0

@Bykunn tak czytałem właśnie o tym ulaskawieniu .
Tylko nie zrozumiales mnie . Ja nie popieram ani Dudy ani Trzaskowskiego bo dla mnie są to ludzie którym nie powierzylbym takiego stanowiska .

0

@APRA Trzaskowski tak samo mówi tylko to co ludzie chcą usłyszeć byle się głosy zgadzaly a z obietnic i poprawy sytuacji kraju nic nie będzie.

5

@Chakalaka śmieszy troche cisniecie po Dudzie majac Trzaskowskiego na avku . Przecież to dwa dokladnie takie same typy i nic się nie zmieni przy wyborze jednego czy drugiego .

0

@Pyziol oczywiscie że to była strata , Arthur miał przed sobą jeszcze 10 lat dobrej gry a teraz mamy 30 latka który pogra 3 lata max z wystrzelonymi płacami w kontrakcie i jesteśmy w większej dupie .

0

@Pyziol boze no to napiszę inaczej . Bahern ściągnął Sane za 49 a my sorzedalisny Arthura za 30 Pjanica i 10 milionów. Tak czy tak nasz zarząd to idioci .

0

@MrShakira Messi moze bo on większą część meczu stoi w miejscu .
Zresztą po tym sezonie może dołączyć Coutinho , Trincao i Fernandes no i dolaczy Pjanic . Plus Busquets , Rakieta , Vidal , De Jong , Puig to daje 10 zawodników do drugiej linii .

1

@MrShakira w sumie zawodnik ok 30 czyli idealny do naszej wymiany pokoleniowej w linii pomocy

0

@Hiacynk niewiem nie siedzę tu godzinami .

0

@Odesseiron a za ile niby?

0

@Avada Kedavra tak samk wyglądają i jego zwolennicy

0

@Striker w pomocy był dopiero czwartym wyborem , wiec nie dziwię się chciał odejść.

1

Bayern za 49 mln ściąga Sane a my za 60 mln 30letniego Pjanica XD

0

@geass nie porownuj faulu na Carrasco z tym na Semedo . Carrasco zostal zahaczony z tyłu i nie tak delikatnie jak Semedo .

10

@Bamboleo polecam obejrzec powtorke jeszcze raz a potem zapoznać się z zasadami gry w piłkę. Gdybyś grał chociaż , to wiedziałbyś że w tym momencie w którym Semedo zahaczyl Carrasco to nie da się nic zrobić jak upaść na murawę ,bo poprostu jest to niemożliwe w dodatku na dużej szybkości.
Karny jak najbardziej zasłużony i to błąd Semedo .

1

@Coutinho007 zgadza się , na plus jeszcze wymieniłbym Rakitica .

3

@BarcaInfo powinniśmy dawno temu grać 4:2:3:1 . W dwójce DMow ktoś z czworki Busi-Rakieta-De Jong-Vidal a wyżej Fati/Braith/Dembele- Griezmann-Messi i przed nimi Suarez.

1

@zadafcb no i dobrze tego marnego prezydencie wyjaśnił w półtorej minuty.

0

@kimpanjest fajnie , napisałeś się tyle a szło to napisać prostymi słowami w 4 zdaniach .

11

Wszyscy się zachwycają Puigiem a ja kolejny raz jestem pod wrażeniem gry Lengleta . Profesura!.

0

@koksik2700 jaki nowy trener skoro Messi i tak go zignoruje? Trzeba zrobić rewolucje w składzie , inaczej nic z tego nie będzie.

0

@plutonio no tak , dlatego zawsze przeciwna drużyna ma przewage dwóch zawodników w ataku bo przecież lepiej mądrze stać...

2

@Midast przecież drugi karny dla Atleti byl oczywisty . To tylko i jedynie głupota Semedo .

0

@K23K Puiq ma 14 lat a polowa składu 50 XD

3

Narazie najlepszym zawodnikiem Barcy jest Diego Costa a najlepszym Atletico Arturo Vidal .

0

@snake99 Rakitic lepiej gra niż Vidal .

4

W sumie nie dziwię się że Setien dodaje czwartego pomocnika . Ktoś za Messiego i Suareza musi biegać przecież.

1

@sendesara niech go dadzą na DMa albo bok obrony , można tam spróbować skoro już nie chcą żeby napastnik grał na swojej pozycji .

4

Przeciwko Atleti potrzeba skrzydlowych zeby wygrywali pojedynki w.bocznych sektorach i trzena grac ofensywnie a my 4 pomocnikamu bez skrzydeł.
Pewnie bedzie wieszke posiadanie i 0 bramek ale najwazniejszy jest styl i % posiadania piłki przecież.

0

@Midast Alba byl napastnikiem a Cucurella to juz nie obrońca tylko skrzydlowy .

2

@MarioVeB! Za Griezmanna , zapewne z powodzeniem i lepszym skutkiem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?