0

Sergio Busquets zagrał kozacko już w swoim debiucie więc niewiem o czym mówisz .

0

Jestem ciekaw czy odrobimy straty w rewanżu :D

1

Chłopak jest zwykłym średniakiem o gdyby nie jego nazwisko to nikt by o nim nie wspominał .

0

Mamy dwóch młodych Umtitiego , Lengleta i jeszcze dojdzie Todibo . Jak dla mnie De Ligt jest zbędny .

4

Jaki Oriol ? Tylko nie mów że Busquets ...

0

Nie będzie już Barcy jak za Pepa .

0

Wypadałoby z tym skończyć .

1

Komentarz usunięty

4

A ja biorąc pod uwagę cenę De Jonga i jego zarobki mam nadzieję że do transferu nie dojdzie . Jeśli taki łebek , który nie osiągnął jeszcze nic w dorosłym futbolu ma zarabiać 10 milionów na start to niech idzie do PSG czy City .

13

Halilovica ?

0

Zgadzam się , Roberto powinien dostać oczko wyżej za wspomniany faul , kiedy przeciwnik przedryblował pół boiska i gdyby nie Sergi to wyszedł by sam na sam z Ter Stegenem .

0

Nie pamiętam kiedy Barca wyszkoliła jakiegoś topowego środkowego napastnika .

3

Porównianie Arthura do Rakitica do jakiś śmieszny żart .

1

Alena fajnie ale szkoda że nie za Busquetsa .

0

Ale Busquets nie ma formy od dwóch sezonów jak nie lepiej i minięcie go nie stanowi dla przeciwników żadnego problemu .Rakitić nie dość że gra bardzo cofniety i dobrze rozgrywa to w 4 lata strzelił 30 bramek .

0

Ja już wolę sprzedać Busquetsa już Rakitica .

4

Baja nareszcie bez Busquetsa!

0

Ja bym wystawił Rakitica na defensywnym , obok niego Vidal i Athur .

0

Z Leganes czy z Levante ?

24

Mam nadzieję że coś z niego będzie bo Semedo przez rok nie zrobił żadnego postępu i nie prezentuje nic ciekawego ani w defensywie ani w ofensywie .

8

A dla mnie szkoda ściągać takiego zawodnika , który bardzo dobrze sobie radzi a u nas będzie musiał przesiedzieć 90% spotkań na ławce .

2

Co z tego ? Puyol grał z Pique czy Marquezem i nie było problemu .

1

Ma rację bo Real powinien prowadzić spokojnie 0:3 do przerwy gdyby napastnicy byli bardziej skuteczni .

0

Okej :D

0

Rakitić przynajmniej dał parę fajnych piłek do Alby i pokazuje się wyżej z prawej strony . Busi totalne zero w tym meczu .

1

A czym się Cucurella tak wyróżnia ? jeden wygrany pojedynek z Roberto i to chyba na tyle .

0

Po pierwszej połowie mogę powiedzieć jedynie że dałbym Rakitica na Dma bo Busquets głową jest chyba w Lyonie .

0

Żeby odciażał piłkarzy podstawowej jedenastki jeśli jest szansa a także na zgrywanie się z resztą z zespołu bo przy ( nie daj Boże ) kontuzji Pique czy Lengleta to on będzie grał w podstawie .

0

Skład spoko , przy korzystnym wyniku można wprowadzić Murillo , Alene i Coutinho .

2

Według mnie czas przydatności Busquetsa w Barcelonie już się przedawnił , w obronie od dłuższego czasu prezentuje się fatalnie a w ofensywie ? ehhh ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?