0

Tottenham najlepszy bo na nich przejechaliśmy się dotąd najłatwiej pakując im 4 bramki u siebie .

0

Niestety nie bo to nie jest lewoskrzydłowy .

0

Malcom to nie lewoskrzydłowy ...

1

Nie gadaj , mamy zawodników o takiej jakości że każdy z nich może w danym momencie zagrać niekonwencjonalne podanie czy wykończyć akcję .

0

Niewiem .

0

Okej , dzięki .

0

Wiadomo coś o kartoniadzie na dziś ? czy nic nie jest planowane ?

45

Super! a kto to jest ? :D

0

Przegrała 0:1 z Lyonem a Rakitić zmarnował karnego … niemożliwe .

3

Coutinho pokazał że może grać bardzo dobry futbol w naszej drużynie i mimo że jest w dołku to nie warto go sprzedawać , jeszcze chłopak z tego wyjdzie i będzie strzelał w ważnych meczach jak robił to z Realem czy Tottenhamem .

0

To ja już wolę zagrać w 4:4:2 i dodać do drugiej linii Vidala lub Sergiego Roberto .

0

Ja bym się nie bawił i po prostu zagrał 4:3:3 z Malcomem zamiast Dembele .

0

Zaraz Liga Mistrzów i znowu będzie grzał ławę więc spokojnie .

0

Ja mam skullcandy crusher i są kozakami .

0

Ale ja się odnoszę w stosunku Neymara do całego klubu a nie tylko do wypowiedzi o Messim .

0

Kolegom a władzom klubu to co innego , to koledzy mieli szukać zastępstwa za niego? ;)

10

No więc ja po kilku latach w ramach wdzięczności cmyknąłem z klubu bez żadnego wcześniejszego info .

0

Jak dla mnie to Lenglet zagra na 100%

7

No tak , przecież mają Modrica najlepszego piłkarza świata buahahaha

0

Arthur to najlepiej jakby grał obok niego , wtedy wszystko wygląda dobrze .

11

Z Realem czy Interem też tak mówiłeś ?

0

Jak można cały czas obwiniać defensywę kiedy nasza drużyna broni w każdym meczu w ośmiu lub dziewięciu przeciwko 11 rywalom ?

16

Nie prawda , weź pod uwagę że jak nie ma Messiego to nie jesteśmy tak przewidywalni a za niego będzie grał ktoś inny . Jak Messi ma kontuzję to wtedy inni zawodnicy biorą na siebie więcej ciężaru gry i nie tracimy dużo punktów bez niego . Kiedyś brali na siebie grę Neymar z Alexisem , potem Neymar z Suarezem a ostatnio sam Suarez i jakoś to wygląda .

1

Z Coutinho w ,, pomocy " to gramy w formacji 4:2:4 ...

0

A kogo miał wystawić skoro Lenglet i Verma mają problemy ? Murillo miał zagrać ?

0

Jakoś Bayern mimo silnych kloców potrafił zniszczyć Busiego , Xaviego i Inieste ...
A po drugie Lenglet się źle czuje ekspercie i dlatego gra Umtiti .

0

I remis przy 25 strzałach na bramkę , wina trenera ?

0

To co miał wystawić Murillo zamiast Umtitiego skoro Lenglet i Verma mają problemy ?

5

Logika ludzi tutaj . Umtiti łamię linię spalonego i po tym pada bramkę to WINA VALVERDE , Messi traci piłkę i się patrzy jak leci kontra Sevilli i pada bramka WINA VALVERDE , Suarez kopie się po czole WINA VALVERDE , Rakitic zalicza asystę WINA VALVERDE.
Ludzie nasz zespół popełnia zbyt wiele błędów indywidualnych na które nikt nie ma wpływu a wy cisniecie trenera .

0

Messi ratujący wynik ? A kto stracił piłkę po której była kontra Sevilli i nawet nie próbował nic zrobić w odbiorze ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?