0

Ściorał ją nieźle ale dobra postać z niej była . Ogólnie zabili mało ważne postacie ale większość to akurat moje ulubione :D

0

Ja oglądałem na fili dziś i bez żadnej zacinki :D

0

Dla mnie odcinek spoko , chociaż ta walka to nicbw porównaniu z Helmowym Jarem jak zapowiadali . Tak czy tak przez chwilę myślałem że wszyscy zginą po scenie z Jonem i Night Kingiem ;)

0

Weeyfikacja Virgila nastąpiła jak grał w Celticu o wygraliśmy 6:1 . Van Dijk zagrał akurat dosyć dobre spotkanie .

1

Ten syn Suareza to ma śmieszną mordkę :D

2

Tak myślałem że Real zostanie totalnie zmieciony przez Atletico 1:0 po bramce samobójczej .

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

3

Nie nie , to nie był ban za spalenie Notre Damme :D

0

Aktualnie siedzę w kraju żabojadów , więc z tymi świętami u mnie cienko :D

0

Witam , po miesięcznym banie :D

8

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Szkoda że nie dał mu sił w defensywie bo była tam taka dziura że lepszy zespół wpakowałby Realowi conajmniej jedną bramkę dzięki szybkim powrotom Marcelo .

0

Może dlatego że prowadzi i chodzi o miejsce obok ?

0

Tak.

0

Bramek i asyst nie da się zakłamać .

11

Nie no u nas miał 42 bramki i 27 asyst więc nie przesadzaj że w 15% . Jal Messi doznał kontuzji to on z Neymarem ciągnęli nasz zespół .

0

Co tu dużo mówić , gość jest kozak i zarząd trafił w 10tkę.

0

Skojarzyło mi się jakoś z gwiazdą śmierci z gwiezdnych wojen .

0

Ostatnio akurat eliminowaliśmy Chelsea , Arsenal i City po kilka razy a w grupie pokazaliśmy że taki Tottenham nie ma co nawet marzyć o korzystnym wyniku z nami .

5

Mam nadzieję że żartujesz .

17

W tym dwumeczu środek Busi-Arthur-Rakitić może ich równie dobrze zdominować .

2

Najlepszym argumentem kibiców ManU jest fakt że nie jesteśmy taką drużyną jak ta z 2011 roku . Pytanie czym oni są w porównaniu z Manchesterem Sir Alexa Fergusona ?

1

Wniosek jest jeden , Deschamps nie ogląda spotkań Barcelony .

0

Racja , mój błąd .

0

Tottenham najlepszy bo na nich przejechaliśmy się dotąd najłatwiej pakując im 4 bramki u siebie .

0

Niestety nie bo to nie jest lewoskrzydłowy .

0

Malcom to nie lewoskrzydłowy ...

1

Nie gadaj , mamy zawodników o takiej jakości że każdy z nich może w danym momencie zagrać niekonwencjonalne podanie czy wykończyć akcję .

0

Niewiem .

0

Okej , dzięki .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?