ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk Noo , to było rundę później :D
0
Tottenham byłby najłatwiejszy , wyjaśniliśmy ich w tamtym sezonie .
0
@Striker ale nasza gra wyglądała lepiej , szczególnie w defensywie.
0
@Adamski69 Lukaju ich przestawi ale nie z tak ogromną łatwością. Prawda jest taka że Todibo grał fajnie do przodu ale jako stoper to jak narazie się nie nadaje .
0
@BarcaInfo co z tego skoro Lukaku go jedną ręką przestawił jak jakiegoś dzieciaka i wyszedł 1 na 1.
0
@Omoziu rok i dwa lata temu byliśmy w formie od samego początku sezonu , teraz zaczynamy dopiero łapać formę.
7
Co jak co ale bramkę mamy bardzo dobrze obsadzoną.
9
@MarioVeB! Ciężko , bo pisalo że nie przegraliśmy meczu .
0
@Marcel99 Todibo wcale nie zagrał bardzo dobrze .
1
@Kaperan1357 3:5:2 albo 5:3:2 zależy czy w fazie ataku czy obrony
4
Oczywiście że błąd , PSG na sklepało , City , Celtic .
1
@Aveiro radziłbym sobie obejrzeć skrót i ochłonąć trochę, bo Lukaku go zniszczył porządnie niczym juniora .
3
@WiernyKibicToJa nie no bez przesady, o ile Umtiti zagrał raczej tragiozę to Lenglet dalej lepszy od Todibo .
1
Co to najlepsza drużyna Serie A dla Barcy B ... na lajcie .
0
Wszedł De Jong z Suarezem i od razu gramy gorzej xd
0
@Beztroskii Lukaku to za to przestawił jak pachoła
0
@Ynek gdyby się dał przestawić jak pachołek to Lautaro by się odwrócił i oddał strzał.
1
@Ynek ale spowolnił akcję i nie dał mu się odwrócić, bramka idzie na konto reszty która olała całkowicie Lukaku.
8
Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony . Gra 2/3 podstawowych zawodników, w n9wym ustawieniu , z zawodnikami którzy nie mają że sobą jakiegokolwiek zgrania i straciliśmy bramkę po rykoszecie z najlepszą drużyna Ser8e A i to w dodatku na wyjeździe.
Narazie wygląda to dobrze .
3
I jestem z tego faktu zadowolony.
1
@Hushovt Hobbit to gniot a do Władcy Pierścieni nie ma żadnego podjazdu.
0
@Skaramuczi z Atletico Rakitic stracił tylko 2 piłki a pamiętamyvjaki to byl pressing.
0
@Hiacynk Getafe? Nigdy!
1
@VamosRakieta w poście o współpracy Rakiety z De Jongiem ma 8 odbiorów a nie 1 .
0
@messi564 Busquets powinien zostać sprzedany już jakieś 3 lata temu .
4
@Midast Rakieta to powinien mieć wczoraj spokojnie trzy asysty gdyby nie koledzy z drużyny.
18
@DeynaKaka według mnie pisze że trzy mecze
0
@SergioTomas dobre mecze Busquetsa d 3 lat można policzyć na palcach jednej ręki. Poza wczorajszym meczem nie ma żadnych wspaniałych podań między linie o których piszesz .
W dodatku w defensywie wystarczy byle szybszy zawodnik i Busi już nie istnieje , dużo fauluje i łapie kartki bo nie daje sobie rady .
A dobrze gra z przeciwnikami nie stosujacymi pressingu a nie jak napisałeś,, odporny na pressing ".
Chyba się naogladales akcji jak grał jeszcze Xavi i Iniesta bo bez nich to jest praktycznie bezużyteczny piłkarz .
1
@Transu96 pamiętam jak łupałem w to z kuzynem na jednej klawiaturze :D
3
@Janiama ja zauważyłem sytuację że gdy Rakieta gra w podstawie to Messi częściej ma piłkę . Rakieta dobrze czuje się z Roberto na prawej obronie i Messim i wtedy nasz prawa strona dobrze funkcjonuje . Inaczej jest z Arturem bo ten często holuje piłkę albo bez sensu zmienia strony a Semedo jak Semedo . Brak progresu, automatyzmów czy dobrych piłek z przodu .