ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gryfiT. Nie , poprostu zeykly pomeczowy wniosek
0
@IMBALEO nie było? Bo przy 0:0 miała słupek i to był prawie gol
3
Prawda jest taka że wygraliśmy ale to tyle , kompletnie bez szału , przeciętnie i nie ma zbytnio co chwalić , bo nie będziemy się jarać posiadaniem piłki z Granadą na Camp Nou .
0
@itmustbejoke ta , poza tym ze Rakitic mial conajmniej jedno kluczowe podanie a Puiq ma odbiór...
4
@Kokokokok jezu , niektorzy to maja naprawde kompleks Rakitica
1
@BarcaInfo za Valverde to pewnienbysmy wygrywali z 2/3:0
0
Setien stoi i mówi,, k***A Barca znoei nam strzeliła " asystent musiał podbić i wytłumaczyć mu ,, chłopie przecież Ty teraz prowadzisz Barce "
0
@IronSanHybrid 2 strzały na bramkę z Granadą u siebie ale wypas! No normalnie jest genialnie oby się tak utrzymało!
0
@parpe Arthur jak nie ogarnie łba to pójdzie na sell i tyle będzie
0
@Vxb93 nie da się mieć tyle asyst i bramek na koncie i nie być niekreatywnym
2
81% posiadania pilki i tylko 3 strzały ... wszystko ładnie ale jak narazie jest kompletnie bezproduktywnie .
2
@moonray i co z tego wynikło? Nic
0
@robsesh A w tych wygranych Rakitic nie grał?
2
Ładnie to wygląda ale niewiele wynika z gry . Przy 80% posiadania akcji jak na lekarstwo ...
3
Serio bez Lengleta? Po tym kryminale z Atletico w obronie?
0
@Artsss okej , ja też :D
8
@LoveValverde dobrze, on budował zespół 4 lata ... my wygrywamy naszą ligę 8 na 11 więc nie narzekaj. Liverpool jest w gazie ale skupia się jedynie na jednym trofeum w sezonie bo więcej nie dadzą rady .
2
@Artsss Myślisz że Messi będzie gryzl trawę? Naprawdę jesteś taki naiwny?
8
@BarcaInfo cienko
0
@D10SLEO może Griezmann
1
Głupie pytanie o DNA Barcy w zespole . Masa piłkarzy go nie miała ale każda drużyna tego potrzebuje żeby gracz wychylał się poza schemat .
0
@Iniestazo i piłkarzom Barcy którzy frajerzą praktycznie co mecz błędami indywidualnymi ,
0
@Faun w szoku jestem naprawdę
3
@IronSanHybrid takie że sporo trenerów tego nie potrafi i wylatuja po kilku miesiącach.
0
@jachuu9 z Messim się nie da zakładać pressingu jak w innych ekipach , także możesz zapomnieć. A jak jeden piłkarz nie będzie udziału w pressingu to już c***.
0
@Zip La Rambli się nie da zadowolić :D
5
@robsesh jakby dostał poważną szansę t9 mielibyśmy z niego więcej pożytku niż ze 3 razy drozszego Dembele .
0
@IronSanHybrid na jednej stronie Puiq i Fati , wymarzona autostrada do bramki dla przeciwnika :D
0
@IronSanHybrid i Maradona tam , pewnie naćpany jak zwykle
0
@FC1899Barca co jak co ale w większości przypadków jego zmiany np w połowie okazywały się bardzo dobre.