ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Linia pomocy Busi-Arthur-de Jong taka dobra że przy nich to Ter Stegen musi asystować.
4
Sprzedalismy Malcoma zamiast tej szklanki , co za błąd...
0
@Deraxium Valdek sam komentuje że brakuje nam szybkości i są problemy z przechodzeniem do ataku , więc to nie jego taktyka tylko indolencja że strony piłkarzy.
0
@Deraxium no tak czytałem i co to zmienia , przecież to w ogóle nie jego zakres obowiązków.
1
@BueN0 dlatego nie napisałem,, skręci" bo to ryzykowne.
0
@Deraxium A co ma Valverde do przygotowania fizycznego? Od tego są osobni trenerzy . W dodatku jego Athletic już od dawna biegał 10 razy więcej niż nasz zespół.
2
Może Dembele coś rozkręci .
0
@masq sorry ale nie dożyjesz
0
@ViscaBarca123 ciekawe za kogo będzie grał
0
@nieprzysiadalnosc A dobrze, dobrze .
0
@liberoFCB A co tu do rozwiązania? Chłop praktycznie nie wziął udziału w presezonie więc trzeba będzie się liczyć z kontuzjami .
1
@szymonadamczak34 już widzę jak Roura zdobywa ligę z jedynie jedną porażką przez cały sezon . Wy już ludzie oglupieliscie chyba .
8
@Zieliniak wczoraj wjechał jak kuna w agrest .
7
@kaamil1910 wczoraj to Luis Suarez był bezsprzecznie najgorszym zawodnikiem w tym meczu .
1
@Volk Jęcząca .
11
@FCMichalo i strate punktów do tego .
5
Fati w 5 minut zrobił więcej niż Suarez w 75 .
0
@tobiasson92 A na jakim pressingu ma być oparta jak w 3 napastników masz Suareza i Messiego?
0
@Bzyczekk chyba raczej Busi jest świetny ,, kiedy gramy przeciwko przeciwnikowi , który nie walczy i odpuszczą praktycznie walkę w 2 linii ".
1
@głardiola ja to tłumaczę już od kilku lat . I to jest jeden z powodów przez których (według mnie) raczej nie wygramy LM bo tam trzeba bronić i atakować w 11 a nie w 10 .
3
Szkoda że Luis Suarez nie zdążył dotrzeć na dzisiejszy mecz.
0
@Explode A co gra takiego Coutinho? Gość gra taki sam futbol jak u nas ... nic wybitnego ale strzelił bramkę.
0
@xJLx 3 rok kopania się po czole a 2 lata temu przegraliśmy w lidze dopiero w przedostatniej kolejce ... No to nieźle kopanie się po czole ...
0
@clyde A może nowy trener nie wygrywalby nic ani w lidze ani w lidze mistrzów...
0
Hehe wszyscy cisną Valverde a dziwne że jakoś u siebie to potrafimy grać a na wyjeździe to już inna sprawa ... może to wina i jego i piłkarzy a nie samego trenera ? Może ma dobry pomysł ale piłkarze na wyjazdach nie potrafią wcielić tych pomysłów w życie?
0
@Rzetafi tak , dlatego Rakieta miał najwięcej podań z całej drużyny , bo stał w miejscu i się nie wystawiał xd
0
@Rzetafi tak się składa że to nie były 2 niecelne piłki. W dodatku Rakieta najszybciej transportuje piłę do Leo a Arthur potrzebuje zrobić jeszcze 3 kolka przed podaniem .
2
@norbi77 żeby się nie zajechali czasem
2
@FafitFCB kolega chyba spożywał alkohol
0
Właśnie sobie kupiłem koszulkę z trzeciego kompletu i muszę powiedzieć że ładnie wygląda.