0

@BarcaFan1998 Bilbao chociaż biegali jak wściekłe i walczylo o każdą piłkę...

0

@Hubert98 jak się patrzy na to ile zarabiają piłkarze to śmieszy mnie zdania że trener nie posiada umiejętności motywacyjnych .
Jak ktoś z nich nie ma motywacji do gry w koszulce Barcy to niech sobie idzie grać gdzie indziej .

1

@MikeBajson Busquets miał gorączkę dla tego nie zagrał .

7

@Chwytliwy że co ? Przecież oddał że 3-4 piłki kompletnie bez sensu na około 25 metrze piłkarzom Realu ... To ewidentnie nie był jego dzień.

0

@miko1711 Rakieta dzisiaj minął 3-4 zaw9dnikow w jednej akcji w środku pola .

A no tak zapomniałem , jego się tylko hejtuje tutaj.

1

@Alistar74 wiesz , tutaj reszty to nie obchodzi . Oni muszą narzekać bo nie pamiętają czasów przed Pepem czy Rijkaardem albo jak zostawiliśmy 0:3 od Realu i człowiek musiał się z tym pogodzić
.

0

@_Specjalista dzisiaj był kimś innym bo przez 90% czasu to nie było i nie pomagał kolegom w defensywie .
Wiadomo jak miał piłkę to spoko ogarniał ale żeby o nią powalczyć to było już za ciężko.

0

@badej60 jak dach jest zamknięty to jest lipa jak cholera , jakbyś słuchał muzy na basenie .

0

@kuz Real miał wiele okazji ale setek albo takiej okazji jak Alba miał sam na sam to nie mieli .

0

@Chwytliwy Suarez z Messim znajdują się najczęściej 30 metrów od naszych piłkarzy bo nie wracają w defensywnej fazie meczu .

0

@Chwytliwy A do kogo ta druga linia ma grać ją się pytam?

1

@NGTRX wiadomo, Suarez to dziś tragedia ale tutaj nikt o tym nie wspomni bo skupiają się na zrzucenie winy na Rakiticu .

3

@Arnold1234 A co Rakitic nie walczył? Bez jaj

0

@NGTRX Messi zmarnował jedną z dwóch setek jakie mieliśmy ...

0

Dziś przez 90% czasu graliśmy w osłabieniu 9 vs 11 i daliśmy radę zagrać na 0:0 .
Mam nadzieję że w następnym klasyku Messiemu i Suarezowi będzie się chciało biegać.

7

Patrzcie co Suarez zrobił w 46 minucie . Stracił piłkę , ponarzekał na sędziego i zamiast pomóc w odbiorze to poszedł w atak ...

0

@jeyx77x Arthur jak dalej będzie tak postępował to skończy za niedługo w innym klubie .

0

Ludzie ciśnienie naszych a jak i do kogo mają grać jak Messi z Suarezem znajdują się bardzo daleko od naszych zawodników. Real w ataku pozycyjnym gra sobie na spokojnie bo nasi dwaj zawodnicy nie wracają i mają przewagę liczebną.
W dodatku jak przejmujemy piłkę to nie mamy do kogo grać bo znajdują się za daleko od naszych .
I to nie jest wina Valverde czy linii pomocy, tylko tego że Messiemu i Suarezowi nie chce się biegać a wtedy nie mamy inaczej jak z.jiki grać .
Gdyby brali udział w pressingu to byłoby pięknie no ale niestety .

0

@GeraltzKatalonii narazie najlepsza przewagę Realowi robi Messi z Suarezem.

0

@ProMILs z Messim się nie da stosować pressingu nie rozumiesz tego?

0

@koziar A gdzie ma grać nasza linia pomocy , jak nasi piłkarze jak przejmą piłkę to Messi z Suarezem są 30 metrów dalej bo nie wracają pomoc reszcie drużyny?

0

@kkbarca no tak i do tego nie rozgrywa w tym sezonie w tych meczach .

0

@Cwaniak4 z tymi piłkarzami to niewykonalne

4

Messi z Suarezem jak dalej będą chodzić, to Real w przewadze zajedzie naszą resztę drużyny.

1

@robsesh ta pomoc musi bronić cały czas przy przewadze 1/2 zawodników Realu , także trudni żeby szaleli .

0

Mam nadzieję że Real już się wyszalał i Barca ruszy teraz do ataku .

0

@matirix20 Busquets ma gorączkę

1

@Fake69 Coutinho wypożyczenie, Dembele , Arthur , Busquets kontuzje a to robi różnicę.

7

@dasouzar11 A co znowu nie pasuje?

0

Może Busi ma jakieś małe dolegliwości że nie gra .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?