ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ote1989 może piłkarzy?
1
@Wilku151 sezon przegrany bo odpadliśmy z Superpucharu? Z tych Waszych komentarzy powinno się robić memy
0
@FcBforever221 więc może to wina piłkarzy
1
@Witekk10 może Busquets był zmęczony?
2
Pique mur nie do przejścia xd
1
@ArterkHD z Atletico nigdy nie gra się pięknie
0
Ten mecz będzie jeszcze gorszy niż w Lidze bo tu Atleti będzie bronić jeszcze bardziej i czekać na kontry. Szykuje się nudny mecz .
0
@Midast my zdobyliśmy ligę przegrywając dopiero w przedostatniej kolejce kiedy Real kaleczył cały sezon ...
0
@ShowMe po zakończeniu sezonu skokow narciarskich xd
1
I prawidłowo bo przez niego uciekły nam dwa punkty .
0
@Mathew86 tak się składa że to De Jong sabotowal najlepiej z Espanyolem .
1
A może by zamienić pozycjami Griezmanna z Suarezem?
1
@El dominatore ta pressing z Messim , bez jaj xd
0
Espanyol się broni , miał jedną okazję i strzelił. Co za nie fart .
2
@bixmix co odkopał xd
4
@Piotr777 właśnie dzięki Messiemu nie wygramy LM bo w kluczowych momentach trzeba pomóc zespołowi w obronie a u nas Messi z Suarezem sobie będą spacerować.
5
@ElmaXeen no tak, bo nie mamy rzeczywiście dobrych zawodników w linii ataku ... Ale trzeba się przyczepić o wszystko.
0
@th@les shotgun pięknie zamazany ma biało xd
0
@kielon93 i Liverpool mocny i rywale słabi .
0
@Colon No to git , cieszę się :D
0
@Colon tego raczej nie xd ale chętnie dzielę się gustem muzycznym xd
0
@Kajtek77 z tych ludzi którzy robią takie rzeczy .
1
@Colon Carpathian Forest- Fuck you all
0
@NGTRX wiadomo że większość ludzi z tych państw to zwykle zwierzęta A ja najchętniej bym ich wsadził w powietrze za to co robią .
3
@FC1899Barca takie seriale jak Nawiedzony dom na wzgórzu, Terror , Lost czy Castle Rock napewno wyżej niż ten gniot TWD .
8
Mam nadzieję że nie dacie rady i spadniecie do Segunda , ależ to byłby piękny widok .
0
@Hushovt grał u nas w Barcelonie C i B .
3
@VamosRakieta są lepsze piosenki Metallici niż Nothing Else Matters... mam wrażenie ludzie znają tylko ten kawałek...
0
@Hushovt A Nie było go w fantastycznej czwórce czasami ?
2
@IronSanHybrid jeszcze Zgretan Ibrahimovic