3

@ote1989 może piłkarzy?

1

@Wilku151 sezon przegrany bo odpadliśmy z Superpucharu? Z tych Waszych komentarzy powinno się robić memy

0

@FcBforever221 więc może to wina piłkarzy

1

@Witekk10 może Busquets był zmęczony?

2

Pique mur nie do przejścia xd

1

@ArterkHD z Atletico nigdy nie gra się pięknie

0

Ten mecz będzie jeszcze gorszy niż w Lidze bo tu Atleti będzie bronić jeszcze bardziej i czekać na kontry. Szykuje się nudny mecz .

0

@Midast my zdobyliśmy ligę przegrywając dopiero w przedostatniej kolejce kiedy Real kaleczył cały sezon ...

0

@ShowMe po zakończeniu sezonu skokow narciarskich xd

1

I prawidłowo bo przez niego uciekły nam dwa punkty .

0

@Mathew86 tak się składa że to De Jong sabotowal najlepiej z Espanyolem .

1

A może by zamienić pozycjami Griezmanna z Suarezem?

1

@El dominatore ta pressing z Messim , bez jaj xd

0

Espanyol się broni , miał jedną okazję i strzelił. Co za nie fart .

2

@bixmix co odkopał xd

4

@Piotr777 właśnie dzięki Messiemu nie wygramy LM bo w kluczowych momentach trzeba pomóc zespołowi w obronie a u nas Messi z Suarezem sobie będą spacerować.

5

@ElmaXeen no tak, bo nie mamy rzeczywiście dobrych zawodników w linii ataku ... Ale trzeba się przyczepić o wszystko.

0

@th@les shotgun pięknie zamazany ma biało xd

0

@kielon93 i Liverpool mocny i rywale słabi .

0

@Colon No to git , cieszę się :D

0

@Colon tego raczej nie xd ale chętnie dzielę się gustem muzycznym xd

0

@Kajtek77 z tych ludzi którzy robią takie rzeczy .

1

@Colon Carpathian Forest- Fuck you all

0

@NGTRX wiadomo że większość ludzi z tych państw to zwykle zwierzęta A ja najchętniej bym ich wsadził w powietrze za to co robią .

3

@FC1899Barca takie seriale jak Nawiedzony dom na wzgórzu, Terror , Lost czy Castle Rock napewno wyżej niż ten gniot TWD .

8

Mam nadzieję że nie dacie rady i spadniecie do Segunda , ależ to byłby piękny widok .

0

@Hushovt grał u nas w Barcelonie C i B .

3

@VamosRakieta są lepsze piosenki Metallici niż Nothing Else Matters... mam wrażenie ludzie znają tylko ten kawałek...

0

@Hushovt A Nie było go w fantastycznej czwórce czasami ?

2

@IronSanHybrid jeszcze Zgretan Ibrahimovic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?