0

@gryfiT. Nie , poprostu zeykly pomeczowy wniosek

0

@IMBALEO nie było? Bo przy 0:0 miała słupek i to był prawie gol

3

Prawda jest taka że wygraliśmy ale to tyle , kompletnie bez szału , przeciętnie i nie ma zbytnio co chwalić , bo nie będziemy się jarać posiadaniem piłki z Granadą na Camp Nou .

0

@itmustbejoke ta , poza tym ze Rakitic mial conajmniej jedno kluczowe podanie a Puiq ma odbiór...

4

@Kokokokok jezu , niektorzy to maja naprawde kompleks Rakitica

1

@BarcaInfo za Valverde to pewnienbysmy wygrywali z 2/3:0

0

Setien stoi i mówi,, k***A Barca znoei nam strzeliła " asystent musiał podbić i wytłumaczyć mu ,, chłopie przecież Ty teraz prowadzisz Barce "

0

@IronSanHybrid 2 strzały na bramkę z Granadą u siebie ale wypas! No normalnie jest genialnie oby się tak utrzymało!

0

@parpe Arthur jak nie ogarnie łba to pójdzie na sell i tyle będzie

0

@Vxb93 nie da się mieć tyle asyst i bramek na koncie i nie być niekreatywnym

2

81% posiadania pilki i tylko 3 strzały ... wszystko ładnie ale jak narazie jest kompletnie bezproduktywnie .

2

@moonray i co z tego wynikło? Nic

0

@robsesh A w tych wygranych Rakitic nie grał?

2

Ładnie to wygląda ale niewiele wynika z gry . Przy 80% posiadania akcji jak na lekarstwo ...

3

Serio bez Lengleta? Po tym kryminale z Atletico w obronie?

0

@Artsss okej , ja też :D

8

@LoveValverde dobrze, on budował zespół 4 lata ... my wygrywamy naszą ligę 8 na 11 więc nie narzekaj. Liverpool jest w gazie ale skupia się jedynie na jednym trofeum w sezonie bo więcej nie dadzą rady .

2

@Artsss Myślisz że Messi będzie gryzl trawę? Naprawdę jesteś taki naiwny?

8

@BarcaInfo cienko

0

@D10SLEO może Griezmann

1

Głupie pytanie o DNA Barcy w zespole . Masa piłkarzy go nie miała ale każda drużyna tego potrzebuje żeby gracz wychylał się poza schemat .

0

@Iniestazo i piłkarzom Barcy którzy frajerzą praktycznie co mecz błędami indywidualnymi ,

0

@Faun w szoku jestem naprawdę

3

@IronSanHybrid takie że sporo trenerów tego nie potrafi i wylatuja po kilku miesiącach.

0

@jachuu9 z Messim się nie da zakładać pressingu jak w innych ekipach , także możesz zapomnieć. A jak jeden piłkarz nie będzie udziału w pressingu to już c***.

0

@Zip La Rambli się nie da zadowolić :D

5

@robsesh jakby dostał poważną szansę t9 mielibyśmy z niego więcej pożytku niż ze 3 razy drozszego Dembele .

0

@IronSanHybrid na jednej stronie Puiq i Fati , wymarzona autostrada do bramki dla przeciwnika :D

0

@IronSanHybrid i Maradona tam , pewnie naćpany jak zwykle

0

@FC1899Barca co jak co ale w większości przypadków jego zmiany np w połowie okazywały się bardzo dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?