0

Valverde mówił że nie planuje żadnych ruchów w zimowym okienku . Dziękuję , dobranoc .

0

@Maniek9444 De Jong-Arthur - De Bruyne

0

@AdiKingu96 dzięki ziom ale jestem starszy od Ciebie o 4 lata :D

1

@deyna2018 tytuł

1

@Mazeri jak masz już nutę wybraną to Alt+F4

1

@Adamski69 Firmino 120 mln XDDD Robertson 80 XDD Fabinho 74 XDD
To jakieś jaja są?

0

@Michael24 Sławomir - Miłość w Zakopanem

0

@KamQiX myślę że życie po śmierci nie istnieje

0

@Mesi12 kurde no , a ja tak bardzo liczyłem że wezmiecie to na serio tak jak to info z niechcianym De Jongiem ...

0

@Mroziu nikt ale Suareza musiałem wyróżnić :D

1

@SeeleyBooth u mnie to samo , jeszcze rozpoczęcie urlopu i jutro podróż do Polski :D

0

@barcanawieki Ja , nie wierzycie mi ? :D

2

Właśnie czytałem że Valverde przed rozpoczęciem pierwszego sezonu chciał wypożyczyć Ter Stegena i sprzedać Messiego . Co za gość normalnie .

0

Komentarz usunięty

20

Za występ w El Clasico to Suarezowi należy się ławka rezerwowych.

0

@Pilka_jest_okragla te dzienjikarzyna to poprostu jakiś hejter. Ciekawe czy inni by grali lepiej w obronie kiedy rywal gra w przewadze i czy skonczylibysmy z czystym kontem ...

0

@HermesHWH bo jest za słaby.

0

@Pilka_jest_okragla tak jak Barca czerpie korzyści z jego gry tak samo on czerpie korzyści gry w Barcelonie , bo koledzy z tylu biegają za niego.

6

@amanter napisał prawdę

2

@nadachu po pierwsze w defensywie gramy w 9tkę , po drugie nie da się przygotować kondycyjnie sezonu kiedy latasz gdzieś daleko i co chwila podróże.
A po trzecie oczywiście że Valverde przykłada wagę do przygotowania kondycyjnego , jego słowa zostały poprostu ale zinterpretowane .
Zobacz jak jego Bilbao śmigało w pressingu zawsze po 80/90 minut .

3

@MarioVeB! Za to lepiej cisnąć cały czas drugą linię że nie daje rady kiedy przeciwnik jest cały czas w przewadze?

4

• Leo Messi wykonał wczoraj 46 podań, w tym 40 na połowie Realu .
To tylko pokazuje jak pomógł wczoraj naszym z tyłu .

1

@Filek25 absolutnie nie .

0

@Mat_Cat tak , wcięło mi słowo,, lepsi " między ,,.byli " a ,, od ".

0

Messi z Suarezem wcale nie byli od pomocników wczoraj .

0

@daver ja tam przeżywałem mecz jak każde El Clasico , bicie serca i również wpatrzony w ekran . Zagraliśmy cienko ale emocje i tak są dla mnie zawsze .

0

@Hushovt o tym właśnie mówię ale więcej osób woli cisnąć za to Rakitica czy Busquetsa

3

Taka moja myśl . Zauważyłem że odkąd Griezmann gra u nas n skrzydle to Suarez ma bardziej wywalone na pressingu w ataku .
Wcześniej nie biegał tylko Messi a teraz Messi z Suarezem .

0

@jedrek7000 Messi w pressingu XDD

0

@Sandu! Biegać mu się nie chce od długiego czasu..m

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?