ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn tak czytałem właśnie o tym ulaskawieniu .
Tylko nie zrozumiales mnie . Ja nie popieram ani Dudy ani Trzaskowskiego bo dla mnie są to ludzie którym nie powierzylbym takiego stanowiska .
0
@APRA Trzaskowski tak samo mówi tylko to co ludzie chcą usłyszeć byle się głosy zgadzaly a z obietnic i poprawy sytuacji kraju nic nie będzie.
5
@Chakalaka śmieszy troche cisniecie po Dudzie majac Trzaskowskiego na avku . Przecież to dwa dokladnie takie same typy i nic się nie zmieni przy wyborze jednego czy drugiego .
0
@Pyziol oczywiscie że to była strata , Arthur miał przed sobą jeszcze 10 lat dobrej gry a teraz mamy 30 latka który pogra 3 lata max z wystrzelonymi płacami w kontrakcie i jesteśmy w większej dupie .
0
@Pyziol boze no to napiszę inaczej . Bahern ściągnął Sane za 49 a my sorzedalisny Arthura za 30 Pjanica i 10 milionów. Tak czy tak nasz zarząd to idioci .
0
@MrShakira Messi moze bo on większą część meczu stoi w miejscu .
Zresztą po tym sezonie może dołączyć Coutinho , Trincao i Fernandes no i dolaczy Pjanic . Plus Busquets , Rakieta , Vidal , De Jong , Puig to daje 10 zawodników do drugiej linii .
1
@MrShakira w sumie zawodnik ok 30 czyli idealny do naszej wymiany pokoleniowej w linii pomocy
0
@Hiacynk niewiem nie siedzę tu godzinami .
0
@Odesseiron a za ile niby?
0
@Avada Kedavra tak samk wyglądają i jego zwolennicy
0
@Striker w pomocy był dopiero czwartym wyborem , wiec nie dziwię się chciał odejść.
1
Bayern za 49 mln ściąga Sane a my za 60 mln 30letniego Pjanica XD
0
@geass nie porownuj faulu na Carrasco z tym na Semedo . Carrasco zostal zahaczony z tyłu i nie tak delikatnie jak Semedo .
10
@Bamboleo polecam obejrzec powtorke jeszcze raz a potem zapoznać się z zasadami gry w piłkę. Gdybyś grał chociaż , to wiedziałbyś że w tym momencie w którym Semedo zahaczyl Carrasco to nie da się nic zrobić jak upaść na murawę ,bo poprostu jest to niemożliwe w dodatku na dużej szybkości.
Karny jak najbardziej zasłużony i to błąd Semedo .
1
@Coutinho007 zgadza się , na plus jeszcze wymieniłbym Rakitica .
3
@BarcaInfo powinniśmy dawno temu grać 4:2:3:1 . W dwójce DMow ktoś z czworki Busi-Rakieta-De Jong-Vidal a wyżej Fati/Braith/Dembele- Griezmann-Messi i przed nimi Suarez.
1
@zadafcb no i dobrze tego marnego prezydencie wyjaśnił w półtorej minuty.
0
@kimpanjest fajnie , napisałeś się tyle a szło to napisać prostymi słowami w 4 zdaniach .
11
Wszyscy się zachwycają Puigiem a ja kolejny raz jestem pod wrażeniem gry Lengleta . Profesura!.
0
@koksik2700 jaki nowy trener skoro Messi i tak go zignoruje? Trzeba zrobić rewolucje w składzie , inaczej nic z tego nie będzie.
0
@plutonio no tak , dlatego zawsze przeciwna drużyna ma przewage dwóch zawodników w ataku bo przecież lepiej mądrze stać...
2
@Midast przecież drugi karny dla Atleti byl oczywisty . To tylko i jedynie głupota Semedo .
0
@K23K Puiq ma 14 lat a polowa składu 50 XD
3
Narazie najlepszym zawodnikiem Barcy jest Diego Costa a najlepszym Atletico Arturo Vidal .
0
@snake99 Rakitic lepiej gra niż Vidal .
4
W sumie nie dziwię się że Setien dodaje czwartego pomocnika . Ktoś za Messiego i Suareza musi biegać przecież.
1
@sendesara niech go dadzą na DMa albo bok obrony , można tam spróbować skoro już nie chcą żeby napastnik grał na swojej pozycji .
4
Przeciwko Atleti potrzeba skrzydlowych zeby wygrywali pojedynki w.bocznych sektorach i trzena grac ofensywnie a my 4 pomocnikamu bez skrzydeł.
Pewnie bedzie wieszke posiadanie i 0 bramek ale najwazniejszy jest styl i % posiadania piłki przecież.
0
@Midast Alba byl napastnikiem a Cucurella to juz nie obrońca tylko skrzydlowy .
2
@MarioVeB! Za Griezmanna , zapewne z powodzeniem i lepszym skutkiem .