ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde mówił że nie planuje żadnych ruchów w zimowym okienku . Dziękuję , dobranoc .
0
@Maniek9444 De Jong-Arthur - De Bruyne
0
@AdiKingu96 dzięki ziom ale jestem starszy od Ciebie o 4 lata :D
1
@deyna2018 tytuł
1
@Mazeri jak masz już nutę wybraną to Alt+F4
1
@Adamski69 Firmino 120 mln XDDD Robertson 80 XDD Fabinho 74 XDD
To jakieś jaja są?
0
@Michael24 Sławomir - Miłość w Zakopanem
0
@KamQiX myślę że życie po śmierci nie istnieje
0
@Mesi12 kurde no , a ja tak bardzo liczyłem że wezmiecie to na serio tak jak to info z niechcianym De Jongiem ...
0
@Mroziu nikt ale Suareza musiałem wyróżnić :D
1
@SeeleyBooth u mnie to samo , jeszcze rozpoczęcie urlopu i jutro podróż do Polski :D
0
@barcanawieki Ja , nie wierzycie mi ? :D
2
Właśnie czytałem że Valverde przed rozpoczęciem pierwszego sezonu chciał wypożyczyć Ter Stegena i sprzedać Messiego . Co za gość normalnie .
0
Komentarz usunięty
20
Za występ w El Clasico to Suarezowi należy się ławka rezerwowych.
0
@Pilka_jest_okragla te dzienjikarzyna to poprostu jakiś hejter. Ciekawe czy inni by grali lepiej w obronie kiedy rywal gra w przewadze i czy skonczylibysmy z czystym kontem ...
0
@HermesHWH bo jest za słaby.
0
@Pilka_jest_okragla tak jak Barca czerpie korzyści z jego gry tak samo on czerpie korzyści gry w Barcelonie , bo koledzy z tylu biegają za niego.
6
@amanter napisał prawdę
2
@nadachu po pierwsze w defensywie gramy w 9tkę , po drugie nie da się przygotować kondycyjnie sezonu kiedy latasz gdzieś daleko i co chwila podróże.
A po trzecie oczywiście że Valverde przykłada wagę do przygotowania kondycyjnego , jego słowa zostały poprostu ale zinterpretowane .
Zobacz jak jego Bilbao śmigało w pressingu zawsze po 80/90 minut .
3
@MarioVeB! Za to lepiej cisnąć cały czas drugą linię że nie daje rady kiedy przeciwnik jest cały czas w przewadze?
4
• Leo Messi wykonał wczoraj 46 podań, w tym 40 na połowie Realu .
To tylko pokazuje jak pomógł wczoraj naszym z tyłu .
1
@Filek25 absolutnie nie .
0
@Mat_Cat tak , wcięło mi słowo,, lepsi " między ,,.byli " a ,, od ".
0
Messi z Suarezem wcale nie byli od pomocników wczoraj .
0
@daver ja tam przeżywałem mecz jak każde El Clasico , bicie serca i również wpatrzony w ekran . Zagraliśmy cienko ale emocje i tak są dla mnie zawsze .
0
@Hushovt o tym właśnie mówię ale więcej osób woli cisnąć za to Rakitica czy Busquetsa
3
Taka moja myśl . Zauważyłem że odkąd Griezmann gra u nas n skrzydle to Suarez ma bardziej wywalone na pressingu w ataku .
Wcześniej nie biegał tylko Messi a teraz Messi z Suarezem .
0
@jedrek7000 Messi w pressingu XDD
0
@Sandu! Biegać mu się nie chce od długiego czasu..m