ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe w czym .
0
Dalej przecieram oczy ze zdziwienia że nikogo nie ściągnęliśmy za Digne'a i zostaliśmy z tym cieniasem Mirandą .
6
Rakitić ma kontuzję ?
0
Niewiem jak dla Was ale dla mnie sędzia nie ma wogóle kontroli nad meczem .
0
Przy wybiegającym Dembele nie było faulu .
7
Getafe faule : 9 żółte kartki 1
Barca faule : 4 żółte kartki 2
0
Real w La Liga gra tak znacznie ale to znacznie więcej .
14
Może teraz kibice Realu zaczną doceniać remisy jak Solari .
1
Boże jaki ten Real Sociedad jest nieporadny w ataku .
10
Francuską*
0
Dając Coutinho, Arthura i Dembele w jednym składzie to każdy lepszy zespół nas rozjedzie ze względu na to że ci zawodnicy są zbyt słabi w defensywie i nie ma problemu żeby dostać się pod nasze pole karne . Nie wspominając już o Messim , który praktycznie w ogóle nie broni .
1
Arthur może grać w drugiej linii z Arthurem ale wtedy trzeba zrezygnować z MSD .
0
To jest kurtka , jest na stronie sneakershop i w przeciągu ostatniego miesiąca kosztowala zaledwie 260 zł .
1
Tak , Dembele na skrzydle i Coutinho w środku czyli autostrada do naszej defensywy dla przeciwników .
0
Goleador to nie jest ale od sezony 2014/15 ustrzelił 30 bramek .
1
Czyli ani młody z perspektywami ani stary doświadczony ... no super .
2
Hmm czyli gramy 3:4:3 ? trójka stoperów , potem czwórka Alba , Busquets , Vidal , Rakitić i z przodu MSD ?
2
Albo im za bardzo dokuczano .
14
A może poprostu miał wolne i tylko siłkę o 13tej .
0
Semedo jaki dramat dzisiaj to szkoda gadać .
25
Luis Suarez problemy z kolanem to po co go ściągać przy 4:0 a zajedźmy go do końca .
2
Dlatego że mamy najgorszą defensywę od lat , zawsze może być gorzej .
1
Valverde teraz : tak jest wygraliśmy!
4
Brawo Valverde , teraz możesz spokojnie wpuścić Lengleta .
0
Arthur oddał ładny strzał ale też sprokurował jedną z najlepszych okazji dla Kamerunu swoim błędem .
0
No w tym meczu z Singapurem to Cionek bardzo zawalił xd
0
Pewnie w wolnym czasie się gdzieś nadwyrężył .
4
A który zawodnik rozegrał 70 spotkań jak Rakitić w tamtym sezonie ?
1
Nie przesadzaj , Maxwell potrafił u nas podawać jedynie do tyłu .
25
A zarząd świetnie Cię zastąpił , mówiąc że braki załatamy wychowankami dlatego za Jordiego Albę gra Vermaelen .