0

Ciekawe w czym .

0

Dalej przecieram oczy ze zdziwienia że nikogo nie ściągnęliśmy za Digne'a i zostaliśmy z tym cieniasem Mirandą .

6

Rakitić ma kontuzję ?

0

Niewiem jak dla Was ale dla mnie sędzia nie ma wogóle kontroli nad meczem .

0

Przy wybiegającym Dembele nie było faulu .

7

Getafe faule : 9 żółte kartki 1
Barca faule : 4 żółte kartki 2

0

Real w La Liga gra tak znacznie ale to znacznie więcej .

14

Może teraz kibice Realu zaczną doceniać remisy jak Solari .

1

Boże jaki ten Real Sociedad jest nieporadny w ataku .

10

Francuską*

0

Dając Coutinho, Arthura i Dembele w jednym składzie to każdy lepszy zespół nas rozjedzie ze względu na to że ci zawodnicy są zbyt słabi w defensywie i nie ma problemu żeby dostać się pod nasze pole karne . Nie wspominając już o Messim , który praktycznie w ogóle nie broni .

1

Arthur może grać w drugiej linii z Arthurem ale wtedy trzeba zrezygnować z MSD .

0

To jest kurtka , jest na stronie sneakershop i w przeciągu ostatniego miesiąca kosztowala zaledwie 260 zł .

1

Tak , Dembele na skrzydle i Coutinho w środku czyli autostrada do naszej defensywy dla przeciwników .

0

Goleador to nie jest ale od sezony 2014/15 ustrzelił 30 bramek .

1

Czyli ani młody z perspektywami ani stary doświadczony ... no super .

2

Hmm czyli gramy 3:4:3 ? trójka stoperów , potem czwórka Alba , Busquets , Vidal , Rakitić i z przodu MSD ?

2

Albo im za bardzo dokuczano .

14

A może poprostu miał wolne i tylko siłkę o 13tej .

0

Semedo jaki dramat dzisiaj to szkoda gadać .

25

Luis Suarez problemy z kolanem to po co go ściągać przy 4:0 a zajedźmy go do końca .

2

Dlatego że mamy najgorszą defensywę od lat , zawsze może być gorzej .

1

Valverde teraz : tak jest wygraliśmy!

4

Brawo Valverde , teraz możesz spokojnie wpuścić Lengleta .

0

Arthur oddał ładny strzał ale też sprokurował jedną z najlepszych okazji dla Kamerunu swoim błędem .

0

No w tym meczu z Singapurem to Cionek bardzo zawalił xd

0

Pewnie w wolnym czasie się gdzieś nadwyrężył .

4

A który zawodnik rozegrał 70 spotkań jak Rakitić w tamtym sezonie ?

1

Nie przesadzaj , Maxwell potrafił u nas podawać jedynie do tyłu .

25

A zarząd świetnie Cię zastąpił , mówiąc że braki załatamy wychowankami dlatego za Jordiego Albę gra Vermaelen .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?