ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Puig XDD
0
@Kubi1899 nie zagra bo woli skoki narciarskie od El Clasico .
1
@ive03
@Dachido
Oczywiście chodzi mi o defensywę, my bad .
0
Jeśli Messi z Suarezem nie zaczną w końcu pomagać zespołowi w ofensywie, tylko będą sobie chodzić kiedy nasza drużyna gra w osłabieniu to nic z tego pozytywnego nie wyniknie.
2
@Sysia11 nie z trenerem tylko z tymi słabymi mentalnie piłkarzami
4
@itmustbejoke Liga to priorytet dla każdego trenera, nie można jej lekceważyć .
0
Rewanż u siebie, więc przejdziemy dalej . Gorzej będzie później.
0
@Skaramuczi tak , nas sędzia skrzywdził w doliczonym czasie a oni strzelili . No jestem k@rwa wniebowzięty!
3
Gdybyś sędziowie nie wydymali to mielibyśmy 2 pkt przewagi .
1
@Chwytliwy skład na miarę beniaminka La Liga .
0
@Elvisek o tak , 5 punktów straty to rzeczywiście powód do zwolnienia XD
0
@SergioTomas to chyba Ty nie umiesz czytać. 19:9 jest w okazjach a nie w strzałach tak jak napisałeś , a do okazji zaliczają wrzutki w pole karne .
2
@FCBMati10 jak spodziewasz się futbolu wysokiej klasy z Sociedad na wyjeździe to chyba nie oglądałeś meczów od 10 lat
0
@Messibestplayerintheworld A Busquets jak wygląda? De Jong też bardzo słabo dzisiaj .
Gdzie był Messi z Suarezem przez 70 minut meczu ?
2
@SergioTomas strzały celne na bramkę:
Sociedad 5-5 Barcelona
Strzały niecelne 9-3
Zastanów się zanim następny raz palniesz głupotę.
W okazjach jest 19-9 ale wrzutka to nie strzał...
2
Ludzie, nasza obrona i pomoc musi bronić w 7 ( 8 z Griezmannem) przeciwko 8/9/10 zawodnikom w każdym meczu , cały czas w obronie mamy jednego zawodnika mniej bo Suarez z Messim nie bronią a Wy i tak potraficie tylko narzekać na drugą linię...
1
@VenoM 15 lat temu też graliśmy taką kupę ale możesz nie pamiętać
4
To wina Valverde że od 8 lat gra nam się ciężko na Anoeta! XDDDD
0
Tak , na Anoeta mieliśmy serię 7 lat bez zwycięstwa z najlepszą linią pomocy w historii klubu, a tu co niektórzy chcą Puiqa , Alene i De Jonga .
Ehh odpalcie sobie Fife czy FMa
0
Niech się ogarnie bo jego przygoda z Barcą może się skończyć bardzo szybko , a w pomocy mamy kim grać.
2
@JackPtak w czym mu niby to dobrze szło? On ustawił albo Ramowa na DP i wtedy dostał czerwo albo kazał całej ekipie to kosić . Zresztą Messi przeciwko Mou ma bardzo dobre statystyki, więc niewiem skąd ta teza wogóle .
20
Todibo zawodnikiem meczu to jakiś żart.
Lenglet dwa kluczowe bloki , które uratowały nam dupę , z czego jeden po tym jak Lukaku wziął Umtitiego na zamach a drugi w końcówce a nawet nie ma o tym informacji .
Przestaję już wchodzić w artykuł z ocenami bo coraz częściej są robione od niechcenia i nie pokrywają się wogóle z rzeczywistością .
1
@Rewolucja123 jak dla mnie Valverde powinien zostać .
0
@Midast wyjdziemy 4:3:3 z Griezmannem w ataku a w fazie defensywny będzie 4:4:2 jak zwykle.
2
Apropo Cesca to mam nadzieję że Fabregas zagra chociaż kilka minut jutro z Angers bo jadę obejrzeć. No i oczywiście Kamilo Glik .
1
@Odesseiron i zapewne tak jest bo tam z miejsca miałby pierwszy skład .
8
@a1a akurat to jest ta osoba która mu odradzała przenosiny do PSG .
0
@Volk Noo , to było rundę później :D
0
Tottenham byłby najłatwiejszy , wyjaśniliśmy ich w tamtym sezonie .
0
@Striker ale nasza gra wyglądała lepiej , szczególnie w defensywie.