ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MoNeymar! Nic się nie zmieniło
0
@sharkon myślę że tak , zobaczę później.
2
@X37 to chyba od dawna wiadomo że mu nie zależy...
0
@Memek96 no szczególnie że strzelał bramki Realowi,City,Juve,Atletico itp
0
@adrian89 to sprawdź moje ostatnie 2k komentarzy i niczego nie znajdziesz bo jestem zwolennikiem gry Rakitica jego od pierwszego dnia w Barcelonie.
8
@Memek96 a ja nie bo obok De Jonga to Rakitic jest naszym najlepszym pomocnikiem.
0
@grizzy10 ja bym sprzedał piłkarza bezuzytecznego w defensywie i ofensywie czyli Busoego .
0
@panczo na ten moment chyba nie wiadomo co z jego kontuzją
0
@l0Messini uprawiamy
0
@AmigoBlancos ogólnie to ciężko z Messim wygrać LM to tam muszą wszyscy zapieprzac w pressingu ...
0
@katalonia15 jak ma nam tego nie zabraknąć skoro w LM będzie grał Messi a on nie bierze wogole udziału w pressingu?
0
@Filipfcb2000 nie bluźnij!
1
@wierbafcb jeszcze dozyjesz czasów gdzie nie będziemy wygrywać kompletnie nic i będziesz stekal jak to było dobrze xd
2
Oby kadra zamknięta
7
@Jaca96 ja bym się ucieszył, spotkać tego który walczy najwięcej
0
Oby jak najszybciej!
0
@parawhore jak nie tą pozycją jak Rafa zazwyczaj gra więcej na prawym skrzydle niż w środku pomocy
0
@(L)iBarca jak dla mnie Malcom już jest lepszy od Rafinhi i jest młodszy o 4 lata . Przyszedł Griezmann i mam jeszcze Suareza,Messiego, Dembele i Coutinho czyli oprócz Malcoma 5 piłkarzy na 3 pozycję . W tym Dembele , który nie gra przez 1/3 sezonu z powodu kontuzji jak nie więcej i Coutinho którego wszyscy chcą sprzedać...
4
@parawhore a my zostaniemy z Rafinhą , no cudownie wręcz.
0
@Phatro Alexis , Yaya Toure
1
@AlvaroHanso z Interem strzelił bramkę, więc co Ty pieprzysz?
0
@BarcaInfo a mówili że nikt nie będzie w stanie osiągnąć granicy ok 40/50 bramek
14
@koksik2700 wystarczy spojrzeć na reprezentację Brazylii żeby widzieć że Coutinho też ma jakość i olbrzymi potencjał. Niestety nie w każdej drużynie da się to pokazać, szczególnie tam gdzie trzeba biegać za kogoś
0
@PlaX już dawno przed kontuzją grał lipę straszną
5
@Wilczeq Realem xd
2
@Janiama tacy właśnie piłkarze jak Malcom czy Rafinha strzelali z Interem czy Realem, więc to że nie będą potrafili grać w wielkich meczach to nietrafione .
0
@kkbarca pojechał na urodziny
5
Dembele zdecydowanie brakuje techniki , żadne z jego podań nie jest dokładne. Nigdy nie podaje na lepszą noge partnera , wszystko jakby od niechcenia .
0
@kkbarca TOBIDO!
4
TOBIDO X3 XDDDDDD