0

MoNeymar! Nic się nie zmieniło

0

@sharkon myślę że tak , zobaczę później.

2

@X37 to chyba od dawna wiadomo że mu nie zależy...

0

@Memek96 no szczególnie że strzelał bramki Realowi,City,Juve,Atletico itp

0

@adrian89 to sprawdź moje ostatnie 2k komentarzy i niczego nie znajdziesz bo jestem zwolennikiem gry Rakitica jego od pierwszego dnia w Barcelonie.

8

@Memek96 a ja nie bo obok De Jonga to Rakitic jest naszym najlepszym pomocnikiem.

0

@grizzy10 ja bym sprzedał piłkarza bezuzytecznego w defensywie i ofensywie czyli Busoego .

0

@panczo na ten moment chyba nie wiadomo co z jego kontuzją

0

@l0Messini uprawiamy

0

@AmigoBlancos ogólnie to ciężko z Messim wygrać LM to tam muszą wszyscy zapieprzac w pressingu ...

0

@katalonia15 jak ma nam tego nie zabraknąć skoro w LM będzie grał Messi a on nie bierze wogole udziału w pressingu?

0

@Filipfcb2000 nie bluźnij!

1

@wierbafcb jeszcze dozyjesz czasów gdzie nie będziemy wygrywać kompletnie nic i będziesz stekal jak to było dobrze xd

2

Oby kadra zamknięta

7

@Jaca96 ja bym się ucieszył, spotkać tego który walczy najwięcej

0

Oby jak najszybciej!

0

@parawhore jak nie tą pozycją jak Rafa zazwyczaj gra więcej na prawym skrzydle niż w środku pomocy

0

@(L)iBarca jak dla mnie Malcom już jest lepszy od Rafinhi i jest młodszy o 4 lata . Przyszedł Griezmann i mam jeszcze Suareza,Messiego, Dembele i Coutinho czyli oprócz Malcoma 5 piłkarzy na 3 pozycję . W tym Dembele , który nie gra przez 1/3 sezonu z powodu kontuzji jak nie więcej i Coutinho którego wszyscy chcą sprzedać...

4

@parawhore a my zostaniemy z Rafinhą , no cudownie wręcz.

0

@Phatro Alexis , Yaya Toure

1

@AlvaroHanso z Interem strzelił bramkę, więc co Ty pieprzysz?

0

@BarcaInfo a mówili że nikt nie będzie w stanie osiągnąć granicy ok 40/50 bramek

14

@koksik2700 wystarczy spojrzeć na reprezentację Brazylii żeby widzieć że Coutinho też ma jakość i olbrzymi potencjał. Niestety nie w każdej drużynie da się to pokazać, szczególnie tam gdzie trzeba biegać za kogoś

0

@PlaX już dawno przed kontuzją grał lipę straszną

5

@Wilczeq Realem xd

2

@Janiama tacy właśnie piłkarze jak Malcom czy Rafinha strzelali z Interem czy Realem, więc to że nie będą potrafili grać w wielkich meczach to nietrafione .

0

@kkbarca pojechał na urodziny

5

Dembele zdecydowanie brakuje techniki , żadne z jego podań nie jest dokładne. Nigdy nie podaje na lepszą noge partnera , wszystko jakby od niechcenia .

0

@kkbarca TOBIDO!

4

TOBIDO X3 XDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?