ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tottenham najlepszy bo na nich przejechaliśmy się dotąd najłatwiej pakując im 4 bramki u siebie .
0
Niestety nie bo to nie jest lewoskrzydłowy .
0
Malcom to nie lewoskrzydłowy ...
1
Nie gadaj , mamy zawodników o takiej jakości że każdy z nich może w danym momencie zagrać niekonwencjonalne podanie czy wykończyć akcję .
0
Niewiem .
0
Okej , dzięki .
0
Wiadomo coś o kartoniadzie na dziś ? czy nic nie jest planowane ?
45
Super! a kto to jest ? :D
0
Przegrała 0:1 z Lyonem a Rakitić zmarnował karnego … niemożliwe .
3
Coutinho pokazał że może grać bardzo dobry futbol w naszej drużynie i mimo że jest w dołku to nie warto go sprzedawać , jeszcze chłopak z tego wyjdzie i będzie strzelał w ważnych meczach jak robił to z Realem czy Tottenhamem .
0
To ja już wolę zagrać w 4:4:2 i dodać do drugiej linii Vidala lub Sergiego Roberto .
0
Ja bym się nie bawił i po prostu zagrał 4:3:3 z Malcomem zamiast Dembele .
0
Zaraz Liga Mistrzów i znowu będzie grzał ławę więc spokojnie .
0
Ja mam skullcandy crusher i są kozakami .
0
Ale ja się odnoszę w stosunku Neymara do całego klubu a nie tylko do wypowiedzi o Messim .
0
Kolegom a władzom klubu to co innego , to koledzy mieli szukać zastępstwa za niego? ;)
10
No więc ja po kilku latach w ramach wdzięczności cmyknąłem z klubu bez żadnego wcześniejszego info .
0
Jak dla mnie to Lenglet zagra na 100%
7
No tak , przecież mają Modrica najlepszego piłkarza świata buahahaha
0
Arthur to najlepiej jakby grał obok niego , wtedy wszystko wygląda dobrze .
11
Z Realem czy Interem też tak mówiłeś ?
0
Jak można cały czas obwiniać defensywę kiedy nasza drużyna broni w każdym meczu w ośmiu lub dziewięciu przeciwko 11 rywalom ?
16
Nie prawda , weź pod uwagę że jak nie ma Messiego to nie jesteśmy tak przewidywalni a za niego będzie grał ktoś inny . Jak Messi ma kontuzję to wtedy inni zawodnicy biorą na siebie więcej ciężaru gry i nie tracimy dużo punktów bez niego . Kiedyś brali na siebie grę Neymar z Alexisem , potem Neymar z Suarezem a ostatnio sam Suarez i jakoś to wygląda .
1
Z Coutinho w ,, pomocy " to gramy w formacji 4:2:4 ...
0
A kogo miał wystawić skoro Lenglet i Verma mają problemy ? Murillo miał zagrać ?
0
Jakoś Bayern mimo silnych kloców potrafił zniszczyć Busiego , Xaviego i Inieste ...
A po drugie Lenglet się źle czuje ekspercie i dlatego gra Umtiti .
0
I remis przy 25 strzałach na bramkę , wina trenera ?
0
To co miał wystawić Murillo zamiast Umtitiego skoro Lenglet i Verma mają problemy ?
5
Logika ludzi tutaj . Umtiti łamię linię spalonego i po tym pada bramkę to WINA VALVERDE , Messi traci piłkę i się patrzy jak leci kontra Sevilli i pada bramka WINA VALVERDE , Suarez kopie się po czole WINA VALVERDE , Rakitic zalicza asystę WINA VALVERDE.
Ludzie nasz zespół popełnia zbyt wiele błędów indywidualnych na które nikt nie ma wpływu a wy cisniecie trenera .
0
Messi ratujący wynik ? A kto stracił piłkę po której była kontra Sevilli i nawet nie próbował nic zrobić w odbiorze ?