ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaFan1998 Bilbao chociaż biegali jak wściekłe i walczylo o każdą piłkę...
0
@Hubert98 jak się patrzy na to ile zarabiają piłkarze to śmieszy mnie zdania że trener nie posiada umiejętności motywacyjnych .
Jak ktoś z nich nie ma motywacji do gry w koszulce Barcy to niech sobie idzie grać gdzie indziej .
1
@MikeBajson Busquets miał gorączkę dla tego nie zagrał .
7
@Chwytliwy że co ? Przecież oddał że 3-4 piłki kompletnie bez sensu na około 25 metrze piłkarzom Realu ... To ewidentnie nie był jego dzień.
0
@miko1711 Rakieta dzisiaj minął 3-4 zaw9dnikow w jednej akcji w środku pola .
A no tak zapomniałem , jego się tylko hejtuje tutaj.
1
@Alistar74 wiesz , tutaj reszty to nie obchodzi . Oni muszą narzekać bo nie pamiętają czasów przed Pepem czy Rijkaardem albo jak zostawiliśmy 0:3 od Realu i człowiek musiał się z tym pogodzić
.
0
@_Specjalista dzisiaj był kimś innym bo przez 90% czasu to nie było i nie pomagał kolegom w defensywie .
Wiadomo jak miał piłkę to spoko ogarniał ale żeby o nią powalczyć to było już za ciężko.
0
@badej60 jak dach jest zamknięty to jest lipa jak cholera , jakbyś słuchał muzy na basenie .
0
@kuz Real miał wiele okazji ale setek albo takiej okazji jak Alba miał sam na sam to nie mieli .
0
@Chwytliwy Suarez z Messim znajdują się najczęściej 30 metrów od naszych piłkarzy bo nie wracają w defensywnej fazie meczu .
0
@Chwytliwy A do kogo ta druga linia ma grać ją się pytam?
1
@NGTRX wiadomo, Suarez to dziś tragedia ale tutaj nikt o tym nie wspomni bo skupiają się na zrzucenie winy na Rakiticu .
3
@Arnold1234 A co Rakitic nie walczył? Bez jaj
0
@NGTRX Messi zmarnował jedną z dwóch setek jakie mieliśmy ...
0
Dziś przez 90% czasu graliśmy w osłabieniu 9 vs 11 i daliśmy radę zagrać na 0:0 .
Mam nadzieję że w następnym klasyku Messiemu i Suarezowi będzie się chciało biegać.
7
Patrzcie co Suarez zrobił w 46 minucie . Stracił piłkę , ponarzekał na sędziego i zamiast pomóc w odbiorze to poszedł w atak ...
0
@jeyx77x Arthur jak dalej będzie tak postępował to skończy za niedługo w innym klubie .
0
Ludzie ciśnienie naszych a jak i do kogo mają grać jak Messi z Suarezem znajdują się bardzo daleko od naszych zawodników. Real w ataku pozycyjnym gra sobie na spokojnie bo nasi dwaj zawodnicy nie wracają i mają przewagę liczebną.
W dodatku jak przejmujemy piłkę to nie mamy do kogo grać bo znajdują się za daleko od naszych .
I to nie jest wina Valverde czy linii pomocy, tylko tego że Messiemu i Suarezowi nie chce się biegać a wtedy nie mamy inaczej jak z.jiki grać .
Gdyby brali udział w pressingu to byłoby pięknie no ale niestety .
0
@GeraltzKatalonii narazie najlepsza przewagę Realowi robi Messi z Suarezem.
0
@ProMILs z Messim się nie da stosować pressingu nie rozumiesz tego?
0
@koziar A gdzie ma grać nasza linia pomocy , jak nasi piłkarze jak przejmą piłkę to Messi z Suarezem są 30 metrów dalej bo nie wracają pomoc reszcie drużyny?
0
@kkbarca no tak i do tego nie rozgrywa w tym sezonie w tych meczach .
0
@Cwaniak4 z tymi piłkarzami to niewykonalne
4
Messi z Suarezem jak dalej będą chodzić, to Real w przewadze zajedzie naszą resztę drużyny.
1
@robsesh ta pomoc musi bronić cały czas przy przewadze 1/2 zawodników Realu , także trudni żeby szaleli .
0
Mam nadzieję że Real już się wyszalał i Barca ruszy teraz do ataku .
0
@matirix20 Busquets ma gorączkę
1
@Fake69 Coutinho wypożyczenie, Dembele , Arthur , Busquets kontuzje a to robi różnicę.
7
@dasouzar11 A co znowu nie pasuje?
0
Może Busi ma jakieś małe dolegliwości że nie gra .