ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak narazie to Suarez z Messim robią wszystko żeby dziś nie wygrać .
1
Tak będzie chyba najrozsądniej .
47
Co mnie to obchodzi że się biją , ciekawe czy mi zwrócą za słonecznik i łomże butelkowe .
0
Bez Umtitiego ? A ja cholera postawiłem że Las Palmas nie strzeli :(
9
Nie no mecz się odbędzie . Nie po to sobie zarezerwowałem czas w niedzielę , żeby mi teraz odwołali .
0
Haha tak napewno ktoś wyłoży 20 mln za gościa który zagrał niecałe 200 minut .
0
Postawiłem 14 zł na łamańca że Barca wygra i obie nie strzelą , kurs 1.94 :)
1
Tak ale nie gra ani Castellano ani Vitolo a to spore osłabienie dla nich , Barca straciła tylko dwie bramki w sześciu meczach a Las Palmas strzeliło zaledwie pięć .
A kurs 1.90 za 15 zł chyba zaryzykuję ;)
0
Planuję obstawić że Las Palmas nie strzeli bramki . Co myślicie ?
0
No jasne dlatego ma najlepsze statystyki ze wszystkich pomocników w Barcelonie .
16
Jak chcesz się pozbyć kasy to proszę bardzo . Na Camp Nou będzie lanie i nic więcej .
0
W pucharach nie grali napewno Alli i Eriksen ale niewiem z jakich powodów .
1
Gdyby Rakitić grał za Suarezem to wykreciłby dobre statystyki z przodu bo mediapunta to jego najlepsza pozycja o czym wypowiadał się nie jeden trener .
W Sevilli sezon przed dołączeniem do nas w 29 meczach miał 11 bramek i 10 asyst .
Niestety w Barcelonie taka pozycja należy jedynie do Messiego .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niedokładnie i byle gdzie , z Juve zdobył bramkę a ze Sportingiem wyłożył trzy kluczowe podania z czego dwa ( Suareza i Paulinho ) to powinny być bramki .
1
Wiesz , w sumie zagrał 30 minut i były to dobre minuty w jego wykonaniu , więc dobrze myślałeś .
1
Takiego dla jaj puściłem xd
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NjcyNjEwNTEwMDqlA2VhXItztuO5aRg=&kind=MAIN
9
Lepiej się ogarnij w tej obronie klocu .
0
I pijani .
4
Czyli poprostu 4:2:3:1 , dwóch DMów Busi+Rakieta/Paulinho/Gomes . Przed nimi Denis , Messi , Deulofeu i na szpicy Suarez .
Niestety z takiego ustawienia wypada Iniesta , więc nic z tego bo jeśli grały na pozycji jednego z DMów to wtedy mamy w środku autostradę do straty bramki .
0
Dembele nie zgrywał kozaka , nie miał wcześniej kontuzji mięśniowej , więc nie miał pojęcia że to jest kontuzja .
0
Bayern po części sam sobie zawalił mecz , skoro na starcie wyszli bez Riberiego czy Robbena .
0
Alba Ty lizusku .
0
Co zrobisz ? nic nie zrobisz ... taki styl .
Messi , Suarez , Iniesta , Rakitić mają bardzo dobrzw uderzenie z dystansu ale co z tego skoro styl ogranicza ich do podania do najbliższego zawodnika i strzału z okolic jedenastki lub piątego metra do pustaka co z zespołami , które mają dobrze zorganizowaną linię obrony może być trudne .
Jak dla mnie to trochę bez sensu przywoływać takie statystyki po dwóch meczach .
16
Bo to beznadziejna drużyna zdolna do wszystkiego ?
1
Ty zacznij lepiej czytać ze zrozumieniem . To nie jest jakaś seria z rzędu, tylko poprostu szósty mecz tego sezonu ... wymienia się tylko straty z Getafe i Eibar ale jak się doliczy dwumecz z Realem gdzie straciliśmy 5 bramek to już tak pięknie bilans nie wygląda .
