1

Jasne że jest ;) jestem na l4 od końca sierpnia i jeszcze ponad miesiąc mnie czeka także meczyki obowiązkowo :)

1

Najlepszego :) za 12 dni również wskoczę na ten wynik ;)

7

O nie , co my wtedy zrobimy ;)

1

Alena sam mówi że nie jest gotowy na występy w pierwszej drużynie ...

1

Nie chce tego goscia oglądać w trykocie Barcy .

0

Paulinho krył strefowo , tam wbiegł strzelec bramki . Jak obejrzysz tą bramkę z innych kamer to zobaczysz że Paulinho miał większy wpływ na stratę .

1

Gomesowi moglibyście dać połówkę w górę za drybling , zgranie piłki do srodka , dobre wyjście na pozycje i to nawet na szybkosci , odegranie miał niecelne do Leo ale mimo to prawie zdobył bramkę .
A co do straconej bramki to Paulinho poszedł z przeciwnikiem w pojedynek i go poprostu przegrał .

Plus Rakitić dobre dogranie z różnego do Paulinho , szkoda że strzelił w środek akurat w bramkarza b9 brazylijczykowi się bramka należała .

15

To ściągnij lepszych w tym wieku zamiast Paco i Digne'a , którzy pogodzą się z rolą rezerwowych . Zresztą jeśli według Ciebie Digne to półśrodek to fajnie .

0

Barca nie szuka prawonożnego stopera , więc odejście Bartry wiele tu pewnie nie znaczy .

14

No to fajnie postąpili . Nie pozwolili odejść Vermaelenowi , nie dali mu zagrać ani minuty i szukają stopera na zimę . Bardzo to logiczne .

0

Dokładnie , w dodatku Denis punktował bramką i asystami a Gomes wygląda coraz lepiej .

2

Cannibal corpse - code of the slashers :)

1

Na lewym skrzydle powinien dostać szansę przy kontuzji Dembele , w LaLiga czy w LM potrafił strzelać po hattricku .

1

No już raczej nie urosnę i w sumie się z tego cieszę .

@sidzej to coś niziutko te półki masz zamontowane .

0

Jakbym przy swoim 187 cm miał policzyć ile razy w coś zaje*ałem to głowa mała ...

0

Lg k10 2017.

57

W tym 2012 to gość już ewidentnie przesadził .

0

Na plus Digne , Iniesta , Messi , Busquets , Paulinho i Deulofeu .
Sergi Roberto i MAtS poprawnie .
Słabe spotkanie Suareza , który zmarnował setkę .
Na minus Pique .

1

Dembele jest bardzo podobny , nie mogę się doczekać jego powrotu po kontuzji.

0

Mundo dalej z tymi transferami ...

4

Widać w niektórych przypadkach liczy się tylko częstość komentowania , nieważne że piszesz bzdury czy rzeczy z którymi nikt się nie zgadza .

0

Spokojnie , mamy początek sezonu . Denis ma trochę trudną sytuację bo powinien grać na pozycji Iniesty , któremu napewno też obiecali minuty przy przedłużeniu umowy albo na lewym skrzydle , które u nas nie istnieje przy 4:4:2 i cierpi na tym sam Luis Suarez .

0

Bo gramy 4:4:2 .

0

A ja się nie boję meczów z silniejszymi . Trzeba też pamiętać że wróci Dembele a to gość z niesamowitym potencjałem .
Vidal miał szaloną końcówkę tamtego sezonu i po kontuzji narazie do tamtej dyspozycji nie wraca .
Denis chcę grać w środku , więc ma przerąbane bo Iniesty ze składu nie wybije a nie ma teraz lewego skrzydła w naszej taktyce .
Paulinho wyglada dobrze ale też ze słabymi gdzie ma poprostu wolną rękę , wchodzi w pole karne kiedy chce i nie odpowiada zbytnio za defensywę .
Rakitić bez formy ale 2 asysty ma i w meczu ze Sportingiem powinien mieć kolejne dwie po setkach jakie wyłożył i kolejną wczoraj gdzie zagrał do Paulinho .

0

Masche ma ponad 30 lat , więc może dlatego . Alcacer siedzi bo gramy 4:4:2 i Suarez gra bardziej na skrzydle i Paco przy tym ustawieniu jest po prostu mało przydatny . A Denis chce grać w środku ale jak widać każdy inny pomocnik jest wyżej w hierarchii jesli chodzi o defensywę i dlatego wczoraj Denis nie zagrał . Myślę że gdyby Pique nie dostał czerwa i wygrywalibysmy 3/4:0 to dostałby szansę .

0

Dużo chodzi o to jakie zawodnik ma zadania . Komentatorzy wczoraj o tym mówili . Paulinho wykonuje tą samą robotę co w reprezentacji i ma wolną rękę .
Gomes pod Valverde wygląda coraz lepiej ale ma napewno bardziej defensywne zadania niż właśnie Paulinho .
A co do adaptacji to trochę głupio porównywać 24letniego piłkarza do 29letniego , który grał Anglii , Chinach i co najważniejsze w Ekstraklasie .

0

Jak się nie boi go wpuścić skoro nie grał przez miesiąc i wszedł dopiero teraz przez kontuzję Alby ?

1

Rakitic powinien mieć ze 3 asysty minimum więcej . W meczu ze Sportingiem dwie setki Suareza i Paulinho a także wczoraj jego dogranie do Paulinho mogło być spokojnie zamienione na bramkę , tyle że brazylijczyk przekombinował .

0

Ale mecz leciał w tv , bo kanały canal plus sport i canal plus sport 2 były odkodowane ...

0

Jak ostatnio napisalem że Iniesta jest bez formy to wszyscy mmyśleli że jestem trollem a taka jest prawda . Dziś zagrał swój najlepszy mecz w tym sezonie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?