ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr777 nie trener tylko zarzad który woli tournee po innych kontynentach .
2
@lukaszbarca15 Tello przynajmniej potrafił zdobyć hattricka w lidze
0
@Pablopicasso27 o LM zapomnij
1
@skakun95 szanuję, jakoś trzeba sobie radzić :D
0
@SeeleyBooth biorąc pod uwagę dzisiejsze społeczeństwo to szczerze bym się nie zdziwił :D
21
O 21ej mecz , przy tym drineczki , po tym seks z kobietą , takie wieczory lubię.
Oby mecz był wygrany .
1
@Barwindg nie ciesz sie bo jutro będzie w miejscu dnia Liverpool-Barcelona XD
1
@endriuuu2 jak Vidal wyjdzie na slrzydle w podstawie to sobie sami strzelkmy w kolano
0
@msmsms według regulaminu liga zostaje uznana za niewazna
0
@Bobo25 ale z drugiej strony nawet Zielu z nim pojechał na lekko , wiec i Bale może :D
1
@Bobo25 Isco czy Bale mogą nim pokręcić
0
@TedeFCB szkoda że Lucho z niego zrezygnował bo Arda mial dobre statystyki .
3
@BarcaInfo szkoda bo z Juniorem będzie w cholerę niepewnie .
2
@potrojnakorona u mnie rowniez, nawet 2 tygodniowy :D
0
@FutbolToMagia Semedo ma problemy z przyjęciem piłki, nie potrafi zagrać na jeden kontakt a w ataku nie prezentuje kompletnie nic . Raz na jakis czas zdarzy mu sie asysta a potem 15 meczów padaki .
Jak Pep i Simeone go chcieli to teraz napewno już nie chcą bo chłop okazuje się być poprostu rozczarowaniem .
0
@FutbolToMagia Semedo jest tak dobry że przegrywa rywalizację na PO ze środkowym pomocnikiem .
2
@DonAndrzejos Nelson na sprzedaż jak najszybciej .
2
@Roobo w formie xd ten gosc odkad jest w Barcelonie nie zrobił żadnego progresu .
0
@Explode tak , zobacz sobie ile ma kontaktów z piłką i bedziesz mial potwierdzenie że pieprzysz głupoty.
0
@Maker0 trudno żeby środkowi obrońcy robili kozacki atak pozycyjny , kiedy nie mamy żadnych skrzydłowych żeby zrobić przewagę na skrzydle .
0
@Hushovt dlaczego niby Ci pomocnicy zagrali katastrofalnie?
0
@FC1899Barca Vidal grał na prawej ...
0
@Shroud narazie nic nie widać, jak byliśmy słabi tak jesteśmy
0
@WisniaKala niee bo Vidal nie nadaje sie do rozgrywania .
1
@Pitinho mamy dwóch napastników i zero skrzydłowych, trudno oczekiwać wiele ofensywnych akcji .
0
@Fake69 wina Barcelony że kontuzjowany jest Suarez , Dembele , Roberto czy Alba .
0
Odrazu trzeba zmienić Vidala i wpuścić Fstiego zeby próbował chociaż coś dryblingiem zrobić.
0
@El dominatore a w czym Rakitic , Busquets , Pique zawalili? Grają normalny mecz , Napoli sie broni całą drużyną i kontratakuje u wykorzystali błąd Firpo .
1
Vidal do zmiany . Ogólnie Vidal , Griezmann , Firpo na minus .
0
Nie no bez Lengleta? Serio?