0

@Colon Modrić zwycięzca złotej piłki

1

@vangoor ja bym dał Dembele i 50 mój i powinno być.

0

@Wilczeq też mam taką nadzieję, najlepiej byłoby wypracować sobie zaliczkę już do przerwy , żeby po przerwie ogrywać młodych ale będzie bardzo ciężko. Osasuna nie straciła jeszcze bramki .

0

@Lil_Barcelonista słabe na maksa

0

@Wilczeq fajnie to będzie jeśli wygramy .

0

@AmigoBlancos mogą zostać ale żaden z piłkarzy Barcy nie chce przejść do PSG i bardzo dobrze!

0

@Gacork nie , do Paryża mam 1h 20 min pociągiem ale mieszkam we Francji i obejrze sobie ich na wyjeździe w Angers

2

W sumie jak Rakieta i Dembele przejdą do PSG to git , bo sobie ich obejrzę na żywo ;)

0

Komentarz usunięty

0

@semafor szkoda że ma być ofiarą tej wymiany . Dajemy gościa który nigdy nie odkładał nogi , walczył z zaangażowaniem o każdą piłkę za gościa , który nas ośmieszył i wypisał się z bycia cule dla pieniędzy ...

0

@Ratamahatta u nas nie od dziś nie szanuje się piłkarzy ale w innych klubach jest czasami gorzej .

2

@AdrianGajewski2005 ćwiczenia bez diety jak seks bez kobiety ...

2

Powiem tak , jeśli Rakieta rzeczywiście odchodzi to klub powinien go należycie pożegnać . Zdobył z nami sporo trofeów i za jego zaangażowanie, poświęcenie jak np kiedy grał ze złamanym palcem to się chłopu należy .

1

@AmigoBlancos za bramki z Juve , Realem , City i wiele innych .

3

@FCMichalo no i co z tego skoro znając życie Lunin, Reguilon , Vallejo , Ceballos już nie założą koszulki Realu ...

2

Chciałbym z Osasuną zobaczyć środek De Jong-Rakitic-Arthur

0

A co jeśli Neymar do nas przyjdzie a po sezonie dojdzie do wniosku że chce wrócić do swojego prawdziwego domu gdzie było mu najlepiej czyli do PSG ?

0

@gumaz dałem w Sevilli +2,5 bramki i podwójną szansę na remis w Bilbao .

3

@Kubsoleon to że np Rakitic daje więcej niż Busquets , Arthur i jak na razie Frenkie ...

0

Git , mam nadzieję że Ernesto zacznie ustawiać Rakitica wyżej niż zazwyczaj , bo Chorwat im bliżej bramki przeciwnika tym lepszy . Może asystować obiema nogami, gra dobrze głową i ma dobre pieprznięcie z daleka … i wkońcu jest do kogo zagrać prostopadłą piłkę a tak to zostaje Suarez kryty przez dwóch stoperów i Messi na 20-30 metrze .

0

@Kelvin mi też się kończy cierpliwość do Dembele ale z drugiej strony jest młody i może ktoś to ogarnie

2

@macio_944 jak dla mnie ten transfer jest zbędny, w dodatku możemy sporo ucierpieć pod względem finansowym .

2

@Lares dokładnie, w dodatku Arda uwielbiał grać w systemie 4:4:2 , który Valdek później stosował.

1

@kkbarca niech spoczywa w pokoju...

0

@PAULPOGBAFAN komentuje

0

@Konradomoreno tak , mieliśmy Inter,Tottenham i PSV . Udało mi się być na wyjazdach w Mediolanie i Eindhoven.

19

@Mathew86 nie mogłeś podejść do tego z poczuciem humoru ?

1

@Konradomoreno polecam , byłem rok temu jak graliśmy z Interem ;)

0

@catluck to Ty stary gość jesteś xd

1

@D44H zdziwiłbyś się jak wielu tu pastafarianów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?