0
A Luis Suarez by to spieprzył , mogę się założyć .
4
Myślę że dalej występowaliby w La Liga . Ani Barcelonie ani lidze hiszpańskiej by się to nieopłacało .
0
Stawiaj łamańce czyli obstaw na daną druzynę i dodaj bramki +1,5 .
Można tak spróbować z Arsenalem , Milanem czy Bilbao . Do tego dobry jest kurs na podwójną szanse 1-1 na Zenit , który gra z Realem Sociedad .
9
Ludzie wstrzymajmy się z opiniami na koniec sezonu albo chociaż do jego połowy , bo niektórzy to już tutaj przesadzają .
Rozumiem że w dwumeczu z Realem zaliczyliśmy falstart ale to nie powód żeby już skreślać zespół na straty . Nie szukam wymówek ale były to dopiero dwa pierwsze mecze sezonu , z nowym trenerem i niekompletną kadrą. Wyszło jak wyszło ale jestem pewien że w La Lidze już Real nie będzie miał z nami tak łatwo ( mówię o bezpośrednim starciu ).
Najbardziej jednak rozwala mnie przekonanie że nie mamy się wogóle co cieszyć przewagą 7 punktów nad Realem . Oczywiście nie można popadać w hurraoptymizm ale jesli tak mamy myśleć to wychodzi na to że kibice Realu powinni się w tym momencie cieszyć . Bo przecież liga jest długa 7 punktów to nic i jest za*ebiście .
Nie graliśmy w lidze z zespołami z najwyższej półki ale w tamtym sezonie właśnie z takimi zespołami straciliśmy większość punktów .
Co z tego że wygraliśmy z Realem , Sevillą , Bilbao , Valencią czy Atletico skoro pogubilśmy punktynz Alaves , Deportivo czy Betisem i mistrzostwo nam uciekło .
Jak narazie mamy komplet punktów i w sześciu kolejkach straciliśmy dwie bramki z czego ta z Getafe to bramka życia zawodnika , który wpakował z woleja może na miano gola sezonu w LL .
Może nie w każdym meczu prezentujemy się najlepiej ale Valverde jeszcze dużo kombinuje rozrzucając zawodników na różne pozycje i zmieniając ustawienie a nie wszystkie decyzje muszą być trafione .
Po części nie rozumiem krytyki , która spada tu na niektórych zawodników . Największe dotyczą się Rakitica czy Paco . Rakitic jak narazie ma najlepsze statystyki spośród środkowych pomocników ( na równo z Roberto ) w tym ważna bramka z Juve . Niestety np. o Inieście nikt nie wspomina .
Alcacer zagrał 115 minut , na skrzydle i zanotował asystę czyli tyle na ile stać na razie Andresa .
Oczywiście są też uzasadnione słowa krytyki dla Pique czy Luisito . Gerard co wyrabia w obronie to kryminał , Suareza może jedynie bronić lekko kontuzja odniesiona w czasie presezonu , więc może jest gorzej przygotowany do sezonu albo częstsze bieganie po skrzydle .
Ja natomiast skupiam się na pozytywach zamiast lamentować tutaj że nic nie wygramy .
Pierwszy to Semedo , jak narazie chłopak gra jak z nut , bardzo mi przypomina Abidala . Mam nadzieję że będzie prezentował się równie dobrze w dalszej części sezonu .
Drugi to Alba , chłopak przeżywa chyba drugą młodość , może to być po części efekt braku Neymara .
Zaskoczyli mnie również Paulinho z Denisem . O ile wiedzialem że Paulinho wniesie coś do naszej drugiej linii tak myślałem że z Denisem się pożegnamy a tutaj proszę . Dwie bramki pod rząd to może być dobry prognostyk jeśli chodzi o jego występy . Napewno dostanie wiecej szans .
Do tego mam nadzieję że wszystko będzie wyglądać jeszcze lepiej , kiedy Pique z Suarezem złapią formę a do składu wróci Ousmane .
Taka tam moja rozkmina , dziękuję .