0

@Volk Noo , to było rundę później :D

0

Tottenham byłby najłatwiejszy , wyjaśniliśmy ich w tamtym sezonie .

0

@Striker ale nasza gra wyglądała lepiej , szczególnie w defensywie.

0

@Adamski69 Lukaju ich przestawi ale nie z tak ogromną łatwością. Prawda jest taka że Todibo grał fajnie do przodu ale jako stoper to jak narazie się nie nadaje .

0

@BarcaInfo co z tego skoro Lukaku go jedną ręką przestawił jak jakiegoś dzieciaka i wyszedł 1 na 1.

0

@Omoziu rok i dwa lata temu byliśmy w formie od samego początku sezonu , teraz zaczynamy dopiero łapać formę.

7

Co jak co ale bramkę mamy bardzo dobrze obsadzoną.

9

@MarioVeB! Ciężko , bo pisalo że nie przegraliśmy meczu .

0

@Marcel99 Todibo wcale nie zagrał bardzo dobrze .

1

@Kaperan1357 3:5:2 albo 5:3:2 zależy czy w fazie ataku czy obrony

4

Oczywiście że błąd , PSG na sklepało , City , Celtic .

1

@Aveiro radziłbym sobie obejrzeć skrót i ochłonąć trochę, bo Lukaku go zniszczył porządnie niczym juniora .

3

@WiernyKibicToJa nie no bez przesady, o ile Umtiti zagrał raczej tragiozę to Lenglet dalej lepszy od Todibo .

1

Co to najlepsza drużyna Serie A dla Barcy B ... na lajcie .

0

Wszedł De Jong z Suarezem i od razu gramy gorzej xd

0

@Beztroskii Lukaku to za to przestawił jak pachoła

0

@Ynek gdyby się dał przestawić jak pachołek to Lautaro by się odwrócił i oddał strzał.

1

@Ynek ale spowolnił akcję i nie dał mu się odwrócić, bramka idzie na konto reszty która olała całkowicie Lukaku.

8

Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony . Gra 2/3 podstawowych zawodników, w n9wym ustawieniu , z zawodnikami którzy nie mają że sobą jakiegokolwiek zgrania i straciliśmy bramkę po rykoszecie z najlepszą drużyna Ser8e A i to w dodatku na wyjeździe.
Narazie wygląda to dobrze .

3

I jestem z tego faktu zadowolony.

1

@Hushovt Hobbit to gniot a do Władcy Pierścieni nie ma żadnego podjazdu.

0

@Skaramuczi z Atletico Rakitic stracił tylko 2 piłki a pamiętamyvjaki to byl pressing.

0

@Hiacynk Getafe? Nigdy!

1

@VamosRakieta w poście o współpracy Rakiety z De Jongiem ma 8 odbiorów a nie 1 .

0

@messi564 Busquets powinien zostać sprzedany już jakieś 3 lata temu .

4

@Midast Rakieta to powinien mieć wczoraj spokojnie trzy asysty gdyby nie koledzy z drużyny.

18

@DeynaKaka według mnie pisze że trzy mecze

0

@SergioTomas dobre mecze Busquetsa d 3 lat można policzyć na palcach jednej ręki. Poza wczorajszym meczem nie ma żadnych wspaniałych podań między linie o których piszesz .
W dodatku w defensywie wystarczy byle szybszy zawodnik i Busi już nie istnieje , dużo fauluje i łapie kartki bo nie daje sobie rady .
A dobrze gra z przeciwnikami nie stosujacymi pressingu a nie jak napisałeś,, odporny na pressing ".
Chyba się naogladales akcji jak grał jeszcze Xavi i Iniesta bo bez nich to jest praktycznie bezużyteczny piłkarz .

1

@Transu96 pamiętam jak łupałem w to z kuzynem na jednej klawiaturze :D

3

@Janiama ja zauważyłem sytuację że gdy Rakieta gra w podstawie to Messi częściej ma piłkę . Rakieta dobrze czuje się z Roberto na prawej obronie i Messim i wtedy nasz prawa strona dobrze funkcjonuje . Inaczej jest z Arturem bo ten często holuje piłkę albo bez sensu zmienia strony a Semedo jak Semedo . Brak progresu, automatyzmów czy dobrych piłek z przodu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?