ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cariones zgadzam się, Busquetsa to już od dwóch sezonów nie powinno być w Barcelonie .
0
@4drian0 A obrońcy piłkarzy gdzie są i jak się czują oglądając masę indywidualnych błędów ?
1
Najgorsze jest to że to sami piłkarze swoimi głupimi decyzjami najbardziej sobie komplikuje życie .
Wszystko niedokładnie, za plecy i bez zaangażowania.
0
@kamyk_23 w ostatnim meczu jakoś nie potrafił się utrzymać przy piłce także bez przesady .
12
@damianex10 NOT
4
Przy ocenie De Jonga zero informacji na temat jego głupich strat na początku drugiej połowy? Przecież to był pierwszy piłkarz który zaczął grać największą padakę od 45tej minuty
1
@Uukasz_93 pressingu z Messim? Chyba żartujesz xd
0
@sokot nie był , w pierwszych 10 minutach 2 połowy był najgorszym zawodnikiem
0
@Pilka_jest_okragla przecież De Jong był pierwszym który zaczął grać padakę w drugiej połowie...
0
@lukas93 ale Guardioli już nie ma i nie będzie
0
@NaFazieHitman tylko że nowi jak Griezmann , Fati czy Perez to biegają , starają się i walczą a reszta ma to gdzieś.
0
@Kosteq73 to była pierwsza która podważa Twoją teorię na temat podań do tylu itp
0
@Kompletny oczywiście, myślisz że Klopp byłby ponad Messim ? Nie rozsmieszaj mnie .
0
@Kompletny wina piłkarzy za to co zrobili w drugiej połowie . Zero zaangażowania , chęci do gry , proste błędy i tak to się kończy.
0
@Kosteq73 jak zero chęci i do tylu jak w pierwszej swojej sytuacji szukał Griezmanna w polu karnym ...
0
@Ratamahatta myślisz że u jakiegoś trenera Messi będzie brał udział w pressingu jak reszta? Zapomnij .
A teraz jest to niezbędne do wygrania LM .
0
@badej60 teraz to obrońcy piłkarzy powinni szukać argumentów, za to że nie potrafią przyjąć pilki.
0
@Hushovt to powiedz Messiemu żeby zaczął biegać kiedy nam nie idzie . Życzę powodzenia.
5
Gratulacje dla piłkarzy! Dla Leo że zaczął grać od 70 minuty , dla De Jonga że nie wyszedł na drugą połowę a także dla Arthura , po jego zejściu nie było widać żadnej zmiany .
Żaden trener tu nie pomoże, jeśli tym piłkarzom brakuje zaangażowania i chęci do gry.
0
@Maker0 nie można tylko należy.
0
Gratulacje do piłkarzy, zero zaangażowania, proste błędy i tak się kończy w drugiej połowie.
2
Git , może Messi zacznie biegać w końcu w tym meczu .
0
@szymon6847 co Ty , niżej typ pisze że dramat :D
0
@Kompletny czekam na Twój lepszy plan jak grać z drużyną którą broni się jedenastką na swojej połowie .
0
Dzisiaj Griezmann z Semedo lepiej niż Messi z Suarezem :D
1
Uwielbiam ten przedmeczowy płacz o składy na La Rambli :D
0
@Phatro my nie będziemy zdobywać LM póki Messi nie zacznie grać w pressingu ( a to się nie stanie )
0
@robsesh ja Ci odpowiem . Grał bo na to zaslugiwal , nie strzela się 30 bramek i tyle samo asyst grając nic . Błąd polega na tym że Rakitic powinien byś ustawiony jak najbliżej bramki a stawiają to na DMie .
0
@4drian0 masz rację , np. poda do przeciwnika :D
0
@A_Gomesinho_21 ale z charakteru podpadł La Rambli