ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ściorał ją nieźle ale dobra postać z niej była . Ogólnie zabili mało ważne postacie ale większość to akurat moje ulubione :D
0
Ja oglądałem na fili dziś i bez żadnej zacinki :D
0
Dla mnie odcinek spoko , chociaż ta walka to nicbw porównaniu z Helmowym Jarem jak zapowiadali . Tak czy tak przez chwilę myślałem że wszyscy zginą po scenie z Jonem i Night Kingiem ;)
0
Weeyfikacja Virgila nastąpiła jak grał w Celticu o wygraliśmy 6:1 . Van Dijk zagrał akurat dosyć dobre spotkanie .
1
Ten syn Suareza to ma śmieszną mordkę :D
2
Tak myślałem że Real zostanie totalnie zmieciony przez Atletico 1:0 po bramce samobójczej .
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
Nie nie , to nie był ban za spalenie Notre Damme :D
0
Aktualnie siedzę w kraju żabojadów , więc z tymi świętami u mnie cienko :D
0
Witam , po miesięcznym banie :D
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Szkoda że nie dał mu sił w defensywie bo była tam taka dziura że lepszy zespół wpakowałby Realowi conajmniej jedną bramkę dzięki szybkim powrotom Marcelo .
0
Może dlatego że prowadzi i chodzi o miejsce obok ?
0
Tak.
0
Bramek i asyst nie da się zakłamać .
11
Nie no u nas miał 42 bramki i 27 asyst więc nie przesadzaj że w 15% . Jal Messi doznał kontuzji to on z Neymarem ciągnęli nasz zespół .
0
Co tu dużo mówić , gość jest kozak i zarząd trafił w 10tkę.
0
Skojarzyło mi się jakoś z gwiazdą śmierci z gwiezdnych wojen .
0
Ostatnio akurat eliminowaliśmy Chelsea , Arsenal i City po kilka razy a w grupie pokazaliśmy że taki Tottenham nie ma co nawet marzyć o korzystnym wyniku z nami .
5
Mam nadzieję że żartujesz .
17
W tym dwumeczu środek Busi-Arthur-Rakitić może ich równie dobrze zdominować .
2
Najlepszym argumentem kibiców ManU jest fakt że nie jesteśmy taką drużyną jak ta z 2011 roku . Pytanie czym oni są w porównaniu z Manchesterem Sir Alexa Fergusona ?
1
Wniosek jest jeden , Deschamps nie ogląda spotkań Barcelony .
0
Racja , mój błąd .
0
Tottenham najlepszy bo na nich przejechaliśmy się dotąd najłatwiej pakując im 4 bramki u siebie .
0
Niestety nie bo to nie jest lewoskrzydłowy .
0
Malcom to nie lewoskrzydłowy ...
1
Nie gadaj , mamy zawodników o takiej jakości że każdy z nich może w danym momencie zagrać niekonwencjonalne podanie czy wykończyć akcję .
0
Niewiem .
0
Okej , dzięki .