ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech się wykupi sam to wtedy będzie można pomyśleć .
0
Ja ale na szczęście nie w Polsce .
0
Dembele tylko 4 straty ?
23
5 bramek , 2 kontrole VAR , 0 doliczonego czasu ...
1
Nie ma rotacji bo jest początek sezonu i gra pnce de gala a młodzi może nie prezentują odpowiedniego poziomu żeby dostać szansę .
1
Tak będzie .
0
Chętnie zobaczyłbym Malcoma za Dembele w pierwszym składzie.
11
Nie przydzie , za dobry na grzanie ławy i oglądanie jak Suarez gra po 88 minut w każdym meczu mimo braku formy .
2
I nudny dwumecz z murującym się ManU .
0
Lacazette napewno przyjdzie żeby zagrać 10 spotkań po 5 minut za Suareza .
0
I teraz zajedziemy Suareza , który będzie grał wszystko po 90 minut . No dobra nie wszystko , co 25ty mecz zejdzie w 87 minucie .
0
Od kiedy Munir jest piłkarzem światowej klasy ?
0
Ja pije patronusa w holenderskim lidlu i dobre jest :D
6
No i bajeczka .
1
Nie dziwie się że chcą rozgrywać mecze w USA skoro w Hiszpanii trzeba grać na takich kartofliskach .
20
Spalony , nawet ja pijany widziałem .
0
Bo gra tragicznie , mimo strzelonej bramki . Tak samo jak z Sevillą .
0
No racja :D.
0
Teraz już wiem czemu Dembele obawia się o swoją przyszłość po tramaferze Malcoma .
0
Ta , Messi wykreował conajmniej jedną setkę w pierwszej połowie . Według mnie Dembele gra gorzej , niby chce ale nie może .
0
Nie no boisko bajeczka , mogli założyć nową murawę podvzas rozgrzewki przed meczem .
2
Z kim wywalczył i jak ? W presezonie nie grał a i tak dostał odrazu miejsce w składzie .
2
Ależ zaskoczenie . Mam nadzieję że zobaczymy dziś Malcolma.
1
Pyka jak zawsze i znowu będzie spadek .
0
Nikt nie wygryzie Suareza bo do tego potrzeba minut a jego zmiennicy są olewani . Nie dziwię się że Paco chce odejść .
2
Oby się ktoś zgłosił po niego .
1
Nas wybija rząd.
1
Szczerze to nie będę płakał za Rafinhą , dla mnie on i Denis to takie nasze Barcelońskie wiecznie młode Brożki .
3
Biorąc pod uwagę że choćby najgroźniejsza akcja w pierwszej połowie to 30/40 metrowe podanie od Rakitica do Messiego po którym mogła paść bramka to spoko .
0
Tak naprawdę nasi trenerzy marnują jego potencjał , powinien grać jako mediapunta i wtedy mógłby ładować te swoje bomby z dystansu czy więcej asystować . Mimo gry jako drugi DM i tak ma kozackie staty .