ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Vidal zagrał jedną piłkę do przodu i spust nad nim niezły .
0
A czego miał nauczyć jak wygraliśmy Ligę i Ligę Mistrzów ?
5
Nie jest , bo La Masia nie prezentuje poziomu Segunda Division a co dopiero Primera .
0
A u nas ktoś broni to pokazać np. Dembele ?
0
Poprostu chłopaki odpuszczają La Liga żeby skupić się na Pucharze Króla i Lidze Mistrzów .
1
Każdy z naszych ŚO nie jest formie , Pique zawala bramki , Lenglet i Umtiti zbierają po czerwonej . Dogne sam chciał odejść a Rakitić gra do najbliższego bo najbliżej przez 90% czasu jest Messi.
1
Wogóle Bilbao nie ma problemu skoro nie wygrali na Camp Nou od 15 lat .
0
Ludzoe skupcie się na tym co było kluczowe a nie na tym co Wam się podoba lub nie . W kluczowych momentach zawalił Suarez ze zmarnowaniem setki , Pique w defensywie czy Coutinho kiedy dostał dobrą piłkę za linię obrony ale nie potrafił jej przyjąć . Dembele kolejny raz mecz bez konkretów ale nie widzę o tym wzmianki z Waszej strony .
0
Poza Messim i ter Stegenem to wszyscy są w dupie z formą tak naprawdę .
1
No Vidal zagrał jedną dobrą piłkę do przodu . Też mega spotkanie koleś rozgrywał .
0
Są piłkarze którzy zagrali gorzej od niego .
0
Zresztą to tak jakbyś pytał czy po zagraniach Busoego było zagrożenie , skoro grają praktycznie na tej samej pozycji ...
0
Po jednym napewno , gdzie zagrał do Pique , ten do Suareza który był na spalonym i padła bramka . Ale z tej akcji Pique powinien zrobić dużo więcej .
0
Dokładnie , przed meczem ale super skład , Valverde nareszcie! A potem po co te rotacje , ale gość wymyślił , Valverde out!
0
Bo piłkarze za często na niego grają i niewiedzą co robić jak nie ma Messiego , nie wiedzą kto jest liderem , kto ma bronić , kto rozgrywać ...
0
A czy po tej stracie padła bramka ?
0
Dokładnie , przecież ma już aż dwie porażki w Lidze .
0
Ludzie cisną Rakitica a tak naprawdę mecz zawalił Pique , Roberto w środku nic nie pokazał , Semedo bez konkretów , Dembele zagrał jedną dobrą piłkę przez cały mecz , Suarez zepsuł najlepszą okazję a Coutinho w kluczowym momencie nie potrafił przyjąć piłki ... ale najlepiej skupić się.na gościu., który przez 80% meczu gra 50 metrów.od bramki przeciwnika .
0
Usuń konto i tal będzie najlepiej .
0
Na kogoś trzeba zrzucić winę za wpuszczoną bramkę xd
15
Tracimy 3 bramki przez błędy indywidualne zawodnika a tu pojazd na Valverde . Mieliśmy sporo okazji do wyjścia na prowadzenie ale zabrakło skuteczności .
0
Akurat obrona gra żałośnie jak sezon temu , poprostu ter Stegen bronił wtedy niesamowicie i zakłamywał obraz gry defensywy .
2
Przez 15 lat nie widziałeś żeby Barcę klepano ? no to masz krótką pamięć … to chyba ze starości .
2
Pique powinien mieć jeszcze niższą ocenę za to że to on zawalił przy pierwszej bramce. Wszyscy wracali tylko nie on , jemu uciekł napastnik rywali , który strzelił bramkę .
3
Wyjdzie na to że Adriano ściągną .
3
Digne sam chciał odejść a Vermaelen to nie lewy obrońca i na stoperze gra bardzo dobrze co pokazał w tamtym sezonie .
0
Ale dla 6 środkowych pomocników znalazł miejsce .
1
Sevilla 2:0 :D
0
Jaki trener , taka drużyna ? jakoś piłkarzom Bilbao chciało się zapieprzać 90 minut w pressingu czy grać agresywnie a u nas ? póki Messi będzie sobie chodził po boisku to pressingu nie będzie i widzimy tego efekty . Na prawej stronie Rakieta i Roberto zawsze mają po dwóch gości do krycia i z łatwością tworzą okazje strzeleckie . Zresztą z Dembele i Coutinho , którzy nic w defensywie nie potrafią to i rywale za łatwo sobie poczynają .
3
Bardzo nie pasowało do artykułu , zaraz bana dostaniesz i tyle będzie :D