0

@Copernicus no rzeczywiście, pierwszy raz się zdarzyło że pretendent do tytułu przegrywa z beniaminkiem ... ile razy na wyjeździe za starszych trenerów nie dawalismy rady np że Sportingiem Gijon?

0

@daniel32778 ale jak już się zepniemy to zlejemy bez Messiego taki Real Madryt 4:0 :D

0

No i gra Busquets czyli zero w defensywie i zero defensywie .

0

@Copernicus no gdyby nie to , to byśmy zdobyli 3 pkt . Weź pod uwagę że gramy praktycznie bez ataku , z nowym Griezmannem , De Jongiem itp . Tutaj ludzie wogole nie biorą pod uwagę że może nam nie wychodzić bp piłkarze jeszcze nie są w formie na początku sezonu , że gramy nowymi zawodnikami, że mamy kontuzjowanych graczy .
Ale co się dziwić skoro większość tu idzie za niedługo na rozpoczęcie roku szkolnego a co dopiero rozmawiać o futbolu .

0

@KamQiX ej ale my straciliśmy punkty przez karnego po ręce w polu karnym XD

0

@bartekvisca jakie rozwiązania jak nie mamy napastników XD

0

Slipknot już dawno powiedział że mogliby tworzyć takie albumy IOWA ale przez to by się zaraz rozpadli .
Myślisz że jak wyglądałaby gra każdego innego zespołu gdybyś odjal 3 podstawowych napastników i miał w cholerę trudny wyjazd . Do dyspozycji masz nowych Frenkiego, Griezmanna , 16 latka i Pereza z Barcy B ...

1

@bartekvisca jak grać pięknie z taką Osasuną którą broni się prawie cały mecz ? Jak zespoły grają z nami otwarty futbol to wbijamy Betisowi 5 i się kończy.

0

@PAULPOGBAFAN A powiedz mi kto wychodzi do tych prostopadłych piłek? Do kogo chciałbyś żeby nasi środkowi pomocnicy zagrali? Bo dziś Suareza nie wyjdzie do prostopadłej bo kryje bo dwóch stoperów, Messi nie wyjdzie bo nie stoi już tak wysoko i mu się nie chce , do Semedo nawet nie ma co grać prostopadłej bo się potknie na piłce...

2

@Copernicus Sarri był w Chelsea zwykłym betonem , można?

0

@Darshan1010 Higuain pod okiem Sarriego kopał się po czole w Chelsea i co ?

1

@Darshan1010 inaczej się gra kiedy dwa kluby grają otwarty futbol a inaczej kiedy rywal się muruje cały mecz.

1

@Martwy jak Messi jest na wakacjach i masz do gry Rafinhe, który nie grał pół roku w piłkę, Pereza z Barcy B i Griezmanna , który jest nowy to czego oczekujesz ? Tu ludzie by chcieli w pierwszym składzie Fatiego , Pereza , Puiga , Alene i Montoye a później płacz na trenera.

1

@Ghandi pamiętaj że może przyjść trener za którego nie wygramy nic .

3

Inteligencja niektórych kibiców na tej stronie przerasta możliwości.
Barca zdobyła ostatnie trofea za Valverde dzięki zawodnikom a nie trenerowi ale jak przegrywają to przez trenera .
Mózg r.....y

6

@FafitFCB o co to ma do Valverde? Może to Lenglet nie chciał podjąć ryzyka i grać do Frenkiego.

1

@Gomess napewno nie w LM

0

@damiano996 nie ma czegoś takiego jak samograj ...

0

@damiano996 zdobycie dwóch mistrzostw to jest zawalenie? Chyba kibicujesz od 5 lat i nie pamiętasz czasów kiedy nie zdobywaliśmy nic chlopaczku...

0

@dammar91 ja bym powiedział że to piłkarze Ci to odbierają.

2

@jedrek7000 to puść wiązankę i oszczędź nam tych wypocin . Gdyby nie Valverde jego zoiany to nawet punktu byśmy nie ugrali .

0

@damiano996 no rzeczywiście tu Valverde zawalił jak cholera ...

1

W sumie bardzo dobrze że zremisowaliśmy, tak to jest jak się nie gra przez całą pierwszą połowę. Zimny prysznic a potem wraca nasz podstawowy atak i jedziemy z koksem .

0

@kibic1899 no Valverde ma szczęście że w ataku ma Pereza , Rafinhe i Griezmanna

1

Stałe fragmenty widzę mamy opanowane ... , różnego Fati , z wolnego Perez ...

0

@Kelvin to wymień mi teraz mocnych rywali z którymi strzelał Vini bp chodziło tylko o porównanie... Czekam

0

@ProMILs Rakitic przynajmniej nie będzie się bawił jak reszta i spróbuje uderzyć z dystansu , a prostopadłe do kogo Ty chcesz grać skoro z przodu nie ma nikogo ?

0

Sprzedać Rakitica, nasza pomoc jest kozacka XD

0

@AmigoBlancos jakiej dobrej drużynie strzelił Vinicius ? Bo Dembele strzelał Sevilli , Atletico , Chelsea , Tottenhamowi , Lyonowi .

0

@Kelvin z Tottenhamem , Atletico, Chelsea , Lyonem ? To krótką macie pamięć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?