5

Linia pomocy Busi-Arthur-de Jong taka dobra że przy nich to Ter Stegen musi asystować.

4

Sprzedalismy Malcoma zamiast tej szklanki , co za błąd...

0

@Deraxium Valdek sam komentuje że brakuje nam szybkości i są problemy z przechodzeniem do ataku , więc to nie jego taktyka tylko indolencja że strony piłkarzy.

0

@Deraxium no tak czytałem i co to zmienia , przecież to w ogóle nie jego zakres obowiązków.

1

@BueN0 dlatego nie napisałem,, skręci" bo to ryzykowne.

0

@Deraxium A co ma Valverde do przygotowania fizycznego? Od tego są osobni trenerzy . W dodatku jego Athletic już od dawna biegał 10 razy więcej niż nasz zespół.

2

Może Dembele coś rozkręci .

0

@masq sorry ale nie dożyjesz

0

@ViscaBarca123 ciekawe za kogo będzie grał

0

@nieprzysiadalnosc A dobrze, dobrze .

0

@liberoFCB A co tu do rozwiązania? Chłop praktycznie nie wziął udziału w presezonie więc trzeba będzie się liczyć z kontuzjami .

1

@szymonadamczak34 już widzę jak Roura zdobywa ligę z jedynie jedną porażką przez cały sezon . Wy już ludzie oglupieliscie chyba .

8

@Zieliniak wczoraj wjechał jak kuna w agrest .

7

@kaamil1910 wczoraj to Luis Suarez był bezsprzecznie najgorszym zawodnikiem w tym meczu .

1

@Volk Jęcząca .

11

@FCMichalo i strate punktów do tego .

5

Fati w 5 minut zrobił więcej niż Suarez w 75 .

0

@tobiasson92 A na jakim pressingu ma być oparta jak w 3 napastników masz Suareza i Messiego?

0

@Bzyczekk chyba raczej Busi jest świetny ,, kiedy gramy przeciwko przeciwnikowi , który nie walczy i odpuszczą praktycznie walkę w 2 linii ".

1

@głardiola ja to tłumaczę już od kilku lat . I to jest jeden z powodów przez których (według mnie) raczej nie wygramy LM bo tam trzeba bronić i atakować w 11 a nie w 10 .

3

Szkoda że Luis Suarez nie zdążył dotrzeć na dzisiejszy mecz.

0

@Explode A co gra takiego Coutinho? Gość gra taki sam futbol jak u nas ... nic wybitnego ale strzelił bramkę.

0

@xJLx 3 rok kopania się po czole a 2 lata temu przegraliśmy w lidze dopiero w przedostatniej kolejce ... No to nieźle kopanie się po czole ...

0

@clyde A może nowy trener nie wygrywalby nic ani w lidze ani w lidze mistrzów...

0

Hehe wszyscy cisną Valverde a dziwne że jakoś u siebie to potrafimy grać a na wyjeździe to już inna sprawa ... może to wina i jego i piłkarzy a nie samego trenera ? Może ma dobry pomysł ale piłkarze na wyjazdach nie potrafią wcielić tych pomysłów w życie?

0

@Rzetafi tak , dlatego Rakieta miał najwięcej podań z całej drużyny , bo stał w miejscu i się nie wystawiał xd

0

@Rzetafi tak się składa że to nie były 2 niecelne piłki. W dodatku Rakieta najszybciej transportuje piłę do Leo a Arthur potrzebuje zrobić jeszcze 3 kolka przed podaniem .

2

@norbi77 żeby się nie zajechali czasem

2

@FafitFCB kolega chyba spożywał alkohol

0

Właśnie sobie kupiłem koszulkę z trzeciego kompletu i muszę powiedzieć że ładnie wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?