1

Niech się wykupi sam to wtedy będzie można pomyśleć .

0

Ja ale na szczęście nie w Polsce .

0

Dembele tylko 4 straty ?

23

5 bramek , 2 kontrole VAR , 0 doliczonego czasu ...

1

Nie ma rotacji bo jest początek sezonu i gra pnce de gala a młodzi może nie prezentują odpowiedniego poziomu żeby dostać szansę .

1

Tak będzie .

0

Chętnie zobaczyłbym Malcoma za Dembele w pierwszym składzie.

11

Nie przydzie , za dobry na grzanie ławy i oglądanie jak Suarez gra po 88 minut w każdym meczu mimo braku formy .

2

I nudny dwumecz z murującym się ManU .

0

Lacazette napewno przyjdzie żeby zagrać 10 spotkań po 5 minut za Suareza .

0

I teraz zajedziemy Suareza , który będzie grał wszystko po 90 minut . No dobra nie wszystko , co 25ty mecz zejdzie w 87 minucie .

0

Od kiedy Munir jest piłkarzem światowej klasy ?

0

Ja pije patronusa w holenderskim lidlu i dobre jest :D

6

No i bajeczka .

1

Nie dziwie się że chcą rozgrywać mecze w USA skoro w Hiszpanii trzeba grać na takich kartofliskach .

20

Spalony , nawet ja pijany widziałem .

0

Bo gra tragicznie , mimo strzelonej bramki . Tak samo jak z Sevillą .

0

No racja :D.

0

Teraz już wiem czemu Dembele obawia się o swoją przyszłość po tramaferze Malcoma .

0

Ta , Messi wykreował conajmniej jedną setkę w pierwszej połowie . Według mnie Dembele gra gorzej , niby chce ale nie może .

0

Nie no boisko bajeczka , mogli założyć nową murawę podvzas rozgrzewki przed meczem .

2

Z kim wywalczył i jak ? W presezonie nie grał a i tak dostał odrazu miejsce w składzie .

2

Ależ zaskoczenie . Mam nadzieję że zobaczymy dziś Malcolma.

1

Pyka jak zawsze i znowu będzie spadek .

0

Nikt nie wygryzie Suareza bo do tego potrzeba minut a jego zmiennicy są olewani . Nie dziwię się że Paco chce odejść .

2

Oby się ktoś zgłosił po niego .

1

Nas wybija rząd.

1

Szczerze to nie będę płakał za Rafinhą , dla mnie on i Denis to takie nasze Barcelońskie wiecznie młode Brożki .

3

Biorąc pod uwagę że choćby najgroźniejsza akcja w pierwszej połowie to 30/40 metrowe podanie od Rakitica do Messiego po którym mogła paść bramka to spoko .

0

Tak naprawdę nasi trenerzy marnują jego potencjał , powinien grać jako mediapunta i wtedy mógłby ładować te swoje bomby z dystansu czy więcej asystować . Mimo gry jako drugi DM i tak ma kozackie staty .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?