ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio Busquets zagrał kozacko już w swoim debiucie więc niewiem o czym mówisz .
0
Jestem ciekaw czy odrobimy straty w rewanżu :D
1
Chłopak jest zwykłym średniakiem o gdyby nie jego nazwisko to nikt by o nim nie wspominał .
0
Mamy dwóch młodych Umtitiego , Lengleta i jeszcze dojdzie Todibo . Jak dla mnie De Ligt jest zbędny .
4
Jaki Oriol ? Tylko nie mów że Busquets ...
0
Nie będzie już Barcy jak za Pepa .
0
Wypadałoby z tym skończyć .
1
Komentarz usunięty
4
A ja biorąc pod uwagę cenę De Jonga i jego zarobki mam nadzieję że do transferu nie dojdzie . Jeśli taki łebek , który nie osiągnął jeszcze nic w dorosłym futbolu ma zarabiać 10 milionów na start to niech idzie do PSG czy City .
13
Halilovica ?
0
Zgadzam się , Roberto powinien dostać oczko wyżej za wspomniany faul , kiedy przeciwnik przedryblował pół boiska i gdyby nie Sergi to wyszedł by sam na sam z Ter Stegenem .
0
Nie pamiętam kiedy Barca wyszkoliła jakiegoś topowego środkowego napastnika .
3
Porównianie Arthura do Rakitica do jakiś śmieszny żart .
1
Alena fajnie ale szkoda że nie za Busquetsa .
0
Ale Busquets nie ma formy od dwóch sezonów jak nie lepiej i minięcie go nie stanowi dla przeciwników żadnego problemu .Rakitić nie dość że gra bardzo cofniety i dobrze rozgrywa to w 4 lata strzelił 30 bramek .
0
Ja już wolę sprzedać Busquetsa już Rakitica .
4
Baja nareszcie bez Busquetsa!
0
Ja bym wystawił Rakitica na defensywnym , obok niego Vidal i Athur .
0
Z Leganes czy z Levante ?
24
Mam nadzieję że coś z niego będzie bo Semedo przez rok nie zrobił żadnego postępu i nie prezentuje nic ciekawego ani w defensywie ani w ofensywie .
8
A dla mnie szkoda ściągać takiego zawodnika , który bardzo dobrze sobie radzi a u nas będzie musiał przesiedzieć 90% spotkań na ławce .
2
Co z tego ? Puyol grał z Pique czy Marquezem i nie było problemu .
1
Ma rację bo Real powinien prowadzić spokojnie 0:3 do przerwy gdyby napastnicy byli bardziej skuteczni .
0
Okej :D
0
Rakitić przynajmniej dał parę fajnych piłek do Alby i pokazuje się wyżej z prawej strony . Busi totalne zero w tym meczu .
1
A czym się Cucurella tak wyróżnia ? jeden wygrany pojedynek z Roberto i to chyba na tyle .
0
Po pierwszej połowie mogę powiedzieć jedynie że dałbym Rakitica na Dma bo Busquets głową jest chyba w Lyonie .
0
Żeby odciażał piłkarzy podstawowej jedenastki jeśli jest szansa a także na zgrywanie się z resztą z zespołu bo przy ( nie daj Boże ) kontuzji Pique czy Lengleta to on będzie grał w podstawie .
0
Skład spoko , przy korzystnym wyniku można wprowadzić Murillo , Alene i Coutinho .
2
Według mnie czas przydatności Busquetsa w Barcelonie już się przedawnił , w obronie od dłuższego czasu prezentuje się fatalnie a w ofensywie ? ehhh ...