0

@Cariones zgadzam się, Busquetsa to już od dwóch sezonów nie powinno być w Barcelonie .

0

@4drian0 A obrońcy piłkarzy gdzie są i jak się czują oglądając masę indywidualnych błędów ?

1

Najgorsze jest to że to sami piłkarze swoimi głupimi decyzjami najbardziej sobie komplikuje życie .
Wszystko niedokładnie, za plecy i bez zaangażowania.

0

@kamyk_23 w ostatnim meczu jakoś nie potrafił się utrzymać przy piłce także bez przesady .

12

4

Przy ocenie De Jonga zero informacji na temat jego głupich strat na początku drugiej połowy? Przecież to był pierwszy piłkarz który zaczął grać największą padakę od 45tej minuty

1

@Uukasz_93 pressingu z Messim? Chyba żartujesz xd

0

@sokot nie był , w pierwszych 10 minutach 2 połowy był najgorszym zawodnikiem

0

@Pilka_jest_okragla przecież De Jong był pierwszym który zaczął grać padakę w drugiej połowie...

0

@lukas93 ale Guardioli już nie ma i nie będzie

0

@NaFazieHitman tylko że nowi jak Griezmann , Fati czy Perez to biegają , starają się i walczą a reszta ma to gdzieś.

0

@Kosteq73 to była pierwsza która podważa Twoją teorię na temat podań do tylu itp

0

@Kompletny oczywiście, myślisz że Klopp byłby ponad Messim ? Nie rozsmieszaj mnie .

0

@Kompletny wina piłkarzy za to co zrobili w drugiej połowie . Zero zaangażowania , chęci do gry , proste błędy i tak to się kończy.

0

@Kosteq73 jak zero chęci i do tylu jak w pierwszej swojej sytuacji szukał Griezmanna w polu karnym ...

0

@Ratamahatta myślisz że u jakiegoś trenera Messi będzie brał udział w pressingu jak reszta? Zapomnij .
A teraz jest to niezbędne do wygrania LM .

0

@badej60 teraz to obrońcy piłkarzy powinni szukać argumentów, za to że nie potrafią przyjąć pilki.

0

@Hushovt to powiedz Messiemu żeby zaczął biegać kiedy nam nie idzie . Życzę powodzenia.

5

Gratulacje dla piłkarzy! Dla Leo że zaczął grać od 70 minuty , dla De Jonga że nie wyszedł na drugą połowę a także dla Arthura , po jego zejściu nie było widać żadnej zmiany .

Żaden trener tu nie pomoże, jeśli tym piłkarzom brakuje zaangażowania i chęci do gry.

0

@Maker0 nie można tylko należy.

0

Gratulacje do piłkarzy, zero zaangażowania, proste błędy i tak się kończy w drugiej połowie.

2

Git , może Messi zacznie biegać w końcu w tym meczu .

0

@szymon6847 co Ty , niżej typ pisze że dramat :D

0

@Kompletny czekam na Twój lepszy plan jak grać z drużyną którą broni się jedenastką na swojej połowie .

0

Dzisiaj Griezmann z Semedo lepiej niż Messi z Suarezem :D

1

Uwielbiam ten przedmeczowy płacz o składy na La Rambli :D

0

@Phatro my nie będziemy zdobywać LM póki Messi nie zacznie grać w pressingu ( a to się nie stanie )

0

@robsesh ja Ci odpowiem . Grał bo na to zaslugiwal , nie strzela się 30 bramek i tyle samo asyst grając nic . Błąd polega na tym że Rakitic powinien byś ustawiony jak najbliżej bramki a stawiają to na DMie .

0

@4drian0 masz rację , np. poda do przeciwnika :D

0

@A_Gomesinho_21 ale z charakteru podpadł La Rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?