpo .

1

Vidal do zmiany . Ogólnie Vidal , Griezmann , Firpo na minus .

0

Nie no bez Lengleta? Serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?